WWE 205 Live

Cruiserweight show

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheBesir »

TJP vs Noam Dar - Dobar meč,svidjelo mi se što su dali pobjedu TJP-u jer je prošle sedmice pobjedu uzeo Noam Dar.Obojica su odradili dobar posao svidjeo mi se leg work TJP-a i baš je zbog toga dobio pobjedu na submission.

Drew Gulak vs Danny Garcia - Ništa posebno,običan squash meč za Gulaka.Kasnije je imao i mali promo.

Akira Tozawa vs Lio Rush - Još jedan dobar meč,stvarno me iznenadila pobjeda Rusha ali se on pokazao kao dosta ozbiljan protivnik i njih dvojica su napravili jako dobar meč.

Epizoda je bila dobra nije bilo nešto loše,sve je bilo na mjestu.Nakon Main Eventa imali smo backstage segment gdje je Maverick Cedricu najavio da će sledeće sedmice biti F4W za #1 contendera za titulu između Gulaka,Itamia,TJP-a i Allia.Stvarno mi se ovo počinje sviđati jer imaju dobre wrestlere i jako dobre epizode u zadnje vrijeme.Što se tiče F4W-a mislim da bi tu pobjedu mogao uzeti Gulak ili čak i TJP.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la AlenB »

pogledah ovako nasumično da vidim gdje stoje

TJP/Dar meč je bio dosadan, publika je dala 0 reakcije za ovo, nisu nužno radili loše stvari u ringu, ali su previše radili toga nebitnog, publika nije marila i dosta suhoparno je bilo

Gulaka izgleda dobro bookiraju i drago mi je zbog toga, definitivno zaslužuje titulu

Main event puno bolji jer su se udarali cijelo vrijeme i publika je to puno bolje upila nego onaj početni meč, lijepo su razvili akciju, Rush je zapravo vrlo dobar heel i sviđa mi se na koji način odrađuje mečeve.

Iako mečevi generalno nisu loši, i dalje ovo izgleda kao generični show WWE produkcije tipa Main Event i nekadašnji Superstars, volio bih kada bi imali show tipa u Full Sailu gdje bi došla isključivo publika 205 live divizija koja poznaje ove likove, a ne SmackDown publika koja je usput ostala na nečemu o čemu nemaju pojma
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheBesir »

Akira Tozawa vs Jack Gallagher - Solidan meč,publika je bila mrtva,nisu se čuli.

WWE ovo treba napraviti malo zanimljivijim (205 Live) kao što je Alen rekao da ih prebace u Full Sail jer mislim da pola ovih likova ne poznaje 205 Live wrestlere.

Kalisto & Lince Dorado vs Ryan Depolo & Chris Robinson - Običan squash meč,pobjeda naravno pripada Kalistu i Doradu.

TJP vs Hideo Itami vs Drew Gulak vs Mustafa Ali - Publika opet mrtva...Pored toga,meč je bio dobar bilo je dosta zanimljivh stvari,kraj mi se također svidio.Drago mi je da su dlai pobjedu Gulaku nadam se da ćemo imat zanimljiv meč između njega i Alexandra.
Zadnja izmjena: TheBesir, dana/u 29 srp 2018, 23:22, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la AlenB »

vrlo dobar main event, dobro su kliknuli, pogotovo Gulak i Itami, Itami je pokazao agresivnost kakvu nije imao gotovo nijedan njegov NXT meč i kao ovakav bi tamo super funkcionirao

Tozawa i Gallagher su isto imali zanimljiv meč
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la azo »

Pregledao ovosedmičnu epizodu,ogromna šteta za Gallaghera sto mu ne daju nista zanimljivo da radi.Volio bih da jedan od meksikanaca turna heel (Kalisto),Dorado ima dobar gimmick,nadam se da ce ga iskoristiti kako treba.Aliu treba novi haircut,ne zato jer je los nego zato jer Rollins i Elias vec imaju slican.Što se tiče Main Eventa ispričali su dobru priču uz ok akciju koja je prije svega imala smisla.Drew Gulak mi se svidio odmah na pocetku jer je radio nesto na svom gimmicku.Mada iskreno u ringu mi nije ništa posebno,budemo vidjeli šta ce uraditi sa Cedricom,obzirom na likove koje igraju mislim da bi to mogao biti ok meč.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheBesir »

Sinoćnja epizoda je bila zanimljiva osim Main Eventa koji je po meni bio slab.

