Nick Aldis

National Wrestling Alliance
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nick Aldis

PostPostao/la Sherpa » 27 srp 2020, 20:16

Maridius98 je napisao/la:Source of the post Rekao je nešto u fazonu da nema "It factor".

to je nešto sa čime se ja ne mogu složiti. Premda je dosta velika razlika između njega kada je ili nije prvak.

kada je prvak on ima držanje prvaka. znaš da je prvak ušao u zgradu, premda ima puno više vibru nekih prošlih vremena. kao promo je sjajan, u ringu je dobra, nije da će te izuti iz cipela, ali e odraditi dobar meč.

e sada je pitanje kroz kakve naočale gledaš. primjerice, stavi ga kao prvaka u aew i bit će jednako dobar kao u nwa. stavi ga u wwe, bit će potpuno zaboravan, pošto tamo malo tko ima pravo imati osobnost. a nick je ima, samo na jedan drugačiji način..

možda nisam objektivan, pošto ja jako volim aldisa i zbilja mi se sviđa način na koji se ophodi.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Nick Aldis

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 27 srp 2020, 21:19

Aldis je odličan, kad nije prvak imaš dojam da je neko ko se mora vrtit oko titule. Tu je sličan Okadi npr, ili možda još točnije Flairu. Jednostavno djeluje kao big deal i u najnebitnijem meču.
slika

Maridius98
Član mjeseca
Član mjeseca

Nick Aldis

PostPostao/la Maridius98 » 27 srp 2020, 23:14

Meni je on odličan zbog mnogo čega. Promo materijal mu je odličan, mečevi (barem oni koje sam imao prilike da vidim) sjajni i velika je "pojava". Sad ne znam konkretno šta Bruce misli pod "it", ali slažem se da ne mogu da ga vidim u nekom midcardu i ne znam kako bi se tu snašao.
slika

Natrag na “NWA”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.