John Cena

Cenation leader

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7604
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Master of darkness »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Triple H kad izgubi on izgubi, ne bude revanš gdje on na kraju dobije.
Samo triba izgubit prvo

slika
A daaj, nije ni blizu bio dominantan kao Cena, čak je imao i gomilu WM poraza za vreme RoT.
To i dalje ne brise podatak da je mnoge feudove trebao da izgubi u tom periodu i da je nastetio momentumu mnogim wrestlerima i uveo monotoniju koju je Cena zapečatio sa njegovim Super Cena programom...
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24539
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

John Cena

Post Postao/la Maki »

Ali nijedan od tih feudova nije mogao završiti bez da Cena ne dobije pobjedu nazad. Samo je sad razlika što Cena nije full time pa nije tolikp istaknut.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7604
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la Master of darkness »

Slazem se, ali npr. Ti mecevi koje je Cena dobio a koji su bili vazni, da li bi ti stavio pobedu njima dvojici (Styles, Punk)? Na koga bi isao Styles? Kako da verujem da je Punk pretnja Rocku, a izgubio je jednom nakon intervencije Shielda, a drugi put clean? Ovako je sve doslo na svoje. WWE se puno puta zeznuo sa tim 50-50 bookingom, ovde nije toliko pogrešio koliko se misli. A za KO se slazem, trebao je da izgubi od njega na Battlegroundu 2015. , ali to nije njegova krivica, cak je i on hteo da legne pod Owensa, ali su tu neki intervenisali...
You leave when you think it's time
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la HunterDX »

Oni su Cenu forsirali dok nisu pripremili Romana, tačno se vidi postepeni pad Cene i podizanje Romana. Cena je 2013 posle pobede nad Rockom verovatno ispunio sve što je morao i zadovoljio Vincea, onda je podigao Bryana, to je neki početak, mada je bio zaštićen kao medved do 2016. Te 2013 se i Roman postepeno izdvajao. 2014 Cena nije bio u borbi za titulu na WM, a od 2005 kada je pushan do tada je propusti samo 2012 protiv Rocka, Roman je krenuo pojedinačno, dobio neke bitne mečeve. Cena je uništen od strane Lesnara, Roman je predstavljen kao njegov najveći rival. Roman 2016 uzeo titulu protiv Tripsa, Cena završio sa full time karijerom.
WWE uvek pretera i generacije propate zbog jednog wrestlera.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24539
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

John Cena

Post Postao/la Maki »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Slazem se, ali npr. Ti mecevi koje je Cena dobio a koji su bili vazni, da li bi ti stavio pobedu njima dvojici (Styles, Punk)? Na koga bi isao Styles? Kako da verujem da je Punk pretnja Rocku, a izgubio je jednom nakon intervencije Shielda, a drugi put clean? Ovako je sve doslo na svoje. WWE se puno puta zeznuo sa tim 50-50 bookingom, ovde nije toliko pogrešio koliko se misli. A za KO se slazem, trebao je da izgubi od njega na Battlegroundu 2015. , ali to nije njegova krivica, cak je i on hteo da legne pod Owensa, ali su tu neki intervenisali...
Naravno da bih dao konačne pobjede Punku ili Stylesu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la HunterDX »

Punk svakako, AJ nije morao, dobijao ga je pre toga.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24539
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

John Cena

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Punk svakako, AJ nije morao, dobijao ga je pre toga.
Istina, ali stoji idalje da ga je Cena na kraju dobio. Samo što se to poklopilo sa periodom kad je Cena prestao biti fulltime no da to nije bilo tako Styles ga ne bi nikad ni dobio.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la DVW »

Jel Cena uzimao steroide? Zanima me to, znate li išta? U jednom interviewu je rekao možda jesam, možda nisam. Nikad mi nije izgledao pretjerano nabildano.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24539
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

John Cena

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Jel Cena uzimao steroide? Zanima me to, znate li išta? U jednom interviewu je rekao možda jesam, možda nisam. Nikad mi nije izgledao pretjerano nabildano.
Vjv jeste.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la DVW »

I ja bi rekao da jeste pomalo. Ne npr. koliko Batista, ali sigurno je unosio. Dosta prirodnije je građen od ostalih.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la HunterDX »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Jel Cena uzimao steroide? Zanima me to, znate li išta? U jednom interviewu je rekao možda jesam, možda nisam. Nikad mi nije izgledao pretjerano nabildano.
Logočno je da jeste. Pogledaj mu telo, obim ruke, jasno je da nije prirodan.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la DVW »

Prirodniji je od većine.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la ejdzejp1 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Jel Cena uzimao steroide?
mislim da ovo ne bi trebalo biti pitanje, čak i ako izuzmemo činjenicu da čovjek izgleda nerealno dobro i da čak i sa preko 40 godina uspijeva napredovati što je praktički nemoguće prirodno ako se ozbiljno trenira duže vremena, bio je u bodybuilding vodama a tu prirodnjaci nemaju šta tražiti
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la HunterDX »

DVW je napisao/la:Prirodniji je od većine.
Daj mi molim te objasni šta znači više prirodan? Ili si prirodan, ili nisi. Možemo da kažemo da je unosio manje količine testosterona od nekih, ali nema nikakve veze sa prirodnim.
Wrestleri su ljudi koji uglavnom reklamiraju suplimente i teško će iko od njih javno govoriti o steroidima.
BahGawd
Rank 4
Rank 4
Postovi: 50
Pridružen/a: 04 tra 2021, 14:11
3
Status: Offline

John Cena

Post Postao/la BahGawd »

Ima dosta dozvoljenih suplemenata za misicnu masu.
Anabolici su zabranjeni,uz koje spadaju i steroidi.
WWE je dosta rigorozan po tom pitanju.
Pogotovo posle smrti Eddie Guerrera.
Randy Orton je dva puta suspendovan zbog anabolika,prvi put negde 2006,drugi put 2012.
Odgovori