Kalisto vs Tony Nese - zanimljiv meč očekivana pobjeda Kalista.Poslije meča je došao i Murphy,napao Kalista ali je Dorado pomogao Kalistu.
Lio Rush je imao jedan squash meč,protivnik su dali malo ofanzive i bilo je zanimljivo ali je Rush to lagano preokrenuo i uzeo pobjedu.
Pored mečeva smo imali zanimljiv segment gdje su Gulak i Cedric Alexander potpisivali ugovor za njihov meč na SS-u.Drew je pričao o Cedricovom reignu i rekao je da će Cedric biti zapamćen kao Brock Lesnar 205 Livea.
Main Event mi nije bio dobar,meč je bio solidan ali kasnije nakon meča,Gulak,Kendrick i Gallagher su napali Cedrica.Tu je uskočio Generalni menadžer i zaprijetio Gulaku da će izgubiti svoj title shot na Summerslamu.Drake Maverick ima više petlje nego jadni Angle..
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheBesir »

Još jedna dobra epizoda,mečeve neću ništa posebno komentarisat jer je kasno i neda mi se a sva tri su bili dobri,najviše mi se svidio Tag Team.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la KOMANIA »

Dobar je 205 live, jer imaju jebeno 5 prica, ustvari nisu to neke price, ali kada bi bar 10% publike posvetilo taj 1 sat tom šou, bile bi i same priče bolje, inače još jedna zanimljiva epizoda
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheBesir »

TJP vs Noam Dar - Solidan meč,Noam Dar je izašao kao pobjednik iz ovog meča jer je Drake Maverick rekao da je ovo njihov finalni meč nakon jedne pobjede Noama a jedne TJP-a.

Prije narednog meča Gulak je zatražio rematch što je Drake na inteviewu odbio.Galagher i Kendrick su izbacili jobbera i Tozawu iz ringa koji su trebali imati meč a Gulak je pozvao šampiona van gdje ga je prozivao.Maverick je pokušao smiriti Cedrica koji je ušao u ring a Gulak je pobjegao.Jako dobar segment,svidio mi se.

Metalik & Dorado vs Nese & Murphy - Ovaj meč mi je bio malo bolji od TJP vs Noam Dar,mislim da su previše vremena dali.Nije mi se baš svidjelo kako je Kalisto omeo Murphya na kraju jer to heelovi najčešće rade.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la KOMANIA »

Bio je super sou. Main event je zaista bio dobar i tih 17-18 minuta se moglo uzivati u odlicnim akrobacijama ali i ozbiljnom wrestlingu. Mec je zaista podcenjen, kao i ceo sou, i tu nesto mora da se menja. Ili da 205 live ide pre SD, ili da SD traje 3 sata (da se tu prebaci njihova divizija, i da se ukine 205 live. Menadzer moze da ostane, a ljubicadtsti konopci mogu da se ukinu. Prelaskom na SD mislim da bi divizija bila voljenija i mogli bi da se ponekad i bore protiv nekog sa SD, dajem primer Bryan vs. Ali, publika bi uzivala, i zavoleli bi Alija...). Takodje mislim da bi neko zvucno ime bilo spas, kao npr Rey, Chavo, Huricane, neko iz NXT-a, ili neko ko je na main rosteru a nista ne radi Tyler Breez, Sin Cara, Primo...
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheBesir »

Jel neko gledo ovosedmišnju epizodu,kakva je situacija sa Maverickom s obzirom da je na RAWu menadzer AoP-a?
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la AlenB »

With Mixed Match Challenge (MMC) returning to Facebook this week (Tues., Sept. 18) after SmackDown Live airs on USA Network, 205 Live will now premeire its new weekly episode on WWE Network the following evening, on Wednesday at 7PM Eastern.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST 205 Live will now premeire its new weekly episode on WWE Network the following evening, on Wednesday at 7PM Eastern.
Ako je ovo za stalno znači da su sad pre show za NXT?
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la AlenB »

vremenski jesu, taping i dalje izgleda ostaje nakon smackdowna

premda trebaju i tapinge krenuti raditi ko i nxt
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Onda ih možeš jednostavno ukomponirat u NXT.
slika
Zaključano