Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la ejdzejp1 »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Meni je Truth bio prezabavan u zadnjoj epizodi. Mislim da ce ga Almas izazvati u 1v1 i da ce se Mysterio uplesti i kostati ga matcha. Djeluje mi kao nesto sto bi uradili nakon zadnjeg puta.
Neka Almas osvoji titulu i ide 1v1 sa Mysteriom na Maniji. Truth jeste zabavan ali mu titula ne treba, a Rey i Almas bi joj možda mogli vratiti malo kredibiliteta.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la SwitchBlade »

Mogli bi imati ladder match za US titulu na WM
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SethFreakingRollins je napisao/la:QR_BBPOST Mogli bi imati ladder match za US titulu na WM
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la ~MandyRose~ »

jao, kako sam tuzan kako sve manje prodavaju karte, onaj kamerman koji je snimio cijelu sekciju koja je prazna i pokrivena dok je Charlotte radila ulazak ce dobit otkaz
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Tomke »

Orton i aj aaaaaa
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HBK »

Kako dobar smack :clap:
Fatal 4-way fantastican! Jako uzbudljiv i dinamican mec. Bas sam se obradovao sto je Joe uzeo titulu. Nadam se da ce mu reign trajati dugo.

Asuka je ispala pravi heel. Mandy ju je prosli put posteno dobila, a ova je na kvarno napala iza ledja. Na Mendinoj sam strani.

Mislio sam da ce se Kofi umesati da pomogne Owensu kad ono Ali. Zanimljiva situacija.

Becky Odlicna. Jedva cekam da pobedi Charlotte.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la DVW »

I meni je ovaj SmackDown bio odličan. Još Fastlane pa četiri sedmice do WM. Itekako imaju kad razviti priče. Od sljedeće sedmice imamo mnogo jasniju sliku. Dakle ovako:

Highlight showa je svakako to što je Samoa Joe u jako dobrom Fatal 4 Wayu postao US Champ. On bi fakat mogao vratiti kredibilitet tituli i drago mi je zbog toga. Red je da i takav kalibar osvoji svoj prvi pojas. Treba mu sad samo prostora i dobar build-up za WM. Neka je brani protiv ove iste ekipe u Ladder matchu npr. Ne bi trebali ovakvu priliku uprskati. Eventualno da u cijelu stvar dodaju Mustafu Alija jer se nešto kuhalo između njegan i Joea. Zanimljiv tok događaja.

Kad već spominjem Alija njegov return mi govori jedno. Da će se Bryanov WM protivnik odrediti Triple Threatom njega, Owensa i Kingstona sljedeći utorak. Drugog mi objašnjenja nema. Owens dobar na micu btw. Fino se suprostavio Rowanu. Radujem se što se vratio i što je na SmackDownu. I za njega moraju smisliti neki WM story s tim da mi trenutno ništa ne pada na pamet. Uz to kako li će zakuhati priču Orton-AJ, potencijalno jako dobru stvar.

Becky prebila Charlotte. Svaka čast. Uživao sam u onom armbaru. Sad je priča izvedena na pravi put. Volio bi samo da ih od poslije Fastlanea lociraju na Rawu jer ovo brand šetanje je malo previše.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la TheViper »

Hahah Joeu dali titulu bas kad je izgubio sav momentum, a US titula sav kredibilitet. Tipicno za njih.

@HBK vise nisi fan Charlotte, ili? :)
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST onaj kamerman koji je snimio cijelu sekciju koja je prazna i pokrivena dok je Charlotte radila ulazak ce dobit otkaz
ako dobije, to je totalna glupost po meni

jer sve se već zna, nije tajna kako slabo prodaju showove
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

US titula je toliko mrtva da Joeovo osvajanje bukvalno ne znači ništa.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

Istina, ali ako ga dobro budu bookirali, onda možda reign bude nešto značio. Za razliku od reigna Nakamure, Ruseva ili Trutha
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WWE SmackDown (5.3.2019.) - pregled

Post Postao/la emirates »

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la emirates »

Mislim da ce on podici rejting titule. Joe je ipak priznat backstage, nema on isti status kao prethodna tri prvaka pa da ga bace u zaborav sa titulom. WWE title feud je odlicno gradjen za sad, Owens - Bryan segment mi je bio highlight veceri.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

Eh, WWE boli briga za US titulom od 2017. tako da sumnjam da će se to promijeniti. Vjerovatno je i Joe dobio titulu kao utješnu nagradu za silne poraze u WWE title mečevima.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HunterDX »

Bojim se da će US titule imati tretman kao na prošlogodišnjoj WM.
Odgovori