Europa Liga 2018/19

Midcard evropsko klupsko takmičenje

Arhiva nogometnih događanja sezone 2018/19
Odgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Maki »

Nek smo ih zgazili lol.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Wulf7X »

Bleda partija Arsenala Čelzi skoro pa rutinski ovo rešio, ne samo rezultatski već i na terenu. Sari ovde ispada moralni pobednik jer toliko su srali po njemu odradio je fenomenalan posao. Ispašće budale ako ga puste a dovedu pa verovatno random nekog ko je već slobodan.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST sve ispod 120 milja eura za hazarda je loš posao za vas. premda bih ja ciljao što bliže 150
to je moglo ranije, Hazard ima još godinu dana ugovora, i 100 da dobiju je ekstra, svakako bolje nego da ode kao slobodan igrač.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:
mone je napisao/la:QR_BBPOST po meni je tu i Sarri dobar, ali čini se da on odlazi
smijem li kazati kako mislim da je to kriva odluka, te da bi njega trebali zadržati

sve ispod 120 milja eura za hazarda je loš posao za vas. premda bih ja ciljao što bliže 150
:roll:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST to je moglo ranije, Hazard ima još godinu dana ugovora, i 100 da dobiju je ekstra, svakako bolje nego da ode kao slobodan igrač.
kažeš mu 'mi ćemo te prodati bilo kojem klubu koji pošalje ponudu, to znači da možda nejdeš u real. U protivnom, godinu dana si na tribinama.

reci agentu da kaže realu da ako te želi neka plate kako spada. a ako real odluči da ne želi, uvijek imaš opciju dati mu novi ugovor.

Moraš malo i riskirati, a čak i da ga ne prodaš, zadržiš ga, probaš izboriti LP dogodine (što će biti teže uz transfer ban) i time dosta kompenziraš financijski što će ti otići free.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST to je moglo ranije, Hazard ima još godinu dana ugovora, i 100 da dobiju je ekstra, svakako bolje nego da ode kao slobodan igrač.
kažeš mu 'mi ćemo te prodati bilo kojem klubu koji pošalje ponudu, to znači da možda nejdeš u real. U protivnom, godinu dana si na tribinama.

reci agentu da kaže realu da ako te želi neka plate kako spada. a ako real odluči da ne želi, uvijek imaš opciju dati mu novi ugovor.

Moraš malo i riskirati, a čak i da ga ne prodaš, zadržiš ga, probaš izboriti LP dogodine (što će biti teže uz transfer ban) i time dosta kompenziraš financijski što će ti otići free.
Oni nece takvi bit prema najboljem igracu u zadnjih 10 godina :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Vjeroajtno, ali ga neće dati ni za kikiriki. Što bi i on trebao poštovati pošto je bio alfa i omega zadnjih par godina. I njemu bi trebalo biti drago da chelsea dobije što više za njega.

tanka je linija između ljubavi i mržnje. ako real pokaže kako se premišlja i ne želi platiti malo više kako bi ga dobio, možda odluči i on na jedan ne baš fer potez i potpisati novi ugovor.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Melloo »

Real je spreman dat valjda 100.Celzi trazi 120-130 i tu je stlao.Ja kazem ne cjenkaj se radi yebenih 20 30 mil al eto.PErez radi cudne stvari zadnjih par godina
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la mone »

igras za chelsea? ili si iz londona? ne kuzim....

kad netko napise ''mi'' a s time nema nikakve veze to mi je onda :?[/quote]

Ne kužim, kako to navijač nekog kluba nema nikakve veze s klubom?

Ili ako baš hoćeš tehnički gledati, član sam navijačke udruge Chelsea Croatia koja je službeno priznata od kluba...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

a da ne kažem da imaš problem ako planiraju i pogbu kupit. ako toliko daju za hazarda, koliko treba dati za pogbu (i obrnuto). hazard je bolji igrač, pogba je marketinški bolja kupovina.

inace, mislim da bi za bilo koga drugoga pristali na 100, ali real je ciganski u svakom poslovanju i polako im to dolazi na naplatu.
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Mortiis »

mone je napisao/la:QR_BBPOST igras za chelsea? ili si iz londona? ne kuzim....

kad netko napise ''mi'' a s time nema nikakve veze to mi je onda :?

Ne kužim, kako to navijač nekog kluba nema nikakve veze s klubom?

Ili ako baš hoćeš tehnički gledati, član sam navijačke udruge Chelsea Croatia koja je službeno priznata od kluba...[/quote]




i sta sad to znaci? pa mogu se i ja uclani u neki klub iz zimbabwea i onda bi ih trebao zvati ''mi''?
7god zivim u becu i redovito idem na utakmice kluba austria wien i navijam za njih itd itd (cak i na neka gostovanja odem)...i dan danas ja taj klub nemogu zvati ''mi'' jer ja nisam rođeni bečanin i to nije ''moje'' da se tako izrazim...
navijam ja za puno klubova i sta bi ih sad sve trebao zvati ''mi'' :roll:
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Cenation Leader »

Sve to stoji ali nekim ljudima toliko neki klub priraste srcu da počnu se odnositi kao da su dio kluba bukvalno, i ja se tako znam odnositi prema svome klubu iako mozda nije bas do kraja to ispravno ali se osjecas tako :D
slika
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la mone »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST
mone je napisao/la:QR_BBPOST igras za chelsea? ili si iz londona? ne kuzim....

kad netko napise ''mi'' a s time nema nikakve veze to mi je onda :?

Ne kužim, kako to navijač nekog kluba nema nikakve veze s klubom?

Ili ako baš hoćeš tehnički gledati, član sam navijačke udruge Chelsea Croatia koja je službeno priznata od kluba...




i sta sad to znaci? pa mogu se i ja uclani u neki klub iz zimbabwea i onda bi ih trebao zvati ''mi''?
7god zivim u becu i redovito idem na utakmice kluba austria wien i navijam za njih itd itd (cak i na neka gostovanja odem)...i dan danas ja taj klub nemogu zvati ''mi'' jer ja nisam rođeni bečanin i to nije ''moje'' da se tako izrazim...
navijam ja za puno klubova i sta bi ih sad sve trebao zvati ''mi'' :roll:[/quote]
Pa kad navijaš za puno klubova (kako je to uopće moguće) onda logično da nisi vezan uz jedan. Kad kao ja navijaš za jedan klub cijeli život logično je da u komunikaciji upotrijebiš prvo lice.
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Mortiis »

ma dobro odustajem...jer vidim da ti ne shvacas razliku navijaca i simpatizera jednog kluba
Odgovori