The Rock

The peoples champion

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Rey je poznat po botchevima. Undertaker ako ih je i imao u karijeri bilo ih je svega par. Ko iste nikad nije imao?
Nije stvar botcheva ko botcheva, ko radi taj i griješi. Stvar je sigurnosti. Obojica u ringu moraju bit u stanju bar donekle jedan drugome osigurat zdravlje. Taj Takerov botch protiv Goldberga je bia već drugi takav u relativno kratkom vremenu, prvi je bia protiv puno manjeg i lakšeg Aidena. Ako je Taker nakon tog botcha mislia da može sigurno Tombstoneat nekog duplo većeg (nakon šta su obojica već izbotchali život tokom meča) onda je opasnost za druge u ringu. To šta se vidljivo jedva kreće i šta bude umoran nakon par minuti u meču neću ni spominjat.

Kad se već spominje taj šta ga je Rey ubija je koliko se sićam bia splet okolnosti koji se moga dogodit bilo kome, ne rezultat nekakvog botcha.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la emirates »

Nacin na koji se Taker kretao protiv Romana je bilo tuzno za gledati. Tu ako neko nije vidio da on jednostavno vise ne moze iznijeti singles match koji nije squash u tri poteza, nece nikad.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la HunterDX »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Nacin na koji se Taker kretao protiv Romana je bilo tuzno za gledati. Tu ako neko nije vidio da on jednostavno vise ne moze iznijeti singles match koji nije squash u tri poteza, nece nikad.
Ma kod Takera se ina WM30 video fizički pad, mislio sam prvo da mu nije bio dan, ili da su tako hteli da ga prikažu u porazu. Tada je već usporio, tada je morao da okonča karijeru, jer je kasnije izgledao sve lošije, msm da su oni mečevi sa Lesnarom 2015 bili poslednje što je mogao da prikaže.
Izgubio je brzinu, izgubio je snagu, nije više bezbedan za wrestling, jer ćemo na kraju stvarno videti mrtvog čoveka u ringu.
A meč sa Romanom je bio posebna glupost, verovatno najgori ME na WM.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
It’s my birthday
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la DVW »

Godine su to ljudi. Čuđenje tome je glupost. Čovjek je i dalje u mogućnosti da to odradi. Zamaranje je posve druga stvar.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la HunterDX »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Godine su to ljudi. Čuđenje tome je glupost. Čovjek je i dalje u mogućnosti da to odradi. Zamaranje je posve druga stvar.
Ne radi se o godinama, imaš Jericha koji ima 50, primer kako wrestler treba da radi i kakve mečeve treba da ima ako želi da wrestla u tim godinama. A WWE legende mi ništa nisu dokazale, najbolji starac koji je u poslednje vreme radio za njih je bio Sting, ali u prošlosti nije bio njihov, tada je imao 55,56 god, on je možda najbolji primer dugotrajnosti.
A sada stvarno ne želim da vidim likove koji nemaju šta da traže pored gomile mladih i daleko komplatnijih wrestlera, nisu ništa dobro doneli, niti prikazali, čemu bih se radovao?
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la emirates »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Godine su to ljudi. Čuđenje tome je glupost. Čovjek je i dalje u mogućnosti da to odradi. Zamaranje je posve druga stvar.
Da odradi sta? Dobar match? Jer dobar match nije odradio od onog HIAC matcha sa Lesnarom, a prije toga WM match sa Punkom. To jesu godine, meni nije neobicno sto neko od 50+ ima poteskoca da pruza nastupe, ali zato postoji penzija. Dzeko nece moci nositi reprezentaciju kad napuni 40, meni je to jasno, ali ono sto mi nece biti jasno jeste ako Dzeko i dalje u tim godinama bude igrao vaznu ili najvazniju ulogu u reprezentaciji, iako je jasno da on to vise ne moze. Undertaker je to vec uveliko presao. Match sa Lesnarom je trebao biti oprostaj, a ako ne taj, onda match sa Romanom na WM 33. Zasli smo vec duboko u overkill.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST ali ono sto mi nece biti jasno jeste ako Dzeko i dalje u tim godinama bude igrao vaznu ili najvazniju ulogu u reprezentaciji, iako je jasno da on to vise ne moze.
odličan primjer

pogotovo ako na klupi imaš nekoga tko je njegova razina u top danima, ili čak bolja. i tko mora zbog njega sjediti na klupi.

a to je situacija koju wwe ima
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
It’s my birthday
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la DVW »

Ne mora @emirates to da bude dobar match. On je još uvijek sposoban da odradi reći ćemo prosječan do solidan show u ringu. Ako govorimo o Undertakerovom povlačenju da. Trebao se povući ili kad je pao streak ili kad je kompletirao stvar sa Kaneom i DX-om. Nije mu mjesto ovdje zbog toga što je po meni njegova karijera full circle. Ne jer je dosta tromiji u ringu. Ako on osjeti da može neka se bori. U tome je keč po meni.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la AleksaVP »



Srećan rodjus Rocku
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Fallen »

Po meni najbolji mic performer svih vremena :clap:
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Wulf7X »

slika

Roćko je dobar ali ima svoje 3 rečenice i osmišljeni promo koje ponavlja već 20 godina...neki drugi su mi uvek ispred njega...lični utisak :)
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Fallen »

Nije samo stvar u onome što govori, već i u načinu na koji je govorio o sebi u trećem licu, njegova harizma. Niko ga nije nadmašio u promoima. To je opet samo moj stav. :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST neki drugi su mi uvek ispred njega
► Prikaži “Spoiler”
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la HunterDX »

Realno ga je Cena dobio na micu, mada mu je ovaj dobro parirao, možda i najviše uz CM Punka.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori