Fight For The Fallen

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la TheBesir »

Odgledao dva zadnja meča.Bili su dobri,ali ništa specijalno.
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la mone »

Solidan show, možda malo slabiji mečevi nego na dva prijašnja eventa, ali to je i očekivano.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Sherpa »

dave

Avalon vs. Sonny Kiss: 1.25
Baker & Riho vs. Nakajima & Priestley: 2.75
Allin, Havoc & Janela vs. Guevara, MJF & Spears: 3
Allie vs. Brandi: 1.5
Angelico & Evans vs. Dark Order vs. Jungle Boy & Luchasaurus: 3.5
Page vs. Sabian: 3.25
Lucha Bros vs. SCU: 3.75
CIMA vs. Omega: 4.5
Cody & Dustin vs. Young Bucks: 4
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Maki »

Meni je main event bio bolji od Omega-Cima iskreno. Nekako mi je bolje tekao i iako je duže trajao, nije se ta dužina primijetila kao kod Omega-Cima.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la AlenB »

The Wrestling Observer Newsletter reports that AEW Fight for the Fallen drew just under 5,000 paid attendees at Daily’s Place in Jacksonville. It wasn’t completely sold out, as there weer several hundred tickets put on sale days after production moved in. Around 300 were left unsold. However, the building was said to be “more than the capacity” it was set up for before production details were released.

It was also noted that several major executives from Turner were at the show. The packed crowd, as well as the overness of the wrestlers with that crowd, was more impressive to the than the executives had previously thought.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Dustin
slika
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Fight For The Fallen

Post Postao/la Rio146 »

Evo nakon 100 godina i ja pogledao ovo.

Buy In
Avalon vs Kiss
Bezveze. Avalon standardno u svom iritirajućem gimmicku. Sonny je imao nekoliko solidnih krobatskih poteza.

Baker & Riho vs Nakajama & Priestley
Botch Britt Baker kod taga. Solidan selling od Riho. Nakajamu sam prvi put gledao, i moram reći da je bila jako dobra. Čak mi se svidio i dio kada su se Britt i Bea našle po prvi puta zajedno u ringu. Solidna predstava sve četiri cure.

Main Card
Allin, Havoc & Janela vs Guevara, MJF & Spears
Shawn Spears je čudo. Lako ga mogu vidjeti u main eventu. Kakvo osvježenje lika. Sada je baš dobio neku osebujnost, dok je prije bio generični WWE hrvač. MJF-Spears je feud koji bio htio gledati. Ostatak meča solidan.

Allie vs Brandi
Katastrofa.

Angelico & Evans vs Dark Order vs Jungle Boy & Luchasaurus
Jako dobar 3 way meč. Sva tri tima su izgledala fantastično, i jako dobro uigrana. Iako sam htio Jungle Boy i Luchasaurusa kao pobjednike, jako me zanima kako će dalje bookirati Dark Order.

Adam Page vs Kip Sabian
Pomalo dosadan meč, s nekoliko vrlo dobrih momenata u meču. Radili su velike rupe između dobrih spotova.

Lucha Bros vs SCU
Na početku su malo odužili s tauntovima. Standardno dobra oba tima. Nekoliko dobrih poteza, ali ništa više od toga.

Kenny Omega vs CIMA
Dosta stiff udaraca. Brutalan spot sa stolićem. Odličan tempo tokom cijelog meča, i sama akcija u ringu mi se jako svidjela.

Promo Jericha standardno dobar. Mislim da lik ne može odraditi loš promo. (Osim ako mu ga nije Vince pisao.) a i tada potrga.

Cody & Dustin vs Young Bucks
Iskreno meč mi se nije svidio. Bilo je dobrih poteza, ali meč je trajao predugo za ono što su pokazali. Sredina je bila dosta dosadna. Post meč promo je bio odličan i pokazali su oko čega je upravo bio ovaj event.
Yes Sir!
slika
Odgovori