Premier Liga 2019/20

Engleski nogomet

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la emirates »

Leicester je bas dugo imao poziciju za ligu prvaka. Ne bih rekao da oni mogu biti zadovoljni, na samom kraju su ispustili to mjesto Unitedu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Leicester je bas dugo imao poziciju za ligu prvaka. Ne bih rekao da oni mogu biti zadovoljni, na samom kraju su ispustili to mjesto Unitedu.
U siječnju su imali +14 u odnosu na United, završili na -4

Al istini za volju, ozlijede su ih sjebale
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

Bice zeznuta nova sezona. City ce uzet kupove jer Klopp nije zainteresovan za to, a i u ligi ce da grizu ko ludi. Ako Klopp ne dovede pojacanja tesko ce da se bori sa Cityem, i klubovima u lp.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

https://www.bbc.com/sport/football/53478220

Znači u glasanju je ova sezona liverpoola trenutno bolja od unitedova treblea i arsenalove sezone bez poraza. Samo pokazatelj koliko ljudi ne mogu biti objektivni. Tkogod misli da je, taj realno nema pojma o nogometu. Jedno je biti navijač, drugo je biti objektivan
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Markovic619 »

Leicester 3%

Sve mi je jasno...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

@theviper o ovom ti govorim. Dean u top formi je brojkama gdje su ddg kad nije

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

Mozda, ali bolje trpeti mladjeg golmana, nego nekog ko je u padu + u poznim godinama. Slazem se da je problem De Gein ugovor, jer samo par klubova mogu to da preuzmu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

a dobro, nemreš kazat da je u poznim, može on još i 10 sezone. ne bi bio prvi golman koji je toliko dugo aktivan
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

@Sherpa kad ce analiza Uniteda? Meni je milina kad citam te tekstove :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST @Sherpa kad ce analiza Uniteda? Meni je milina kad citam te tekstove :)
Čim kompletno dovršimo sezonu, imamo još europa ligu. To čekam pošto imam osjećaj da će još neki dobiti ili priliku ili posljednju priliku. Zato čekam sud o lingardu, koji je imao kriminalnu sezonu, i dok kužim da je gubitak majke težak, mnogi su sa puno manje para uzdržavali familiju, kamo li ne on. Bi je premalo profesionalan
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Bravo Arsenal.

Ono trganje koje je Chelsea pokazao u polufinalu sada je došlo na naplatu. Uz sudca koji se ne boji kartonirati plavu gamad koja trga.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la SwitchBlade »

AUBA SIGN DA TING!!! PREKLINJEM TE!!!

FA kup je naše natjecanje, tako da nikada nisam sumnjao u pobjedu. :mrgreen:

Ima nešto nevjerojatno zadovoljavajuće u tome što je Arteta u svojoj prvoj sezoni kao menađžer osvojio trofej, dok Sp**s tijekom "zlatnih godina" Pocha nije mogao osvojiti niti jedan. :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

0-0 nalo regularnog i onda tri gola u produžetku

Fulham natrag u premier ligu
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Kao i svake godine, evo pregleda igrača i kakvu sezonu su ostavili iaz sebe

