#ostanidoma

Anketa za zajedničko gledanje wrestling showova

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Za sve nedefinirano

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13
Status: Online

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 22 ožu 2020, 14:18

SwitchBlade je napisao/la:Source of the post onaj segment na SD je bio pravi train wreck.

Dođe mi sad da pogledam :mrgreen:
slika

SwitchBlade
Rank 7
Rank 7
Status: Offline

PostPostao/la SwitchBlade » 22 ožu 2020, 15:40

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Dođe mi sad da pogledam

Ako želiš da te uhvati krindž onda slobodno pogledaj.
slika

DVW
Rank 8
Rank 8

PostPostao/la DVW » 22 ožu 2020, 23:05

Vaše mišljenje o feudu Vincea sa Bret Hartom iz 2010? Možemo reći 12 godina prekasno, ali Vince je heelčina. Dobar glumac. Manipulisao je Hartom, manipulisao publikom, onaj twist kako je Batistu koristio kao musclea u zamjenu za WWE titulu je odličan. I Cena je ispao glup pred njim, a iskupio se za Montreal Screwjob tim što je u istoj noći izgubio od čovjeka kojeg je tako davno screwao i penzionisao čovjeka sa kojim je bio u talu - Shawna Michaelsa. Baš sam gledao ovih dane te showove i mogu reći da je ta priča fino zaokružena. Bret je kasnije bio i United States prvak i GM Rawa. Karijera mu nije propala kad se to desilo jer je nastavio punom parom u WCW-u. Jedino što ga je boljelo je nepravda, ali eto. Natalya je dugo tu, Hart Dynasty su bili Tag Team prvaci podosta i Hart porodica je neizostavan dio WWE-ove prošlosti i sadašnjosti. Kao Flairovi, kao Samoanci, itd.

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

PostPostao/la HunterDX » 23 ožu 2020, 16:54

Meni je to bio jako predvidiv feud, morao je da se desi posle svega, pa je i bilo ok što se desio. Mislim da Hart nije morao da bude aktivan wrestler nakon WM, nisu mu trebali mečevi, tako da mi je čiava priča vezana za Harta 2010 solidna, neće se zaboraviti, a neće se ni preterano pričati o tom periodu.

Ta 2010 je po mom mišljenju bila godina koja je počela da daje niz jako loših epizode, počele su da nedostaju zvezde, MC scena je počela dodatno da tone, nove zvezde koje su hteli da stvore su uvek bila iza formiranih i konstantno iza njih, onda su samo nastavili tako.
slika

DVW
Rank 8
Rank 8

PostPostao/la DVW » 23 ožu 2020, 17:19

Nije loša 2010. Čitav Road to WrestleMania je međusobno povezan. Na SmackDownu Batista feuda sa Undertakerom, nameće se u spotlight, a kad vidi da ne ide jer ga Teddy Long stalno screwa okrene sa samom McMahonu i Rawu što kulminira feudom sa Cenom. Jericho ima problema sa DX-om, Edge se vrati i osvaja Royal Rumble, a Jericho Takeru uzima titulu na Elimination Chamberu uz pomoć koga? HBK-a. Kasnije te godine Nexus uništava sve na Rawu dok ovamo Rey Mysterio osvaja World Heavyweight titulu, Kane ga optužuje za napad na Takera. Uzima Money in the Bank, postaje Champ, brat mu se vrati, ispostavi se ga je on napao, a feud sa njim dobija uz pomoć tog Nexusa. Nije to neki spektakl, ali ništa živo se nije zaboravljalo i ima veze jedno sa drugim. Čak i najsitniji detalj. Tako je bilo reći ćemo još par godina. Do WrestleManije 30 bi se usudio reći. Danas nije ovako uvezano. Nema kontinuitet. PG nema veze. Ima veze booking i isključivo booking.

Markovic619
Rank 8
Rank 8

PostPostao/la Markovic619 » 24 ožu 2020, 12:27

REY MYSTERIO: “This came out of nowhere,” Meltzer said. “There were a lot of different ideas, multiple different ideas for U.S. Title matches. From last week, the main idea was probably going to be Andrade and Rey. Rey is also in quarantine so he’s off the show. You got to be safe rather than sorry for sure.

DANA BROOKE: "Dana Brooke was in the match, she is now out of the match,” Meltzer said. “She’s in quarantine right now. They don’t want to take any chances. They pulled her from the match because she’s sick. They are concerned, so there you go. She’s in quarantine.”
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

PostPostao/la Sherpa » 24 ožu 2020, 19:51

slika

DVW
Rank 8