Royal Rumble 2018

Za WWE događaje koji su iza nas

Tko osvaja Rumble?

John Cena
2
9%
Shinsuke Nakamura
15
68%
Randy Ortona
0
Nema glasova.
Rusev
1
5%
Daniel Bryan
0
Nema glasova.
Finn Balor
2
9%
Samoa Joe
0
Nema glasova.
Matt Hardy
0
Nema glasova.
Bray Wyatt
0
Nema glasova.
Netko drugi
2
9%
 
Ukupno glasova: 22

Avatar
dejanpetkovic
Rank 7
Rank 7
Postovi: 558
Pridružen/a: 03 srp 2017, 20:49
6
Lokacija: Niš
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la dejanpetkovic »

Debi Ronde je bio blame transfer. Pokazuje na WM znak,a publika u fazonu "aj bjezi".

Koga je vise briga za nju :rant:

Muski RR mec mi nije bio bas toliko dobar kao sto vi pisete,ali bitno da je Šnsuke uzeo ,sve drugo je manje vazno :violin:
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Melloo »

Odoh sada da pogledam zenski rumble jer sam zaspao sinoc za vrijeme universal meca :(
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Sherpa »

Ronda na wm je uvreda svim curama koje su bile u rr meču. Njih 30 se moralo pobit za to, ona dođe i dobije meč?

Plus, navodno će tu bit za stalno, ako je tako, onda malo manji hejt.

Universal meč je kandidat za najgori meč godine. 3 czw lika bi napravili bolji meč u lokalnoj birtiji, bar bi pokazali nekog života.

Hendikep meč je bio sranje s glupim krajem, sd tag tim solidan s glupim krajem. Raw tag su uništili time sto su bili u rr meču.

Sve u svemu, solidno, bolje nego prijasnjih godina, pogotovo rr mecevi, ostalo tragedija
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Sherpa »

Samo detalj o ženskom rr meču. Ne smeta me što je to bio main event, štoviše, mislim da je ok što su išli all in s tim kada su već prodavali to kao nešto historijsko. I mislim da su dostavili.

First ever možda nije imao toliko nxt cura koliko je mogao imati, ali je imao jako puno ženskih legendi koje su pridonijele važnosti. Štoviše, da se mene pita ja bih stavio i Alexu i Charlotte u meč - malo mi je žao što one nisu bile u njemu. No razumijem zašto nisu bile, tako da nije prigovor. Meč mi je bio ujednačeniji, imao je više tempa zato što je i tajmer između dva ulaska bio kraći. Bilo je lijepih momenata, svidjelo mi se kako je Sasha izbacila Bayley (mislim da nije heel turn nego samo oportunistički moment), ali i to kako je ispala iz meča pošto je bila samouvjerena. Top 3 i top 2 su bili dobri, nisam otpisao nikki, mislio sam kako i ona ima realne šanse, i ne bi me smetalo da je uzela.

Bilo je botcheva, ali mislim da je ovo prvi puta gdje je taj first ever u potpunosti dostavio. mislim da nitko nije ostao razočaran prikazanim. kapa dolje, ujedno i moj meč večeri, najviše sam uživao u njemu.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Melloo »

Jako me pozitivno iznenadio zenski rumble. Mislio sam da ce bit slampavo da cebit botcheva ali bilo je odlicno.Samo cuj Dana Brooke eliminise Kairi SAne :roll: Dobri su bili i call backovi na feude prosle. I ono sto je najjace bilo nikada nisi znao ko sljedeci ulazi.Sad mi je drago sto je ovo bio main event jer su stvarno dostavile cure .
Eh Ronda potpisala je full time ugovor sto mi se svidja samo da ne bude bukirana kao Lesnar.Imat ce mec na wm nesto kao Triple H i Stephanie vs Ronda i njen partner.

