The Rock

The peoples champion

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST
Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST The Rock vs Roman Reigns je dream meč.
Slažem se. Još ako bi Roman dobio takvu legendu, to bi ga baš podiglo.
Dobio je Roman već legendu.
I na kraju nije bilo ništa. Ni h od heela.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6950
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la crocop97 »

Pa zato i kažem, da mu daju još jednu takvu pobjedu samo bi ga i dalje forsirali fanovima i nikad tako neće bit over. Ali s druge strane, ako bi se već radio meč, heel turn na Dwayneu, još članu svoju obitelji, pokupio bi heat samo tako
slika
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
3
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Super_Cena »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST
Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST The Rock vs Roman Reigns je dream meč.
Slažem se. Još ako bi Roman dobio takvu legendu, to bi ga baš podiglo.
Ako do toga dođe ja bi volio da The Rock pobjedi. Roman Reigns je pobjedio Triple Ha na WM 32 i Undertakera na WM 33 i ne treba se dokazivati na legendama više nego što je. The Rock je izgubio od John Cene, ali Roman Reigns nikad nije dostigao nivo John Cene i ja da sam booker ne bi mu dao tu pobjedu. Priča John Cene i The Rocka je išla prirodnim tokom realno, prve godine je The Rock pobjedio u običnom meču, a druge John Cena za WWE titulu i pokazao se kao glavni zasluženo. The Rock i Roman Reigns su rođaci, ne sumnjam da bi priča bila dobra, ali The Rock da pobjedi. Bar sam ja za to.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10354
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

The Rock

Post Postao/la Markovic619 »

Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST Ako do toga dođe ja bi volio da The Rock pobjedi.
To bi bilo jako loše.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6950
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la crocop97 »

Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST ali The Rock da pobjedi. Bar sam ja za to.
I kako bi to ikako bilo dugoročno korisno za kompaniju?
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ako do toga dođe ja bi volio da The Rock pobjedi
Nije korist za Rocka, kad nije full timer i pobjeda mu ne znači ništa.
Nije korist za Romana koji bi pobjedom i heel turnom postao relevantniji i dobivao više reakcije.
I kao što kažu nije korist za kompaniju, tako da what's the point? :roll:
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
3
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Super_Cena »

Ništa nije korisno za kompaniju osim da pravi novac dok se fanovi ludo zabavljaju. To je moje mišljenje. Meni je sve ovo malo postalo dosadno odlaskom John Cene koji se uvijek brinuo da se dvoje gore navedeno ostvari.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6950
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la crocop97 »

Tom logikom bi onda morali iskorištavati part timere do zadnje kapi krvi i umjetnog kuka da bi uopće imali ikakvih zvijezda na rosteru, jer takvim bookingom drugih neće ni bit
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Super_Cena je napisao/la:QR_BBPOST Ništa nije korisno za kompaniju osim da pravi novac dok se fanovi ludo zabavljaju. To je moje mišljenje. Meni je sve ovo malo postalo dosadno odlaskom John Cene koji se uvijek brinuo da se dvoje gore navedeno ostvari.
Imaju u WWE para, za jedan saudi event zarade ko za sve NXT takeovere dosad i još budućih nekoliko godina.
Fanovi se ludo zabavljaju, nezaboravan provod gledajući Undertaker vs Reigns mu 2017. Neponovljivo iskustvo wrestling klasika :roll:
Šalu na stranu Roman-Rock bi bio dobar meč ali Roman bi to morao dobiti
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Tom logikom bi onda morali iskorištavati part timere do zadnje kapi krvi i umjetnog kuka da bi uopće imali ikakvih zvijezda na rosteru, jer takvim bookingom drugih neće ni bit
Svakako to i rade.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la TheViper »

Ne znam ni kako je Rock/Cena prica isla prirodnim tokom, to promovisali kao once in a lifetime, a posle opet imali mec.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6950
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la crocop97 »

Zato što je Vince tako dobar pa nam je dao legendarni meč koji se može dogoditi samo jednom u životu dvaput :vince:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Zato što je Vince tako dobar pa nam je dao legendarni meč koji se može dogoditi samo jednom u životu dvaput :vince:
Such a good shit! :dance:
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Fallen »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Ne znam ni kako je Rock/Cena prica isla prirodnim tokom, to promovisali kao once in a lifetime, a posle opet imali mec.
Njihova priča jeste išla prirodnim tokom. Prvo je Rock prozivao Cenu (iz ljubomore valjda jer je on sad guy no1 u kompaniji) pa se umešao u njegov meč sa Mizom. Pa je onda došlo do njihovog dogovora da imaju meč na sledećoj Maniji (zato ne razumem one što se toliko žale na to što je njihov meč bio ME. Pa taj meč se nestrpljivo iščekivao godinu dana) u kome je Cena izgubio na vrlo nesmotren način. I onda kao vrhunac njihovog rivaliteta dobili smo njihov ponovni meč na sledećoj Maniji u kome je Cena izašao kao prvak i dokazao da je nadmašio Rocka. Ako vam to nije dobra priča, onda ne znam šta je.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la TheViper »

Ne mozes WM 28 mec da promovises kao ONCE IN A LIFETIME, pa da odmah na sledecoj Maniji imas isto to. Jednostavno.
Odgovori