Money in the Bank 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Sherpa »

gle, imali smo eliminacijske mečeve gdje su ljudi prekidali pinove, što tek nema smisla
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST gle, imali smo eliminacijske mečeve gdje su ljudi prekidali pinove, što tek nema smisla
Moze i to imati smisla, ako su npr Miz, Balor, Rollins i Strowman u matchu, pa Miz spasi Balora od eliminacije, jer zna da je 3v1 protiv Strowmana njihova sansa, a 2v1 ne bi bilo efikasno.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la TheViper »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
AlenB je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Zasto se rade submission potezi u MITB ladder matchevima?
meni je okej ako se radi submissioni povezani s rukom ili nogom jer se time onemogućuje ili barem čini težim protivnikovo penjanje po ljestvama ako je recimo u pitanju noga i otežava se protivnikov pokušaj dohvatanja kovčega ako je u pitanju ruka
Pa da, tu treba da nanese stetu.
Dok u LMS mecevima moze da ga onesvesti.
Sve to treba da ima poentu i znacaj.
Styles je Nakamuri uradio Calf Crusher, ne znam kako time moze da ga onesvesti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Sherpa »

slažem se, ali ja to niti jednom nisam vidio u meču gdje pričom ima smisla, nego 'hej ajmo imat near fall pa da neko prekine'. to mi tako digne tlak
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Sake »

AJov Calf Crusher ima vrhunsku logiku u LMS meču. Napada nogu, tako da Shinsuke ne može stajati, što je cijela poenta meča.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST gle, imali smo eliminacijske mečeve gdje su ljudi prekidali pinove, što tek nema smisla
To mi je najjace.
A mnogo se puta desavalo, potom bas budu izbaceni od onog koga su soasili.
To ima poentu ako 2 prijatelja zele da ostanu do kraja.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
AlenB je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Zasto se rade submission potezi u MITB ladder matchevima?
meni je okej ako se radi submissioni povezani s rukom ili nogom jer se time onemogućuje ili barem čini težim protivnikovo penjanje po ljestvama ako je recimo u pitanju noga i otežava se protivnikov pokušaj dohvatanja kovčega ako je u pitanju ruka
Pa da, tu treba da nanese stetu.
Dok u LMS mecevima moze da ga onesvesti.
Sve to treba da ima poentu i znacaj.
Styles je Nakamuri uradio Calf Crusher, ne znam kako time moze da ga onesvesti.
Pricao sam generalno, nisam mislio na taj mec.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Melloo »

Ima logikenkad protivnik onda sella tu nkgu pa se teze ustaje ili teze se penje.Vidjelinsmo nicka jacksona kako je to radio na dominionu
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la TheViper »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST AJov Calf Crusher ima vrhunsku logiku u LMS meču. Napada nogu, tako da Shinsuke ne može stajati, što je cijela poenta meča.
E to ima smisla, ali mi je bezbeze da tapka, kada se zna da nece izgubiti zbog toga.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Znači ultra badass Asuka toliko izbezumljena Ellsworthom da izgubi meč? Sjajan booking :roll:
bila je uvrijedena sa cultural appropriationom :lol:
:lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la TheViper »

According to Dave Meltzer of the Wrestling Observer, something huge might happen at SummerSlam 2018. Meltzer talked about how a source within WWE said something to him a few weeks ago regarding the possible Brock Lesnar – Roman Reigns rematch in the main event of SummerSlam 2018 and he couldn’t understand it then (as it wasn’t a clear hint), but he gets it now.

WWE could be planning for Reigns to finally defeat Lesnar for the Universal Championship in the main event of SummerSlam 2018, only to lose the Title a few minutes later to Braun Strowman via cash-in as there’s a very high chance the New York crowd goes crazy (in a negative way) over Reigns’ win.

Znao sam :roll:
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Melloo »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST According to Dave Meltzer of the Wrestling Observer, something huge might happen at SummerSlam 2018. Meltzer talked about how a source within WWE said something to him a few weeks ago regarding the possible Brock Lesnar – Roman Reigns rematch in the main event of SummerSlam 2018 and he couldn’t understand it then (as it wasn’t a clear hint), but he gets it now.

WWE could be planning for Reigns to finally defeat Lesnar for the Universal Championship in the main event of SummerSlam 2018, only to lose the Title a few minutes later to Braun Strowman via cash-in as there’s a very high chance the New York crowd goes crazy (in a negative way) over Reigns’ win.

Znao sam :roll:
Jesam reko
Toliko hoce da ponove brajan pricu al nemozeeee :roll:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la AlenB »

bilo bi fantastično da publika namjerno da pozitivnu reakciju Reignsu i da zbune WWE, poslali bi Strowmana natrag u svlačionicu u zadnjoj sekundi i ništa od cash in-a
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la TheBesir »

Odgledo sam Muški MITB i stvarno su odlični.Jedan od jačih djelova meča je bio kada je Braun bacio Owensa sa laddera.Braun kao pobjednik? Mislio sam da će to biti Miz i da će cash-inat u meču Shin vs AJ.Usput vrijedi li gledat AJ vs Nakamura?
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Wulf7X »

Pa ako imaš vremena baci pogled, u tih pola sata bilo je i dosadnih sekvenci a bilo je i odličnih trenutaka, dosta uzbudljivo mada tebi i neće biti jer verovatno znaš pobednika :D
Odgovori