1 - David de Gea - DDG je iza sebe imao jednu polu solidnu sezonu. Da, ljudi će se rado sjetiti njegovih kiksova, a bilo ih je, ali će vrlo brzo zaboraviti koliko je dobrih obrana imao. Najveći problem je taj što je on bio neupitna jedinica, i mislim da bi se on malo trgnuo da je imao konkurenciju na golu, da ga je OGS izvadio ili benčao za koju utakmicu. Mislim da je on i dalje vrhunski golman, no da nema tu magičnu auru oko sebe.
2 - Victor Lindelöf - victor je i dalje dobar igrač, ima utakmica u kojima dominira, ali isto tako jako je sklon greškama. jako jako sklon. mislim da je on jako dobar igrač rotacije, ali da on i njegov parnjak u vezi nemaju dobru kemiju te da ne bi trebali biti startni stoperski dvojac za iduću sezonu.
3 - Eric Bailly - koliko god se on trudio, mislim da će njegova staklenost biti to zbog čega se na njega nkada neće računati na više nego igrača rotacije. A inače igrao je sasvim solidno kada nije bio van terena
4 - Phil Jones - Meji je Phil osobno jako simpatičan momak, ali to ga ne čini sjajnim nogometašem. Premda, mislim da bi njemu najbolji bio jedan dobar psiholog, pošto sam baš osjećaja kako na njegovo samopouzadnje igra to što ga svi stalno kritiziraju. a slabo samopouzdanje pruža loše utakmice
5 - Harry Maguire - Ovo će biti pod jako velikim povečalom, i mislim da je to s pravom. United je pljunuo puno para za njega, a što je dobio za uzvrat? Dobio je igrača koji je igrao skoro sve minute u svim natjecanjima. Znači dobili smo konzistenciju, i imao je jako dobre predstave. No problem je što je na momente izgledao kao prevara stoljeća koja je zalutala u nogomet. Gdje je prava istina? Ja ih rekao da je donio puno više dobrog nego lošeg, da je postao vođa te obrane, koja je i dalje problematična, ali je s njime napravljen pomak. Možemo govoriti kako on i Lindelof nisu dovoljno dobar tandem. Svašta tu ima, al ja bih na kraju kazao dobra kupnja
6 - Paul Pogba - Nakon ozlijede koja ga je izbacila iz stroja, nakon svih priča o odlasku, mislim da je Pogba pokazao kako može komandirati veznim redom. Njegov najveći problem ostaje to što je on i dalje zaigrani klinac koji često ima potez previše. to ga djeli od toga da krene prema statusu najboljih. On je naprosto takav.
8 - Juan Mata - Koliko god ja njega volim, Matine noge sve teže prate ritam. No u ono malo prilika što je imao, znao je pokazati klasu. Ja bih ga držao koiko god to mogu, makar za koju kup utakmicu
9 - Anthony Martial - Tony je pokazao kako može biti napadač kojeg United treba, premda njegova konzistencija je i dalje upitna. Mislim da e opravdao ulogu devetke.
10 - Marcus Rashford - Rashy je imao jednu prilično dobru sezonu, neću puno prigovarati, njegova igra zadjih par godina napreduje, odličan j u pokrivanju obrambenih zadataka, zabija prema naprijed, no nije konzistentan u svojim igrama.
13 - Lee Grant - dobiva plaću
14 - Jesse Lingard - oni koji poznaju moje preglede znaju da nisam fan Lingarda. Jesse je imao kriminalnu sezonu. jedan gol bez asistencija, za ofanzivno orjentiranog igrača to je katastrofa. Tu dolazimo do onog ljudskog faktora, majka mu je umrla i morao je preuzeti brigu o familiji. neću kazati da znam kako je to, ali ću kazati da nije prvi ni zadnji sa takvom sudbinom. i da su mnogi takvi u miljama lošijoj situaciji nego on, ne dobivaju njegovu tjednu plaću. Ti ljudi redovito idu na posao i nekako sve to uspjevaju. Dok je on potpuno zapustio svoj posao. Plus, mislim da njegov skill set postaje sve limitiraniji i jednodimenzioanalniji. Rotacijski igrač maksimalno, ako se nađe dobra ponuda, neka ide
15 - Andreas Pereira - koliko god to bilo teško kazat za proizvod akademije, Andreas je maksimalno prosječan igrač koji ima samo dobar slobodnjak. teško bi nalazio redovitu poziciju u momčadi u osjetno slabijim momčadima od Uniteda. Naprosto se nije razvio kako su se mnogi nadali. I ne očekejem pomak
17 - Fred - kada je Bruno Fernandes došao Fred je igrao sjajan nogomet, i korona ga je tu usporila. nije se nakon uspio vratiti u tu formu. No neću puno suditi o tome, pošto je ovo bila specifična situacija. Volio bih vidjeti malo više šuta iz vana u njegovoj igri
18 - Bruno Fernandes - Naš daleko najbolji igrač sezone, netko uz koga je United ponovo postao aktraktivna momčad za gledati. Potpuno mi je apsurdno što smo ga htjeli kupiti čitavo ljeto, a kupili tek na zimu...
20 - Diogo Dalot - Nije pokazao puno ove sezone, i mislim da bi mu to mogla biti zadnja u crvenom dresu
21 - Daniel James - Njegovo jako dobro otvaranje sezone kupilo je fanove, ponajprije borbenošću. Nju potpisujem, no još nisam donio sud o njemu. S jedne strane igra sjajno s vremena na vrijeme, s druge zna igrati nogomet koji nije na razini lige u kojoj igra. Kocka s time da li će od njega biti igrač. Trenutno sam puno bliže tome da postane utility igrač.
22 - Sergio Romero - Malo branio, dobro branio
23 - Luke Shaw - Prije par godina, kada je doživio gadan lom noge, kazao sam da je to ubilo sjajan start LVGove sezone. Ove godine je imao problema s formom, no kada bi je ulovio, bilo je jasno kako ne samo da je najbolji na poziciji kojeg imamo, nego da je među najboljima u ligi na toj poziciji. Plus ima nešto u njemu, neka karizma koja podiže ostale.
24 - Timothy Fosu-Mensah - Nije dobio puno prilika, ali kada je, najčešće je obro odradio.
25 - Odion Ighalo - flop. iako mi je apsolutno drago što je potpisao pošto je od malih nogu bio fan kluba
26 - Mason Greenwood - mogu kritizirati kako slabo obavlja obrambene zadatke, ili kako zna biti škrt. ali kada pogledaš koliko je mlad, koliko je zabio, jasno je kako je on budućnost kluba.
29 - Aaron Wan-Bissaka - tackle nije jedini dio igre, mora poraditi prema naprijed. Ubačaji su mu kriminal.
31 - Nemanja Matic - Nisam bio njegov fan, no kada je Bruno došao, Pogba se pridružio, Nemanja je bio odličan u kombinaciji s njima. Premda njegove noge isto spostaju sve upitnije.
37- James Garner*- Očekivao sam više prilike za njega
38 - Axel Tuanzebe - volio bih vidjeti njega u više prilika kao jedan od da stopera
39 - Scott McTominay - Onaj korona period Scott je igrao sjajan nogomet, podsjećao me je na scholsa. Ako to ponovi, moće biti ponajbolji vezni utility igrač
41 - Ethan Laird* - no comment
53 - Brandon Williams - dečko ima mane, ali jako mi e svidjelo što je pokazaivao. treba raditi na napadačkim solucijama
71 - Teden Mengi* * no commetn

OGS - zadovoljan sam s njim, prilično dva polufinala (fa i EL), 3 mjesto u ligi s jako mladom momčadti punoj potencijala.
slika
Odgovori