NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la KOMANIA »

Nikki je uzela bitnu pobedu, a mogla bi i da nastavi pricu sa Candice, a do kraja godine, eventualno na RR, ocekujem je na SD. Inace sam mec je bio dobar i pomalo zanimljiv. Nikki takodje treba zavrsiti program sa Biancom.

Lee i Sullivan mi se svidja, volim da vidim teskase u ringu. Lee ovo uzima zbog momentuma, a Sullivan uskoro ide na mr. tako da mu poraz ne bi stetio, a i onako vec ima dosta momentuma (bio je u prici za titulu, unistavao je jobbere, pobedio EC3 i Dreama. Lee sada treba da se pokaze, i da polako krece ka NA tituli.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24472
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Sve u svemu ovo je bila tipična NXT TV epizoda, neke priče su se nastavile (EC3-Fish), neke nove su krenule (Mighty-Burch/Oney), ali ne razumijem zašto je Sullivan pobijedio u main eventu. Možda ipak neće žuriti sa njegovim main roster debutom, vjerovatno će dobiti taj NXT title meč i izgubiti tu, jer mi nekako nema smisla da u svom zadnjem NXT meču savlada Keith Leeja koji je zvijezda u usponu.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

predobar mi je bio main event, baš dobra makljaža s par impresivnih poteza Keitha

opening meč je isto bio solidan
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT pregled - Teškaši u main eventu

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

fantastičan segment za kraj showa

mečevi su bili kratki, ali svi su bili ultra zabavni
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24472
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Vrhunska NXT epizoda. Mečevi nisu bili nešto dugi, ali su bili dobri. Najbolji je naravno bio Shayna-Kai. Odlična priča ispričana u tom meču. Dakota se više ne boji Shayne i spremna je ići do kraja (potpuna suprotnost kad se uporede njeni prošli mečevi sa Shaynom), ali još nije na Shayninom nivou što je i logično jer je Shayna šampion. Nadam se da će baš ona skinuti titulu sa Shayne. Još su uspjeli nastaviti priču i sa Io. Prejako odrađeno. I naravno, prejak završni segment. Uspjeli su ga odrediti perfektno. Ciampa je predstavljen kao pravi manipulator koji pokušava ukloniti prijetnje, Black kao lik koji samo želi ono što nije pravedno izgubio, a Gargano je opet predstavljen kao lik koji ne zna kada treba stati što ga je koštalo i protiv Ciampe. Naravno, steel cage meč će biti super, u to ne sumnjam. Samo se nadam da će ovaj put Gargano dobiti pobjedu, pa makar i na prljav način jer mu pobjeda zaista treba nakon nekoliko poraza u važnim mečevima.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST fantastičan segment za kraj showa

mečevi su bili kratki, ali svi su bili ultra zabavni
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT pregled - Ulje na vatru

Post Postao/la AlenB »

slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT pregled - Ulje na vatru

Post Postao/la Wulf7X »

Ciampa: i am 2018 sports entertainer of the year...jebemu zar i u NXT moraju da praktikuju ova dijabolična Vinsova pravila :doh: :doh:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT pregled - Ulje na vatru

Post Postao/la ejdzejp1 »

Wulf7X je napisao/la:Ciampa: i am 2018 sports entertainer of the year...jebemu zar i u NXT moraju da praktikuju ova dijabolična Vinsova pravila :doh: :doh:
meni se čini da on taj termin koristi kako bi dobio heat, ali opet je to malo glup način za to budući da 95% main rostera koristi taj termin
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24472
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

U poređenju sa prošlom sedmicom, slabija epizoda, ali ipak je bilo zabavno. Main event nije bio loš, ali ja nisam gledao NXT kad je Breeze bio u njemu, pa je on za mene nažalost samo lowcarder/jobber na main rosteru.

Isto tako mi je žao što TMDK nemaju jači booking, nekad sam ih gledao u NOAH-u pa sam ih zapamtio.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

ne bih imao ništa protiv kad bi se Breeze priključio NXT-u za stalno ionako na glavnom rosteru kao da ne postoji

dobra epizoda NXT-a, opet sastavljen od uglavnom mečeva, main event je bio jako dobar i onaj tag meč je bio zabavan
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Dobre epizoda, Breeze je pokazao koliko vredi, šteta što su ga onako pokopali na glavnoj sceni. Odličan ME.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST U poređenju sa prošlom sedmicom, slabija epizoda, ali ipak je bilo zabavno. Main event nije bio loš, ali ja nisam gledao NXT kad je Breeze bio u njemu, pa je on za mene nažalost samo lowcarder/jobber na main rosteru.

Isto tako mi je žao što TMDK nemaju jači booking, nekad sam ih gledao u NOAH-u pa sam ih zapamtio.
A ko su TMDK?
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST A ko su TMDK?
The Mighty
slika
Odgovori