Mae Young Classic 2017

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la AlenB »

According to The Times of India, Kavita Dala will be part of the Mae Young Classic. Kavita is a former weightlifter and student of former WWE Heavyweight Champion Great Khali. She participated in this past April’s WWE tryout in Dubai, and was the only trained female wrestler at the tryouts. She joins the following previously announced talents: Toni Storm, Princesa Sugehit, Lacey Evans and Sarah Logan.

evo lagano ćemo imati i temu o ovome pošto će već to sve uskoro pa da imamo raspravu.

Meni je super što su neka imena prilično nepoznata i nadam se da će ih biti još više takvih. Sigurno po svijetu ima skrivenih talenata i cura koji će to upravo pokazati u ovom turniru. Ne vjerujem baš da će ovo biti Cruiserweight Classic fantastično, ali što da ne.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Sherpa »

Jedna od velikih stvari koja mi se sviđala kod CW turnira je ta što nisam poznavao ljude, a samim time i njihove finishere. Svi znaju da John Cenin meč neće završiti ako nije STF / AA (što ima svoje prednosti i mane), no kada gledam <umetni ime> onda mi je cijelo vrijeme napeto pošto bilo koji potez može završiti meč, kad ne znam koji mu je s kojim završava.

Do toga je došlo zbog pretjeranog korištenja i forsiranja finishera kako bi se stvorila (često lažna i loša) drama.

Iz tog razloga se veselim ovom turniru. Jeste, ima grozno ime, ali je dobra platforma da dobijemo sjajne mečeve. Te da oni koji još uvijek puše 'revoluciju' vide kako žene odavno znaju dobro hrvati.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la AlenB »

Još ljudi dodano danas

* Tessa Blanchard: The 21-year old daughter of WWE Hall of Famer Tully Blanchard, debuted in 2014, working in US, U.K., China, Japan and the Maritimes. She also worked on the Fighting with My Family movie.

* Abbey Laith: Former CHIKARA Grand Champion Kimber Lee, trained under Drew Gulak and reported to the WWE Performance Center earlier this tear.

* Taynara Conti: She is 22, has a black belt in judo and blue belt in jiu-jitsu. She competed in the 2016 Olympic trials in judo, missing the cut but catching the attention of WWE scouts. She’s been at the WWE Performance Center since October.

* Jazzy Gabert: A 15-year veteran of the business, competing primarily in Europe and Japan, Gabert also has experience competing in MMA and strong women competitions.

* Kavita Devi: A protégé of former WWE champion Great Khali, attended a WWE tryout in April and was an accomplished kabaddi player in high school. She is also a competitive powerlifter, winning gold in the 75 kg weightlifting division at the 2016 South Asian Games.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Rio146 »

Za ovu Jazzy, ja pročitao 15-year old veteran :lol: :lol: :lol: Drago mi je da je Tessa tu :)
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Sherpa »

Nije li Tessa bila u NXTu? Ako je, mislim da se tamo nije baš iskazala. Trebali su nju izostaviti, dati joj još malo iskustva u Japanu
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la emirates »

Mogla bi ova Kevita uzeti. Imaju erekciju za Indiju trenutno. Ne znam vala, ako ju je Khali trenirao, mogu samo zamisliti :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Sherpa »

Meltzer mentioned during this morning's Observer Radio that the neck injury Io Shirai mentioned as her reason for taking time off and leaving Stardom is legit. Some were thinking it was a work to explain her leaving for WWE. He says it was found that she's had the neck injury since May and WWE found it during medicals in Pittsburgh. Meltzer says that Shirai is still coming to WWE once she recovers, but that it will probably be "quite a while" before she is recovered.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la ~MandyRose~ »

we want Mandy Rose in this tournament!
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Sherpa »

slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Wulf7X »

Opa evo razloga zašto treba gledati MYC..Lita and JR baybay :dance: :dance: :dance: :dance:
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Sake »

Mislim da nije mogao bolji tim. Bravo HHH :clap:
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la FilipS »

Kad kreće ovo?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Sherpa »

piše ti u tweetu 28/8
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Rio146 »

Zanima me bracket
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mae Young Classic 2017

Post Postao/la Sherpa »



+ onaj debilni WWEov obicaj mjenjanja imena

slika
Odgovori