Triple H

The Game

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Fallen »

Kažite mi samo ako su druge promocije toliko bolje od WWE- a, zašto recimo Impact ili Dynamite nemaju veću gledanost od Raw i SD. Možda imaju sad u doba korone, ali inače su uvek iza. Možete da palamudite protiv WWE- a do mile volje, ali to ne menja činjenicu da će većina uvek pre gledati njih nego konkurenciju, zato što su najbolji. :aha:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

Ali to je gledanje koje će financijeri imati. Možda on bude glavni booker, možda on bude zadužen za program. Ali neće biti vince rola ceo-a kompanije. Opet će biti netko iznad njega.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la HunterDX »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Kažite mi samo ako su druge promocije toliko bolje od WWE- a, zašto recimo Impact ili Dynamite nemaju veću gledanost od Raw i SD. Možda imaju sad u doba korone, ali inače su uvek iza. Možete da palamudite protiv WWE- a do mile volje, ali to ne menja činjenicu da će većina uvek pre gledati njih nego konkurenciju, zato što su najbolji. :aha:
Čak ni u doba korone niko nema veću gledanost od WWE kompanije.WWE je najveća kompanija, sa najvećom istorijom i neće biti lako da ih neko prevazidje, što opet ne govori o kvalitetu.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ali to je gledanje koje će financijeri imati. Možda on bude glavni booker, možda on bude zadužen za program. Ali neće biti vince rola ceo-a kompanije. Opet će biti netko iznad njega.
Mislim da će Shane preuzeti Vinceovo mjesto, što je i logično.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la ante »

Isto sranje kao i sa DWV-om. :whistle:
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Fallen »

Shane treba da preuzme kompaniju. Vince ju je nasledio od oca, pa je logično da je prepusti nekom njegove krvi .
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ali to je gledanje koje će financijeri imati. Možda on bude glavni booker, možda on bude zadužen za program. Ali neće biti vince rola ceo-a kompanije. Opet će biti netko iznad njega.
Biće Triple H glavni booker. Što se tiče NXTa i AEWa, NXT je ipak tek C Show WWEa, a Dynamite je A Show.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la crocop97 »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST ali to ne menja činjenicu da će većina uvek pre gledati njih nego konkurenciju, zato što su najbolji.
Otkad je broj potrošača nečeg odraz kvalitete proizvoda? WWE je ionako najgledaniji zbog već izgrađenog brenda...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ali to je gledanje koje će financijeri imati. Možda on bude glavni booker, možda on bude zadužen za program. Ali neće biti vince rola ceo-a kompanije. Opet će biti netko iznad njega.
Mislim da će Shane preuzeti Vinceovo mjesto, što je i logično.
Ne. Neće ni on. Iako oni imaju tipa 90% dionica, wall street nikoga od njih ne vidi na čelu kompanije. Možda se stvari promijene, možda ne. No trenutno, wall street bi tražio nekoga vanjskog da bude ceo.

Plus, shane nije baš nešto usoješan biznis man. Iz persektive wall streeta - tony khan (to se neće dogoditi, sam karikiram poredbe radi) je bolji izbor nego bilo tko iz mcmahon familije, izuzev možda linde zbog njenih političkih veza. (Vincea ne brojim)
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Fallen »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
Fallen je napisao/la:QR_BBPOST ali to ne menja činjenicu da će većina uvek pre gledati njih nego konkurenciju, zato što su najbolji.
Otkad je broj potrošača nečeg odraz kvalitete proizvoda? WWE je ionako najgledaniji zbog već izgrađenog brenda...
A kako je po toj logici trenutni pad u rejtinzima, odraz kvaliteta?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

Prilično jednostavno proizvod ne zanima ljude i prestaju gledati. A mnogi gledaju samo po navici :(
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la crocop97 »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
Fallen je napisao/la:QR_BBPOST ali to ne menja činjenicu da će većina uvek pre gledati njih nego konkurenciju, zato što su najbolji.
Otkad je broj potrošača nečeg odraz kvalitete proizvoda? WWE je ionako najgledaniji zbog već izgrađenog brenda...
A kako je po toj logici trenutni pad u rejtinzima, odraz kvaliteta?
Wrestling nije godinama dio maintreama, a sad gube tu casual publiku koji WWE gledaju zbog samog WWE-a, a ne zbog wrestlinga. I kao što rekoh, wrestling nije više mainstream, stoga ne mogu održavat broj gledatelja koji će bit uz njih u ovakvoj situaciji
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Fallen »

Ja i dalje tvrdim da je problem u praznoj areni, a ne u kvalitetu programa. Kad prođe ovo, videćemo ko je pogrešio. :D
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la crocop97 »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Ja i dalje tvrdim da je problem u praznoj areni, a ne u kvalitetu programa. Kad prođe ovo, videćemo ko je pogrešio. :D
Pa pod "ovakvom situacijom" i mislim na praznu arenu. Sad program gledaju hc fanovi i svi s mazohističkim tendencijama koji i inače prate WWE program, a casual publika će se dijelom vratiti kad puste publiku nazad, a možda čak ni neće vratiti stare gledatelje. Koliko je samo kod nas ljudi gledalo tako WWE i prestalo kad se prestao prikazivati?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Maki »

I upravo je to ono zbog čega sam govorio da je WWEu bolje imati bilo kakve showove nego nikakve.
Odgovori