CM Punk

Zabava ponedjeljkom
Odgovori
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Rio146 »

Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Sherpa »

ma on je potpuno nepotreban za double or nothing, kao što je bio i za all in

prodali su event i bez njega, stvorili hype i bez njega
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Maki »

I iskreno je i bolje da AEW ne radi sa njim. WWE ga jeste prešao, to stoji i sa razlogom je otišao, ali isto tako je poznat njegov ogromni ego koji ga je više puta doveo u probleme. Pa možemo tom njegovom egu pripisati i sramoćenje po UFC-u jer je očito mislio da se može za relativno kratko vrijeme istrenirati za oktagon.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

On je potpuno nepotreban u hrvanju, imaš gimmick best in the world a razvaljuju te na MMA eventovima.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la HunterDX »

Ma ljudi, može se bez njega, jebeš njegov ego, ajmo realno, čovek se ne pojavljuje već 5 godina, publika ga još nije zaboravila.
Sad može biti inajgori na svetu, on je ostavio neizbrisiv trag, lik je jednostavno prošao kod publike.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Maki »

Ostavio je Punk trag, ali je jako teško raditi sa njim. Ponavljam, sa razlogom je otišao iz WWE, ali kada bi sad otišao u AEW ispao bi licemjer jer je toliko kritikovao WWE da stalno guraju stare likove umjesto novih potencijalnih zvijezda.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la HunterDX »

Pa dobro, ne možemo da nagadjamo, AEW bi mu dao jak ugovor, push, gradili bi ga jako, mislim da ne bi pravio puno problema, pogotovo jer će imati još gomilu dobrih wrestlera. Par godina da bude u kompaniji, složićeš se da bi im značilo @Maki
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Maki »

Ma možda i ne bi. TNA je isto doveo tonu ex-WWE kečera koje su odmah pushali pa nije ispalo dobro.n
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ma možda i ne bi. TNA je isto doveo tonu ex-WWE kečera koje su odmah pushali pa nije ispalo dobro.n
TNA nije ni blizu AEW-u, bar kada su u pitanju finansije, za ostalo ćemo videti.
Ne mora da znač i da bi im pomogao, kao što si rekao, ali ako ćemo tako, jedan WCW je propao, pa može svako.
Mislim da bi mu svaka kompanija ponudila dobar ugovor.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Melloo »

Wrestling biznis je narasto otkad je Punk otisao a ne smanjio se.Ako se i ne vrati koga briga.Svakako ima 40 godina pitanje je sta bi mogao danas.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Rio146 »

Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la AlenB »

Ne veslim se njegovom mogućem dolasku i iskreno se nadam da neće doći. Pet godina nije bio u wrestling rinu, a već je tamo pri kraju prije nego što je otišao pokazivao znakove ring rusta i sad na to dodaj +5 godina i dobit ćemo jednog lošeg CM Punka. Nekako mi je nepotreban u cijelom tom AEW projektu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Maki »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Ne veslim se njegovom mogućem dolasku i iskreno se nadam da neće doći. Pet godina nije bio u wrestling rinu, a već je tamo pri kraju prije nego što je otišao pokazivao znakove ring rusta i sad na to dodaj +5 godina i dobit ćemo jednog lošeg CM Punka. Nekako mi je nepotreban u cijelom tom AEW projektu.
Jbg, ali je potreban ako žele pridobit i širu publiku.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Ne veslim se njegovom mogućem dolasku i iskreno se nadam da neće doći. Pet godina nije bio u wrestling rinu, a već je tamo pri kraju prije nego što je otišao pokazivao znakove ring rusta i sad na to dodaj +5 godina i dobit ćemo jednog lošeg CM Punka. Nekako mi je nepotreban u cijelom tom AEW projektu.
Jbg, ali je potreban ako žele pridobit i širu publiku.
Upravo zato bi ga htio vidjet. Nek dođe, napravi buzz, odradi feud dva, izdigne nekog mladog hrvača, i nek ode.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

CM Punk

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori