NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT pregled – Takeover revanš Colea i Ricocheta

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Pretpostavljam da će reći da od sad idu na TV-u.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Jedino što mi se svidja kod dolaska ove četvorke na glavnu scenu, je što su predstavili neke njihove stare priče, što sa mnogima nije bio slučaj, mnogo znači kada wrestler iz NXT-a dodje sa pričom iz istog na glavnu scenu, to je momentalno dobar momentum za wrestlere.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la emirates »

Citao sam negdje da bi mogli ozvaniciti NXT kao treci brand, te da bi u tom slucaju ucestvovali u draftu i mogli dovoditi zvijezde sa Rawa i SD. Ovo bi bilo predobro i prvo na listi zelja da predje na NXT bi meni bio Sami Zayn.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Citao sam negdje da bi mogli ozvaniciti NXT kao treci brand, te da bi u tom slucaju ucestvovali u draftu i mogli dovoditi zvijezde sa Rawa i SD. Ovo bi bilo predobro i prvo na listi zelja da predje na NXT bi meni bio Sami Zayn.
Nažalost čak i ako to urade, NXT će definitivno biti najmanje značajan brand. Još bi ih mogli početi stavljati na Raw/SD PPVe što bi bila katastrofa.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23284
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bit će ko WWECW, samo čak dobar.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Bit će ko WWECW, samo čak dobar.
Bio je i WWECW dobar, samo je imao kletvu imena. Da se nije zvao ECW, siguran sam da bi bio zapamćen u puno boljem svjetlu.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Citao sam negdje da bi mogli ozvaniciti NXT kao treci brand, te da bi u tom slucaju ucestvovali u draftu i mogli dovoditi zvijezde sa Rawa i SD. Ovo bi bilo predobro i prvo na listi zelja da predje na NXT bi meni bio Sami Zayn.
Nažalost čak i ako to urade, NXT će definitivno biti najmanje značajan brand. Još bi ih mogli početi stavljati na Raw/SD PPVe što bi bila katastrofa.
Mislim da bi sve ostalo kao sto je i sada, samo sto bi mogli mijenjati zvijezde. Ovo je najbolje rjesenje, posto ce obzirom na kolicinu hrvaca morati svakako praviti treci brand. A nekako kontam da bi Triple H tu imao najvise glasa koga ce dovesti, i da bi to najprije bili likovi koji ce ionako jedva biti koristeni na main rosteru. Od ovoga bi profitirali Zayn, Breeze, Sanity i slicni.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

U neku ruku da, ali opet to zavisi od toga da li je WWE spreman podići plate NXTovcima tako da budu jednaki sa Rawom i SDom.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Onog tjedna kada nxt ode live, kada ne budu imali skriptu za dva mjeseca tejpinga, očekuje nas jaki pad kvalitete
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Ja se samo plašim da će postati smejurija kao Raw i SD.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Aleister Black vs Roderick Strong
Odličan meč za započeti show. Posebno mi se svidio Strongov backbreaker na stepenice. Naravno, ako žele ponovo graditi Stronga kao singles kečera, onda mu trebaju davati što više ovakvih mečeva da bi se istakao. Black je naravno bio odličan, sviđa mi se što guraju priču da je Black Mass zapravo NXT RKO tj. potez koji Black može odjednom napraviti. Out of nowhere što oni kažu. Brawl poslije meča okej.

Izgleda da je ono važno obaviještenje bilo ustvari novi Dusty Classic. Okej. Dajte pobjedu Aichneru i Barthelu.

Čini mi se da smo ovu priču da Shayna zlostavlja žensku diviziju već imali prošle godine tokom njenog feuda sa Ember.

Mia Yim vs Xia Li
Prvi put gledam Xiu Li, ali je zaista bila odlična. Meč je bio sasvim solidan, bilo je kul dijelova, pogotovo kad je Xia Li krenula kickati Miu, ali je ova svaki put to izbjegla. Možda ne zvuči zanimljivo kad se ovako napiše, ali je izgledalo prejako.

Okej post match brawl, kul način da malo prikažu i cure iz PC-a. Draže bi mi bilo da neko kao Mia uzme titulu Shayni nego Io Shirai. Izgleda da ćemo imati Bianca vs. Io što će vjerujem biti odlično.

Još uvijek mi je Riddle meh, ovaj intervju to neće promijeniti.

Dajte više uradite nešto sa Candice. Konstatno je u Garganovim pričama, a svojih priča ni nema.

Johnny Gargano (c) vs. Velveteen Dream - NXT North American Championship
Kakva mečina. Fenomenalan meč. Bilo je previše odličnih momenata, ali ću izdvojiti samo neke: Dreamov prvi šamar, obožavam kad neki kečer primi šaku u facu i ispljune pljuvačku u zrak, onda Garganov superkick na apronu, Dreamov Dream Valley Driver sa top ropea, Garganovo imitiranja Hogana, Garganov suplex na ringside i naravno kraj. Kraj je odlično odrađen. Prvo smo imali DIY callback da bi onda Dream sa 2 Dream Valley Drivera i Purple Rainmakerom dovršio Gargana. DREAM JE ŠAMPION!!! :D :D :D Dream je zaista zaslužio. Sviđa mi se i što su stavili Ciampin zlobni smijeh zbog Garganovog poraza. Pretpostavljam da će Ciampa sad pokušati ubijediti Gargana da ipak ne može ništa postići sam te će mu ponuditi savez, što će Gargana zainteresovati, ali će ipak odbiti jer će htjeti da se dokaže. Tj. mislim da bi takav razvoj priče bio najbolji.

Fenomenalna epizoda sa odličnim openerom i fenomenalnim main eventom
10/10
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9097
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la KOMANIA »

Meni nije jasno posto nisam pratio NXT od TakeOvera.
Video sam da je Dream postao sampion, ali mi je dodatno situaciju komplikovalo to sto se Johny pojavio i na Rawu i na SD sa titulom. Sta se dogadaja? :D
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

pa da se Ciampa pojavio sa titulom a Johnny bez nje, spoilali bi ljudima promjenu prvaka (a to je razlog zbog čega su na kraju krajeva i uradili dupli finish na tapingu) koja se na TVu desila poslije njihovog main roster debuta

btw. pogledao sam Ricochet/Cole i Gargano/Dream. Odlični mečevi, nemam nikakvih zamjerki.
slika
Odgovori