The Rock

The peoples champion

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la DVW »

Najbolji matchevi su mu sa Austinom i dosta kvalitetni su oni sa Foleyom i Hunterom.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Najbolji matchevi su mu sa Austinom i dosta kvalitetni su oni sa Foleyom i Hunterom.
Jerichom isto.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la DVW »

Da, smetnuo sam to i Triple Threat sa Angleom i Takerom.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bia je u WWE-u u periodu kad je in ring work bila najmanje bitna stvar, realno je teško i znat koliko je bia dobar.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Dalmatian »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Pa bolje on neg ona dva stara jarca Biden i Trump,sad ako je ta anketa točna,ok ima šanse
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister »

Kakva mu je pozadina politička? Je li se bavio prije u nekom obliku?
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la Dalmatian »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Kakva mu je pozadina politička? Je li se bavio prije u nekom obliku?
Ne,no u intervjuu iz 2017 kaže da bi bio bolji od Trumpa,kaže da bi se njegova politika temeljila na suradnji,a ne na zidovima,a o ulasku u politiku počeo je razmišljati kada je pročitao članak Washington posta koji predlaže The Rocka kao predsjedničkog kandidata
私はイーサン・カーター三世です
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la emirates »

Mislim da sam negdje citao da je Rock republikanac tj da glasa za njih. Nez je li clan. Pretpostavljam da nije.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister »

Ne,no u intervjuu iz 2017 kaže da bi bio bolji od Trumpa,kaže da bi se njegova politika temeljila na suradnji,a ne na zidovima
To može bilo tko reći.
BahGawd
Rank 3
Rank 3
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 tra 2021, 14:11
2
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la BahGawd »

The Rockov gimmick iz 2003. kao "Hollywood" je cista perverzija.
Lik je bio genije na micu.
Jedino HBK i Roman kao top babyface su dobijali takav heat.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la The A-Lister »

Prilično podcijenjen gimmick. Još se sjećam onog segmenta kad je Goldberg debitirao, zlato :P
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la SwitchBlade »

BahGawd je napisao/la:QR_BBPOST The Rockov gimmick iz 2003. kao "Hollywood" je cista perverzija.
Hollywood Rock je bio apsolutno zlato, podsjetnik na ovaj legendarni promo.

slika
BahGawd
Rank 3
Rank 3
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 tra 2021, 14:11
2
Status: Offline

The Rock

Post Postao/la BahGawd »



Meni je ovaj bio jedan od jacih takodje. :D
Izdominirao.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la Sherpa »

It’s looking like former WWE Champion Dwayne “The Rock” Johnson will not be appearing live at the 2021 Survivor Series pay-per-view, but WWE is still planning to celebrate his 25th anniversary.

It was reported earlier this year that WWE had plans for The Rock to appear live at the Survivor Series pay-per-view in New York City to celebrate 25 years since his WWE debut, which came at the 1996 Survivor Series pay-per-view, also held in New York City at Madison Square Garden. It was believed that the Survivor Series appearance would also serve as the next move in a feud between The Rock and WWE Universal Champion Roman Reigns, to set up a match between the two at WrestleMania 38 in Dallas next April.
--------------------------------
Rekao sam više puta kako i dalje ne vjerujem u njegov wm meč. Toliko je vruć u holivudu da nema potrebe riskirati. On time baš ništa ne dobiva, a može puno izgubiti.

I ako je ovo istina, nadam se da će poslati barem neku video poruku. Jer slaviti 25 godina od njegova debija bez da on na bilo koji načun sudjeluje je nešto što bi meni bilo apsolutno patetično
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la Sherpa »

The story led off with, “Earlier this year, after a poll suggested that 46 percent of Americans have some enthusiasm for this recurrently floated idea, Johnson responded on Instagram (where he currently has 270 million followers, the second most of anyone on the planet): “I don’t think our Founding Fathers EVER envisioned a six-four, bald, tattooed, half-Black, half-Samoan, tequila drinking, pick up truck driving, fanny pack wearing guy joining their club, but if it ever happens it’d be my honor to serve you, the people.” ......He explains that he finds the idea humbling, concedes that he has talked to people in politics and done “a small amount of research and analysis to see where this comes from and to see what it could look like in the future,” and adds suggestively that “indicators are all very positive—in, for example, 2024, and in, for example, 2028.”

He is not, he confirms, ruling the possibility out. But then he loops back to this: “You know, at the end of the day, I don’t know the first thing about politics. I don’t know the first thing about policy. I care deeply about our country. I care about every f***king American who bleeds red, and that’s all of them. And—there’s no delusion here—I may have some decent leadership qualities, but that doesn’t necessarily make me a great presidential candidate. That’s where I am today. "
slika
Odgovori