Ryback

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la AlenB »

In the latest episode of his podcast Conversations with the Big Guy, Ryback said that he thinks Goldberg was brought into the WWE to spite him. Here are highlights:

On Goldberg’s return: “I watched the entire Fastlane Pay Per View. I don’t have anything bad to say. They put the championship on Bill Goldberg and I don’t think he has wrestled that long since he has been there and I don’t think he has to. He looks physically very impressive, but you can just tell he is an older human being, and anybody who tries to deny that is being ridiculous. I think he has done a phenomenal job in being Goldberg still to the best of his abilities, and surely they have done a good job with him. I’m happy for him and all that going on, but part of me still looks at that and is like, come on guys, is part of this because I left? Why wasn’t he brought in when I was there for the last 5 years when that was the match that would have made absolute sense? I’m raising that point because I left and I really think it’s all a game. I look and part of me believes it is because McMahon brought him in in spite of me. The marks who disagree just don’t get it, but I’m bringing up a point, raising a question. Just like when I wrote the blog just when I left WWE about equal pay, not stating, but yet people will read it and say that he is demanding equal pay for all wrestlers, but I never said that, I had a clear question mark after raising a question and to have a conversation, but when you are dealing with a bunch of idiots that is what happens. I don’t think they are going to put a lot of time in their match—from a bell to bell physical standpoint, I don’t see that being the case. If they would have done it, they would have done so with Kevin Owens. There will be some shenanigans to switch that title over back to Brock Lesnar.”


Joj što si ovaj čovjek umišlja da ne povjeruješ. Kao da je Goldberga ili WWE briga za njega. Bio je toliko bitna osoba u povijesti WWE-a da sada WWE ne zna što će bez njega pa zovu Goldberga isključivo da bi mogli shootati na njega. Moš si mislit.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la Sherpa »

Iako je meni žao što je otišao, sa dobrom direkcijom mogao je biti zabavan mid card
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la Sake »

Smiješan je. Nije imao nekog posebnog talenta, bio je žešći prick i niko ga nije volio. On Goldbergu može samo security guard biti u entranceu.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la Sake »

slika
Avatar
Raex7
Rank 5
Rank 5
Postovi: 234
Pridružen/a: 26 stu 2016, 14:13
7
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la Raex7 »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Smiješan je. Nije imao nekog posebnog talenta, bio je žešći prick i niko ga nije volio. On Goldbergu može samo security guard biti u entranceu.
Ei yo, be carefull dude! :P Umjesto da se hajpam za Maniju, ja gledam njegove starije segmente na yt-u. :lol: Najbolji mi je bio kada je imao onaj bully gimmick, to mu je bas pristajalo. Msm cak da nije niti imao matcheve u to vrijeme, samo se pojavljivao po backstageu i bacao one radnike okolo.. :lol: Sad malo gledam i naidjem na ovo:



Da fuck? Kakva je ovo kompanija uopce jbt, ni 50 ljudi ih ne gleda. Pogledat cu ovaj match sigurno, jer nezz dali su mu ikad dali ovoliko vremena u WWEu. Barem ne koliko se ja sjecam.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la Sake »

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la emirates »

Najtuznije od svega je sto su stvarno postojali rumorsi u to vrijeme da bi se taj match mogao desiti:

http://www.sportsworldnews.com/articles ... -nixed.htm

Mozda ih je Ryback izmislio tada :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la Igor »

Lol Ryback, već dvije godine priča samo o tom meču, eto da Bruno je gledao i bio užasnut krajem :lol: :lol:
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la Sake »

I u postu saučešća je morao staviti sebe over. :mrgreen:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la HunterDX »

Pa dobro, ocigledno mu je to mnogo znacilo.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la AlenB »

Isuse koji je to debil, uvijek mora sebe staviti u prvi plan. Potpuno sam siguran kako Brunu nije bilo niti približno toliko briga za Crybacka kolko on sam kaže.

Tako mi je drago što nije više ni blizu kompanije, jedino mi je žao što je uopće bio u kompaniji.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Najgore šta je taj meč bia jedan od boljih na toj WM, ako je to onaj di je Kalisto skoro udaria glavom u apron da ga Ryback nije uvatia.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la Sherpa »

je, to je taj, a on je prolly salty što nije bilo publike pošto su svi zajebali, bilo je nekih problema s brojačem karata na ulazu
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Ryback

Post Postao/la Sake »

To je bilo odmah poslije Manie, na Paybacku. Tad je Ryback nosio natpis pre-show stealer i mockao Punkov entrance. :lol:
slika
Odgovori