E muski Rumble. Krenuo je odlicno. Prvih 10 je bio best rumble ever.Poslije su malo usporili ali bilo je jako zabavno.
Eh sad ono sto mi se nije svidjelo u Rumbleu je njih 90% bilo prolaznici. Nisu radili nove ili nastavljali stare storylineove. Samo eto Broken Matt i Bray jedan drugog eliminsali i Cena sto je Eliasa. Ovo je savrseno mjesto za zapocet feudove makar za WM.
I da suprise entranti su bili odlicni u oba Rumbla

Ostale stvari na showu necu komentarisat.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Melloo »

I da WWE izgleda kada hoce moze da se sjeca sta je bilo prije pola godine ili godinu. Kao kod Carmella Nikk Ember Asuka a bilo je i jos

Sta mislite da li ce nekada doci Rumble pa ga osvojiti neko iz NXT

EDIT: Ja da sam dOlph Ziggler sinoc bi trazio raskid ugovora
TCW
Rank 1
Rank 1
Postovi: 3
Pridružen/a: 29 sij 2018, 14:17
6
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la TCW »

Ja sam tek danas saznao da ovo postoji, postoji aktivan wrestling forum :shock:

Najbolji RR od 2012 ali se moglo više. WWE title match nije imao previše smisla s obzirom da se znao pobjednik, da su stavili triple threat bi bio puno zanimljiviji. Universal title match je bio glup zbog Kane-a (svaka mu čast ali please retire) koji je služio u matchu da bude pinan. Na trenutak sam čak pomislio da će Braun uzeti i da ćemo bit spašeni Reignsa i Lesnara na Maniji ali eto. Sheamus i Cesaro ponovno TT champovi iako sam se nadao da će nakon one sramotne Sheamusove eliminacije iz RRa doć do raspadanja tima i feuda za Wrestlemaniju ali zašto da bude zabavno kada ne mora. Sam match je uništila publika koja je nakon Rumble-a bila istrošena.

Ženski RR match sam pogledao na preskoke i bilo je solidno, ova kineskinja (ili šta već) iz NXTa je zakon i ima najbolji ženski finisher ikad! Trish je izgledala bolesno dobro, Lita malo manje i Nikki Bella nije osvojila, meni dovoljno. Na kraju dolazi Ronda i pokazuje na znak, nema logike ali opet bolje nego da je ušla kao n30 i osvojila match.

Muški RR match je bio solidan, najbolji od 2012 ali opet falilo je nešto...

Negativne stvari:
- Eliminacija Sheamusa u 2 sekunde mrzim Vince-a
- Rusev je bio u matchu pola sata bez da je nekoga eliminirao (ili mi je promaknulo)
- Nedostatak Big Guy-a koji će uletit u ring i izbacit 7-8 ljudi
- Lawlerove retardirane He is my pick fore
- Kofijev retardirani spot s palačinkama, bilo je fora prve 3 godine ali ovo je već ruganje s logikom.
- Osim Mysteria (koji vjv nece biti full time active) i očekivanog Zigglera nije bilo niti jednog iznenadnog ulaska
- Šta je radio Zayn u matchu?? (kada su vec isli na to morali su ubacit i KOa)
- Potrošeni jako dobri spotovi na Goldusta, Titusa i Hurricanea (valjda su im orginal planovi za te brojeve otkazali u zadnji cas)
- Svaka čast ženkom showu ali ovo je ipak moralo zatvorit show

Pozitivne stvari
- Ballorov ostanak do kraja (čak sam pred kraj pomislio da može i osvojit)
- 3 na 3 spot sa Cena Orton Rey vs Ballor Nakamura i Reigns. Izgledao je premoćno još da je bio netko drugi umjesto Reignsa.
- Wyatt i Hardy spot, nadam se osnivanju Tag Teama s obzirom da nemaju ozbiljne planove niti za jednog niti za drugog
- Rollinsova eliminacija Cesara :clap:
- bez previše starih prdonja koji su zadnjih par godina rješavali krizu srednjih godina elimiminiranjem nekog full time wrestlera.
- Pobjednik je očekivan ali dobar, povećali su reakciju kao i prošle godine Ortonu sa strašenjem da će ustvari Reigns osvojit. Nadam se da će Nakamura vs Styles biti 1 na 1 bez ubacivanja trećeg četvrtog borca i bez nepotrebne stiupulacije.
Avatar
LittleAJ
Rank 5
Rank 5
Postovi: 119
Pridružen/a: 26 stu 2016, 21:03
7
O meni: Annoying Bayern idiot
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la LittleAJ »

