Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

ProHrvanje Podcast EP23 - WrestleMania 36

Komentari svega što se objavi na ProHrvanje.com
HunterDX
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

PostPostao/la HunterDX » 08 tra 2020, 17:33

AlenB je napisao/la:Source of the post hvala, ove vremenske intervale budemo ubuduće stalno radili jer dosta pomažu

Nnc. I treba, jer je mnogo preglednije.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

PostPostao/la ~MandyRose~ » 08 tra 2020, 19:51

okej poslusao sam sada cijeli podcast. Molim da Luka bude redovan podcaster i neka po mogucnosti dode na forum jer drop-a truth bombs 95% of the time. Da, Kairi je osvojila titulu od Shayne tipe sto je counter-ala njezin submission finisher u pin. Ali njezin NXT reign je bio vrlo kratak. I u potpunom je pravu da si Fire & Desire trebale biti tag team prvakinje prije nego ih prekinu. Sonya je odlicna kao heel, tu se ne slazem da ona postaje face samo zato jer je LGBT. Besides, NXT ima Jake Atlas-a koji je face kolko ja znam, iako jos nije imao svoj official debut. Dana Brooke takoder je kao i Rey Mysterio morala ostat u karanteni i nije imala meč za SD Women's titulu koja je originalno bilo 6-way match. Andrade zbilja jako fali, zelim mu brz oporavak ramena.
slika slika slika

Markovic619
Rank 9
Rank 9
Status: Online

PostPostao/la Markovic619 » 08 tra 2020, 19:55

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post Jake Atlas-a koji je face kolko ja znam, iako jos nije imao svoj official debut.

Prošle sedmice debitovao.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 08 tra 2020, 21:19

Solidan podcast iako sam posluša samo prvu polovicu. Bilo mi je teško uopće pogledat drugi dan manie, još teže mi je slušat druge kako pričaju o nečem za šta nemam nikakav interes :mrgreen:
slika

KOMANIA
Rank 9
Rank 9
O meni: Volim PARTIZAN, Domaću kinematografiju i WWE.

PostPostao/la KOMANIA » 09 tra 2020, 03:27

Odličan podcast! :clap:

Svako je doprineo ovom podcastu na svoj način.
Žao mi je što Alen nije bio do kraja, ali bar je ovako trajalo kraće. :D
Edi se spremio doktorski i jako mi se sviđao njegov pregled na kraju. :D
Luka je doprineo da podcast bude još prijatniji, jer je kako on to kaže laka publika, a i ja sam. Ima zarazno smejanje. :D
I za kraj čovek koji je dobar voditelj, pravi odlične prelaze iz jednog meča na drugi i mnogo je manje iritantan nego na forumu, odnosno tamo uopšte nije. Ali ipak ima dve strane kao npr. Wyatt i Fiend, Dr. Džekil i Mr. Hajd, pa tako i on Vedran i Sherpa. :D
slika Charlotte Flair is a 12 time women's champion!!!

Natrag na “ProHrvanje Članci”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.