Goldberg

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Maki »

Znači da Goldberg ipak nije bio toliki draw da WCWu dadne pobjede u ratu.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Online

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

Dobro nije valjda da stvarno upoređujete Goldberga s Okadom? Kad Okada odradi 2 star meč, onda možemo pričat. Ipak goldberg ima jedan meč u minusu, nekoliko dudova i par mečeva ispod jedne zvjedzice.
Yes Sir!
slika
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Smarkbuster »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Dobro nije valjda da stvarno upoređujete Goldberga s Okadom? Kad Okada odradi 2 star meč, onda možemo pričat. Ipak goldberg ima jedan meč u minusu, nekoliko dudova i par mečeva ispod jedne zvjedzice.
Naravno da ne mogu da se porede Goldberg i Okada, jer Goldberg je toliko iznad Okade da napravi 2 star meč i opet bude veći draw sa svoja 3 poteza nego Okada kad napravi 7 star meč sa 350 svojih poteza. Osim toga, koga uopšte briga za tim ocjenama osim smarkastih neckbeardova koji umjesto da preferiraju energični šou kakav kečeri na svom vrhuncu mogu biti, oni preferiraju da ga bacaju na tehničko ,,karanje u ringu'' ali i dalje nisu dovoljno hardkor da bi gledali pravo tehničko rvanje tj. olimpijsko rvanje...
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Znači da Goldberg ipak nije bio toliki draw da WCWu dadne pobjede u ratu.
To je kao da kažeš da George Foreman nije dobar bokser zato što je izgubio od Alija...Goldberg je na svom vrhuncu bio ogroman draw, ali Stone Cold i The Rock su bili još veći draw, zaista magična vremena za svijet kečera...
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Markovic619 »

Kada Okada dodje u WWE biće jedan od najboljih ikada, ako ostane do kraja karijere u NJPW ja ga ne smatram najboljim ikada, ni u TOP 20.

OVO JE MOJE MIŠLJENJE!
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Smarkbuster »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Kada Okada dodje u WWE biće jedan od najboljih ikada, ako ostane do kraja karijere u NJPW ja ga ne smatram najboljim ikada, ni u TOP 20.

OVO JE MOJE MIŠLJENJE!
Ako Okada dođe u WWE i napravi rating kao Goldberg u WCW-u, ja ću se prvi javno izviniti jer sam pogriješio po pitanju njega, ali moje mišljenje je da bi sa Okadom kao licem kompanije WWE bio jednako loš ako ne i lošiji nego danas, jer Okada prosto nema talenta da bude velika zvijezda.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Maki »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Kada Okada dodje u WWE biće jedan od najboljih ikada, ako ostane do kraja karijere u NJPW ja ga ne smatram najboljim ikada, ni u TOP 20.

OVO JE MOJE MIŠLJENJE!
Ako Okada dođe u WWE i napravi rating kao Goldberg u WCW-u, ja ću se prvi javno izviniti jer sam pogriješio po pitanju njega, ali moje mišljenje je da bi sa Okadom kao licem kompanije WWE bio jednako loš ako ne i lošiji nego danas, jer Okada prosto nema talenta da bude velika zvijezda.
Lol, pa nema veze ko ima talenta sa tim ko će biti velika zvijezda u WWEu jer WWE ne pusha na osnovu talenta, već na osnovu toga da li se ti Vinceu svidiš. Niko, niko neće imati ratinge kao WCW 1998. jer wrestling nije toliko popularan jednostavno.
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Smarkbuster »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Niko, niko neće imati ratinge kao WCW 1998. jer wrestling nije toliko popularan jednostavno.
Opet logička greška. Wrestling nije popularan zato što niko nema talenta da bude draw, a ne obrnuto...
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Maki »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Niko, niko neće imati ratinge kao WCW 1998. jer wrestling nije toliko popularan jednostavno.
Opet logička greška. Wrestling nije popularan zato što niko nema talenta da bude draw, a ne obrnuto...
Glupost. WWE ni ne želi da iko bude draw jer im je cilj da WWE > bilo ko. Brand je draw, ne kečeri. Zato ograničavaju slobodu svima, pushaju likove zbog nepotizma (Reign of Terror, Charlotte 10 times), ko god postane previše over (Rusev, Ryder, Punk) biva squashan, niko se ne smije izdići, čak i oni koji su izabrani se uvijek drže pod nekakvim uzdama. A taj isti WWE je 18 godina neprikosnoveni no. 1 u kečerima i normalno da će se njihovi postupci odraziti i na cijelu wrestling сцену.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Sherpa »

Nitko nema talenta da bude draw? Smješno. Imaju ih malo more, samo kada bi ih 'pustili s lanca'. Pa čak im je i becky nastala slučajno, nečim organskim, a ne nečim skriptiranim do zadnjeg detalja. I da su nastavili tim putem mogla je biti zvijezda, no neće pošto moraju skriptirati.

A wrestling nije popularan pošto više nisu devedesete. Kada možeš naći em bolji sportski em bolji serijski program.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Online

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST Naravno da ne mogu da se porede Goldberg i Okada, jer Goldberg je toliko iznad Okade da napravi 2 star meč i opet bude veći draw
Danas nitko nije draw. Ok, možda Cena, ali i to možda. Danas nitko ne može doprinjeti puno ratinzima, jer wrestling nije popularan kao sto je bio ‘90-ih
Yes Sir!
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la ejdzejp1 »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST Viši je Goldberg
189<191

i da, ne možemo uspoređivati Goldberga sa Okadom po pitanju drawa, wrestling više nije popularan kao nekad i to je to. kad mi neko pomene draw odmah mi na pamet pada onaj RAW iz 2017. kad su bili najavljeni i Goldberg i Lesnar pa su opet rasprodali tek nešto više od 70% dvorane.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Sherpa »

A opet, okada je draw u japanu. Puni dvorane
slika
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Smarkbuster »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
wrestling više nije popularan kao nekad i to je to.
Wrestling nije bio draw ni 95. godine, pa su došli talentovani ljudi rođeni da budu zvijezde i podigli su rating.
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Danas nitko ne može doprinjeti puno ratinzima, jer wrestling nije popularan kao sto je bio ‘90-ih
The Rock kad se danas pojavi na SmackDownu gledanost skoči za milion gledalaca, a potom nakon njegovog segmenta opet spadne za milion. Sve se može kad si zvijezda, ali za to nije dovoljan push već je potreban i talenat kakav su Rock i Stone Cold imali, a današnji kečeri nemaju.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Brand je draw, ne kečeri.
Kečer i te kako može biti draw, i The Rock je to potvrdio čak i u Hollywoodu gdje je već nekoliko godina zaredom najveći draw kao najplaćeniji glumac. Jednostavno nijedan kečer danas nema talenta da bude draw kao što to ima The Rock.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Maki »

Kečer može biti draw, ali WWE ne želi da budu. Oni namjerno svakome stavljaju poklopac. A bilo je tona potencijalnih drawova, CM Punk i Daniel Bryan padaju na pamet recimo, ali WWE ih nikad nije htio pushati kako spada. Da je Austin bookan kao Rollins danas, ne bi bio zvijezda.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Sherpa »

Zato što ljudima nije važan wrestling nego rock. Oni bi se uključili i da je u oprah showu ili u nekoj kuharskoj emisiji. A rock, koliko god je bio sjajan u wrestling karijeri, je, ponajprije zvijezda zbog hollywooda
slika
Odgovori