Nasumične WWE vijesti/rasprave

Za sve nedefinirano

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

PostPostao/la Sherpa » 09 stu 2019, 14:47

emirates je napisao/la:Source of the post Ispravi me ako grijesim, ali cini mi se da sam na redditu neki dan procitao kako su i na WON rekli da su pare legle na racun dan prije showa. To da su oni na kraju unajmili avion sa njih 20ak jeste tacno, pokusali su stici na SD sa ekipom koja je najavljena, ali su zakasnili.

nemrem te ispraviti pošto nisam vidio ovo, zato pitam. ja sam čuo samo 'da se možda radi o tome da nisu platitli'. nisam odslušao taj WO pa ne mogu ni kazati dal je dave to spomenuo ili ne. zato te pitam, pošto zbilja nisam znao u kakvoj je ovo situaciji.

ja samo imam osjećaj da nije bio mehanički kvar, ne sazoveš sastanak kako bi ljudima rekao da je bio mehanički kvar. to baš zvuči kao zataškavanje
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Status: Offline

PostPostao/la emirates » 09 stu 2019, 18:52

Sherpa je napisao/la:Source of the post
emirates je napisao/la:Source of the post Ispravi me ako grijesim, ali cini mi se da sam na redditu neki dan procitao kako su i na WON rekli da su pare legle na racun dan prije showa. To da su oni na kraju unajmili avion sa njih 20ak jeste tacno, pokusali su stici na SD sa ekipom koja je najavljena, ali su zakasnili.

nemrem te ispraviti pošto nisam vidio ovo, zato pitam. ja sam čuo samo 'da se možda radi o tome da nisu platitli'. nisam odslušao taj WO pa ne mogu ni kazati dal je dave to spomenuo ili ne. zato te pitam, pošto zbilja nisam znao u kakvoj je ovo situaciji.

ja samo imam osjećaj da nije bio mehanički kvar, ne sazoveš sastanak kako bi ljudima rekao da je bio mehanički kvar. to baš zvuči kao zataškavanje

Moguce da su neki od njih bili sumnjicavi, pa je ovo bio nacin kako bi se rascistilo? Ne znam, ali bi mi bilo pravo cudno da bi avio kompanija ucestvovala u tome sa zvanicnom objavom da se radilo o mehanickom problemu.
slika

Maki
Rank 10
Rank 10

PostPostao/la Maki » 09 stu 2019, 19:11

emirates je napisao/la:Source of the post
Sherpa je napisao/la:Source of the post

Moguce da su neki od njih bili sumnjicavi, pa je ovo bio nacin kako bi se rascistilo? Ne znam, ali bi mi bilo pravo cudno da bi avio kompanija ucestvovala u tome sa zvanicnom objavom da se radilo o mehanickom problemu.

A ko zna, Saudija je uticajna, možda nisu htjeli da šire prljavi veš i da tako navuku na sebe bijes MBSa i ekipe.

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

PostPostao/la ~MandyRose~ » Jučer, 00:43

smeća, ali nismo iznenađeni

slika
slika

AleksaVP
Rank 10
Rank 10

PostPostao/la AleksaVP » Jučer, 11:53

Hu da fak iz diz?
slika

Natrag na “WWE”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.