HNL 2018/19

Arhiva nogometnih događanja sezone 2018/19
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Hrvatska nogometna liga danas počinje, pa evo i tema o njoj.

Tri kandidata za naslov. Dinamo najveći, Rijeka nakon njega, Hajduk više u snovima nego realno. Osijek dovršava velika 4, no njima fali financija kako bi bili tu, predma nije nemoguće da uspiju nešto.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Hajduk više u snovima nego realno.
Kao i svake godine, i uvik budu blizu i onda sjebu život. Imaju sriće šta je Torcida lojalna.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST no njima fali financija
Zar ih nisu kupili neki Mađari?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

iskreno nemam pojma dal jesu na kraju ili ne, bilo je dosta priče oko toga, no kod nas je nogomet teško održiv i na poluprofesionalnim granama je, tako da oni možda imaju da podmire sve, no nemaju dovoljno da napadnu naslov.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Dinamo spasio bodu u 94. minuti, skoro uzeo sva tri pol minute kasnije.

Rudeš nije pokazao puno, no nije ni Dinamo. Žalit će za tri, no imaju jedan.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

BREAKING: Hajduk zaostaje samo bod za dinamom.

Ovo je malo podjebavački prema svima onima koji navijaju za bile, i koje svake godine za ekipe koje su u najboljem slučaju mediokritetne, govore kako će ove sezone uzeti titulu. Pričaju o tome kako je Dinamo na temelju mamićevih malverzacija uzimao trofeje, a zaboravljaju kako je u vrijeme sanadera slično bilo za njih. I u svemu tome, ono najvažnije - nisu ni vidjeli kako ih je Rijeka prešla kvalitetom, a sve mi se čini kako je i Osijek na tom putu. Čak i da Dinamo kazne, recimo izbacivanjem iz lige, opet ne bi bili prvi kada su nastali kvalitetniji klubovi.

Al glavno da se troše pare koje nemaju na neke poluproizvode od igrača, a već je postala pogrdna šala da do gospe završi hajdukova sezona.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al glavno da se troše pare koje nemaju
Zar nije prošle sezone bila vijest da Hajduk jedini nije u minusu?
Van toga slažem se, Hajduk odavna nije drugi najjači klub u državi, ovisit će o Osijeku ove sezone jel dodatno opa.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

možda nije završio u minusu, al pogledaj kolike je ugovore dao nekim panjevima koje naziva igračima. bolje da je te pare uložio u zadržavanje nekog igrača koji vrijedi, ili ulaganje u razvoj mladih. njihova transfer politika je rupa bez dna po pitanju rezultata - smeću daješ pare, ono dobro nemreš zadržat ni pol sezone
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

To stoji, samo kažem da su u biti jedini klub koji ima na raspolaganju pare da ih baca. To da ih ne bi tribali bacat je samo po sebi jasno al jebiga. Mislim da im neće doć iz guzice u glavu koliko su zapravo opali dok jedne sezone ne budu igrali ništa u Europi, a do tad prst u uvo i pivaj.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Pa recimo bilo bi bolje da je dio tih novaca uložio u neku zaštitu za travnjak da mu nakon ultre ne izgleda kao oranica

sad u pretkolu im se to obilo u glavu. bili su bolji, a takav travnjak odgovara lošijoj ekipi.

I da, poljud je također spreman za rušenje (po meni se rekostrukcije jednostavno ne isplate), njega je isto vrijeme pregazilo.

I još jedna stvar mi nije jasna - torcida. Ona se buni protiv HNSa bakljadama i sličnim pizdarijama. A HNS redovito ispostavi Hajduku kaznu za to. Tako da sve što rade je kontra produktivno, izbijaju novac iz kluba da ide onima protiv koga se bore... A na godišnjoj bazi se toga skupi, možda čak i za kupnju igrača kvalitet iznad od onoga što kupiš.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I da, poljud je također spreman za rušenje
Preikoničan je, nema tog boga kojem bi prošlo da ga proba srušit.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I još jedna stvar mi nije jasna - torcida. Ona se buni protiv HNSa bakljadama i sličnim pizdarijama. A HNS redovito ispostavi Hajduku kaznu za to. Tako da sve što rade je kontra produktivno, izbijaju novac iz kluba da ide onima protiv koga se bore
Tuđi čovik.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Preikoničan je, nema tog boga kojem bi prošlo da ga proba srušit.
sve dok se jednog dana sam ne sruši. Pošto je on bzadnji put bio moderan stadion u devedesetima, možda i prije toga
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

To stoji, al u tom slučaju me ne bi čudilo da samo opet dignu Poljud.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Ma nek ga sruše i izgrade novi na istom mjestu, samo napravci moderan stadion po današnjim standardima. Ne trebaš ni drugu lokaciju
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

To be fair ionako je malo stadiona u hrvatskoj koji se mogu računat modernima. Ili dobrima.
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

HNL 2018/19

Post Postao/la Mortiis »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I da, poljud je također spreman za rušenje
Preikoničan je, nema tog boga kojem bi prošlo da ga proba srušit.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I još jedna stvar mi nije jasna - torcida. Ona se buni protiv HNSa bakljadama i sličnim pizdarijama. A HNS redovito ispostavi Hajduku kaznu za to. Tako da sve što rade je kontra produktivno, izbijaju novac iz kluba da ide onima protiv koga se bore
Tuđi čovik.
samo dokaz kakva je ovo idiotska država...jer tog stadiona je vrijeme odavno pregazilo...sad je samo rugoba kao svi ostali stadioni u drzavi...
Sherpa je napisao/la:Pa recimo bilo bi bolje da je dio tih novaca uložio u neku zaštitu za travnjak da mu nakon ultre ne izgleda kao oranica

sad u pretkolu im se to obilo u glavu. bili su bolji, a takav travnjak odgovara lošijoj ekipi.

I da, poljud je također spreman za rušenje (po meni se rekostrukcije jednostavno ne isplate), njega je isto vrijeme pregazilo.

I još jedna stvar mi nije jasna - torcida. Ona se buni protiv HNSa bakljadama i sličnim pizdarijama. A HNS redovito ispostavi Hajduku kaznu za to. Tako da sve što rade je kontra produktivno, izbijaju novac iz kluba da ide onima protiv koga se bore... A na godišnjoj bazi se toga skupi, možda čak i za kupnju igrača kvalitet iznad od onoga što kupiš.
torcida je jedna od najidiotskijih navijackih skupina koje su ikad postojale...nije ni cudo da ih svi mrze u hrv...
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST možda nije završio u minusu, al pogledaj kolike je ugovore dao nekim panjevima koje naziva igračima. bolje da je te pare uložio u zadržavanje nekog igrača koji vrijedi, ili ulaganje u razvoj mladih. njihova transfer politika je rupa bez dna po pitanju rezultata - smeću daješ pare, ono dobro nemreš zadržat ni pol sezone
kad vidiš caktaša i njegovih 550.000€ godišnje,onda ti je jasno gdje ovaj brod plovi..prema bankrotu
Odgovori