E ovako muski Rr mi je bio mnogo bolji a i atmosfera u chatu je bila mnogo bolja @AlenB svjedok
Mnogo sam vise uzivao nego u zenskom ali je i zenski bio dobar
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Sherpa »

@tcw dobrodošao, postoji i vrlo smo aktivni :D
slika
TCW
Rank 1
Rank 1
Postovi: 3
Pridružen/a: 29 sij 2018, 14:17
6
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la TCW »

Hvala. Vidim i ne vjerujem. Probat ću i ja biti koliko mogu.
Btw zanimljiva situacija je da su oba dva pobjednika RR matcha azijati (mislim Japanci ali nisam siguran za Asuku). Gdje su milijarde ljudi su i milijarde dolara i vjv ćemo sve više i više gledati stvari poput Jinderovog title reigna. Čudi me da se i Khali nije vratio full time vjv ne može više hodat uopće jer inače bi :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Sherpa »

Da, vidjet ćemo prvake iz mnogih regija, samo s razlikom što su i nakamura i Asuka 100 puta bolji od jindera
slika
TCW
Rank 1
Rank 1
Postovi: 3
Pridružen/a: 29 sij 2018, 14:17
6
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la TCW »

Jinder je jako potcijenjen. Vjv zato jer ga ljudi pamte kao jobbera iz 3MBa, nije niti meni njegov title reign sjeo ali čovjek nije loš. Nebi imao problem ga gledat kao mid carda par godina s par US title reignova. Definitivno rađe nego kralja dosade Baron Corbina.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Sherpa »

Zato nitko normalan ne prebaci jobera u main event scenu, nego ide stepenicu po stepenicu. gurnuli su ga u main event i nije imao niti jedan pamtljiv meč, osim punjabi prisona kojeg pamtimo, al po lošem.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la emirates »

Raw tag team je imao dobru pricu. Sam match je bio meh, ali nije ni bio konstruiran da ukrade show, tako da mogu oprostiti. Universal match je ok bio I guess. Strowman i LEsnar su se stiffali malo na pocetku, sto je bilo dobro. Kasnije samo train wreck, unistavanje. Moglo je gore tbh. Zenski Rumble je cak bio solidan. Nije mi na nivou muskog, jer je muski bas bio fantastican, i daleko moj najdrazi Rumble jos od 2007. Ali nije bilo toliko problema koliko sam ocekivao. I ovdje je bilo nekoliko call back spotova kod Trish vs Micky, Bayley vs Sasha, Michelle i Vickie Guerrero. Dobro je to bilo. Ne mogu da vjerujem da nisu zasrali pobjednika ni u ovom matchu. Drago mi je da je Asuka uzela to. Rondin debut je bio meh. Dobit ce match protiv Charlotte pretpostavljam, dok Asuka ide na Alexu. Sam show je bio solidan, mozda cak i dobar. Ocekivao sam dosta gori event. Ali je handicap match premasio ocekivanja, i muski Rumble je bio fantastican. Dobija thumbs up od mene. :clap:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Žene su mi bile zabavan spotfest za većinu meča, Ronda može odjebat nazat u UFC i primat batine tbh. Drago mi je da su i Asuka i Shin dobili al nijedno mi nije izgledalo jako u meču, više je izgledalo ko da su preživili, a ne pobijedili.
Ni takeover ni rr me nisu osobno oduševili nešto (osim Almas vs Gargano).
slika
Odgovori