Alberto El Patron

Del rio

Puro i Lucha na jednom mjestu
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Alberto El Patron

Post Postao/la Sherpa »

Ajmo temo i o njemu

Za mene je on trenutno jedan od najprecjenjenijih hrvača koji je prilično problematičan. Imao je dobrih trenutaka u prošlosti, no osobno mu se čini kako mu se sve manje radi te da na temelju imena traži sve više i više para (njegov zadnji WWE run je bio promašaj, a niti nastupi na indy sceni nisu bili ništa bolji)

slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1305
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Alberto El Patrn

Post Postao/la Igor »

Obožavao sam ga kad se tek pojavio, bio mi je omiljeni tada. Njegov povratak kasnije je bio loš jer nije dobio ono što mu je obećano te je zato bio bez voljan.
Imao je ok meč u luchi au ostalim promocijama je to koliko platiš toliko dobiješ.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Alberto El Patron

Post Postao/la AlenB »

Alberto, joined by WWE Superstar Paige, says “thank god” he doesn’t work for that ‘PG’ company anymore.

In the weeks following Paige’s recent privacy breach, Alberto posted a message on Instagram implying that WWE might have been behind the leak in an effort to destroy his ‘baby.’ Alberto continued that line of claims, stating that, “I know it was you, motherf*cker” who did this to him and his baby. He says he’s going to prove it was them.

Alberto says people used to think that Paige was the crazy one, but Paige jokes that she’s actually the normal one in the relationship. Alberto says he used to be very angry when he worked in WWE, claiming that most of the people who work there are “a bunch of p*ssies” – including ‘the one with the big nose.’

You can check out the video below:



Eh, izgleda da je i on još žešća pussy. Baš mi je interesantan ovaj način na koji proziva kompaniju stalno. A uopće nije bitan više. WWE ga je otpustio jer ih nije briga za njega nimalo. Potonuo je ko titanik, a sada ovim 'shoot' intervjuima pokušava vratiti pozornost na sebe i na Paige. A ljudi zaboravljaju da on postoji uopće.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Alberto El Patron

Post Postao/la emirates »

Lik je wasted :lol: Kriza srednjih godina je ozbiljna kod Berta. I dalje sam prilicno siguran da ovo izmedju njih nece dobro zavrsiti, a sto posto sam siguran da ce ovim tempom zavrsiti Paigeinu karijeru u WWE.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Alberto El Patron

Post Postao/la Sherpa »

Da, kompanija je pustila snimke, koji štete njihovom publicitetu kako bi njega sjebali. Yeah, legit... Not
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Alberto El Patron

Post Postao/la crocop97 »

To me podsjeća na ono s Jeff Hardyem kad je pijan u restoranu shootao, ako Alberto nastavi tako neće on još dugo ostat u biznisu
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1305
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Alberto El Patron

Post Postao/la Igor »

Ima on i godina već a i para na pretek. Slažem se sa njim da je tamo hrpetina pičaka :mrgreen:
GENERALNI MENAĐER
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Alberto El Patron

Post Postao/la AlenB »



Lik opet priča sranja. :lol:

No mene više interesira Paige. Mislim očigledno je da će prvom prilikom letjeti iz WWE-a, iako ne znam što točno još čekaju, no ako se ikada opet pojavi u backstageu u WWE-u, a siguran sam da barem jednom hoće, zar ju neće biti nimalo sram pojaviti se pred ljudima? Ogavna je, fuj.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Alberto El Patron

Post Postao/la AlenB »

http://www.cagesideseats.com/wwe/2017/4 ... ige-scenes

baš je zanimljiv kad priča gluposti :lol:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Alberto El Patron

Post Postao/la AlenB »



Kao umalo propustio let, da nije dobio malo veću svotu novaca, ne bi se ni pojavio ko što se nije pojavio na WCPW-u :lol:

– There was a really bad argument between Paige and Alberto El Patron at the recent set of Impact Wrestling tapings in Orlando, but away from the arena, according to the Wrestling Observer Newsletter. Everything was said to be fine the next day.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Alberto El Patron

Post Postao/la AlenB »

http://411mania.com/wrestling/rumors-al ... n-twitter/

No, izgleda da nije istina...ili možda je, kako god da se ovaj tweet protumačio:

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Alberto El Patron

Post Postao/la AleksaVP »

Aj ako je istina neka se vrati kod Vincea ako ima još šanse, da makar malo spasi karijeru
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Alberto El Patron

Post Postao/la Sherpa »

Ja mislim da postaje vijest kada Alberto ima meč, a ne kada ga propusti...
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Alberto El Patron

Post Postao/la AlenB »

– It was reported over the weekend that Paige and Alberto el Patron’s relationship was on the rocks and that they may have broken up.

The Wrestling Observer Newsletter notes that one of Del Rio’s close friends told them about the breakup, and that “it’s always possible they could get back together, but it did happen.” On Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer noted that as of Tuesday that the couple was broken up.

parti

sad se bojim da će ova ostat u WWE-u.....šteta......osim ako se ne preobrazi
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Alberto El Patron

Post Postao/la Rio146 »

Pa bilo je i vrijeme. Sad Paige na koljenima treba molit Vincea da joj produži ugovor.
Yes Sir!
slika
Odgovori