Andrade El Idolo

fka 'cien' Almas; La sombra

Petkom na FOXu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOSTNek mu je sretno u nastavku, vjerujem da ce postati fantastican opet gdje god otisao. Samo i dalje ne mogu vjerovati da ni uz guranje Rica i Charlotte i dalje Vince nije htio da ga pusha. Ili ga bas nije volio ili nije mogao da ga skonta
Upitno je koliko današnji maineventeri i imaju uticaja na Vincea. Kad malo bolje pogledaš vidiš da su čak i oni ograničeni u velikoj mjeri tako da me ne čudi što ih Vince ne uvažava.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58273
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Nek mu je sretno u nastavku, vjerujem da ce postati fantastican opet gdje god otisao. Samo i dalje ne mogu vjerovati da ni uz guranje Rica i Charlotte i dalje Vince nije htio da ga pusha. Ili ga bas nije volio ili nije mogao da ga skonta
Dodaj na to da oni žele meksičku zvijezdu, a istovremeno nikoga ne žele pošto nije eddie guerrero
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la DVW »

Da su imali ozbiljne planove sa Eddiem i nisu. U protivnom bi Chavo preuzeo njegovu ulogu što se nije dogodilo. Pokušaj sa Reyem je ostao samo to. Pokušaj.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Da su imali ozbiljne planove sa Eddiem i nisu. U protivnom bi Chavo preuzeo njegovu ulogu što se nije dogodilo. Pokušaj sa Reyem je ostao samo to. Pokušaj.
Nije Rey bio ni pokušaj. Vince je jasno rekao da to nije nikakav push već odavanje počasti Eddieju. Što se tiče Eddieja on se nije mogao nositi sa pritiskom. Zato je i brzo izgubio pojas.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la DVW »

Uzeo ga je od Lesnara što nije mala stvar naravno, ali ko je garantovao da su ga opet vidjeli kao World Championa? Niko. Pored Batiste u to vrijeme na SmackDownu teško da bilo ikakvog WHC title reigna prije Undertakera ili Edgea.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Uzeo ga je od Lesnara što nije mala stvar naravno, ali ko je garantovao da su ga opet vidjeli kao World Championa? Niko. Pored Batiste u to vrijeme na SmackDownu teško da bilo ikakvog WHC title reigna prije Undertakera ili Edgea.
Pa nisu ga više ni vidjeli jer nije izdržao.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la DVW »

Siguran sam da bi da se Batista nije povrijedio ni dva mjeseca nakon Eddieve smrti Rey njega dobio na WM. Sumnjam da bi se pored Batiste Angle ubacio u tu priču. Orton možda jer on i Batista nisu imali nikakvu priču, a Evolution se raspao praktički godinu ranije.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Siguran sam da bi da se Batista nije povrijedio ni dva mjeseca nakon Eddieve smrti Rey njega dobio na WM. Sumnjam da bi se pored Batiste Angle ubacio u tu priču. Orton možda jer on i Batista nisu imali nikakvu priču, a Evolution se raspao praktički godinu ranije.
Mysterio bi svakako dobio. No to osvajanje je služilo samo kao emotivni trenutak a ne kao push. Mysterio je držao jedan period taj pojas, izgubio ga i onda sišao nazad u midcard odakle je povremeno izlazio. Imao je onaj kratki reign sa WHC 2010. i naravno WWE reign od par sati.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la DVW »

WWE title reign je makar mogao preživjeti taj Raw pa sljedeće sedmice izgubi od Cene kad je već morao. Ili da nikako nije ni osvojio nego da je Cena bio sudionik turnira što je bilo nemoguće jer ga je tu noć kad je turnir počeo Vince htio otpustiti (Raw nakon MITB-a kad ga je Hunter spasio od otkaza postavši COO).
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la Maki »

Taj dio je bio dosta zamućen bez razloga. Punk se prebrzo vratio.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la DVW »

Ne vidim razlog zašto bi se odlagao Punkov return kad je bio vruć i on i MITB aftermath.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la Maki »

Zato jer je cijela priča bila oko toga da Punk odlazi, da nije više u WWEu a vratio se za 8 dana.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la DVW »

Jer se promjenila uprava. Otišao Vince, došao Hunter koji je ispunio njegove zahtijeve uključujući novi ugovor, novi theme, ice cream bars kako je govorio u promoima, itd. Sa kayfabe strane to itekako ima smisla, a Cena kao Champ je bio posljedica Vinceovog upravljanja što se takođe slaže. Ja bi iz Summer of Punk jedino izbacio ono sa Nashom. Ne razumijem čemu paralela Punka i nWo-a.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Jer se promjenila uprava. Otišao Vince, došao Hunter koji je ispunio njegove zahtijeve uključujući novi ugovor, novi theme, ice cream bars kako je govorio u promoima, itd. Sa kayfabe strane to itekako ima smisla, a Cena kao Champ je bio posljedica Vinceovog upravljanja što se takođe slaže. Ja bi iz Summer of Punk jedino izbacio ono sa Nashom. Ne razumijem čemu paralela Punka i nWo-a.
Svejedno je Punk makar do Slama trebao izbivati.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Andrade 'Cien' Almas

Post Postao/la DVW »

Ne bi se ništa promjenilo i da je izbivao. Eto uzmimo da se prvi put nakon MITB-a pojavio na SummerSlamu. Svejedno bi Del Rio cash-inao i svejedno bi se Nash pojavio.
Odgovori