Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Ethan Carter III

EC3

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ethan Carter III

PostPostao/la Sherpa » 17 tra 2020, 13:32

slika

SwitchBlade
Rank 8
Rank 8
Status: Online

Ethan Carter III

PostPostao/la SwitchBlade » 17 tra 2020, 14:12

Svi priželjkuju njegov shoot intervju.Mene iskreno zanima što ima kazati,zašto su ga tako usrano tretirali i tak to....

Očekujem ga uskoro na Talk is Jericho.
slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Ethan Carter III

PostPostao/la Wulf7X » 17 tra 2020, 14:15

Ovi njegovi tvitovi i objave na instagramu su mi nekako...hm detinjaste, kao da želi da privuče pažnju na sebe sada :roll:
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ethan Carter III

PostPostao/la Maki » 17 tra 2020, 14:25

SwitchBlade je napisao/la:Source of the post Svi priželjkuju njegov shoot intervju.Mene iskreno zanima što ima kazati,zašto su ga tako usrano tretirali i tak to....

Moxley je rekao da je to zato jer je Ambrose bio cheeran u meču protiv EC3-a, a Vince je htio da Ambrose dobije zvižduke jer napušta kompaniju. No, ne pije mi baš to puno vode.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Ethan Carter III

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 17 tra 2020, 14:36

To bi držalo vodu da je prije toga ima neki jak booking, realno on ni u NXT-u nije puno pokaza prije nego je apsolutno pokopan na main rosteru. Od svih "samo da ga drugi nemaju" ljudi koje je WWE uzea on je nekako najočitiji.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ethan Carter III

PostPostao/la Maki » 17 tra 2020, 14:44

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post To bi držalo vodu da je prije toga ima neki jak booking, realno on ni u NXT-u nije puno pokaza prije nego je apsolutno pokopan na main rosteru. Od svih "samo da ga drugi nemaju" ljudi koje je WWE uzea on je nekako najočitiji.

Ovo. Realno on nije bio za NXT. NXT se fokusira na in-ring akciju gdje je EC3 najtanji. On je baš bio main roster lik, nabildan, dobar na micu, apsurdno je da su ga pokopali.

SwitchBlade
Rank 8
Rank 8

Ethan Carter III

PostPostao/la SwitchBlade » 17 tra 2020, 14:45

Maki je napisao/la:Source of the post
SwitchBlade je napisao/la:Source of the post Svi priželjkuju njegov shoot intervju.Mene iskreno zanima što ima kazati,zašto su ga tako usrano tretirali i tak to....

Moxley je rekao da je to zato jer je Ambrose bio cheeran u meču protiv EC3-a, a Vince je htio da Ambrose dobije zvižduke jer napušta kompaniju. No, ne pije mi baš to puno vode.

Ako se dobro sjećam on je bio face zadnjih nekoliko mjeseci na NXT-u,onda kada je prešao na main roster scenu tada su ga isto pokušali prikazati kao facea,ali mu uopće nisu dali priliku da priča zbog nekog glupog razloga.Jako glupa odluka,čovjek je prirodan heel,mogli su ga onda turnati heel nakon takve reakcije.Najgore što je on na kraju kažnjen zato što je WWE zajebo taj cijeli užasni Deanov heel run.
Zadnja izmjena: SwitchBlade, dana/u 18 tra 2020, 16:29, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Ethan Carter III

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 17 tra 2020, 14:46

Maki je napisao/la:Source of the post NXT se fokusira na in-ring akciju gdje je EC3 najtanji.

Zato i Dream ispada loš, bar po meni. Ne može pratit Gargana u ringu move for move, al jebo mene ako ne uživam više gledajuć Dreama. Il barem jesam dok sam gleda NXT :mrgreen:
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ethan Carter III

PostPostao/la Maki » 17 tra 2020, 14:47

SwitchBlade je napisao/la:Source of the post

Ako se dobro sjećam on je bio face zadnjih nekoliko mjeseci na NXT-u,onda kada je prešao na main roster scenu tada su ga isto pokušali prikazati kao facea,ali mu uopće nisu da li priliku da priča zbog nekog glupog razloga.Jako glupa odluka,čovjek je prirodan heel,mogli su ga onda turnati heel nakon takve reakcije.Najgore što je on na kraju kažnjen zato što je WWE zajebo taj cijeli užasni Deanov heel run.

Nije on nikad bio full heel ni u NXTu.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ethan Carter III

PostPostao/la Maki » 17 tra 2020, 14:47

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the post NXT se fokusira na in-ring akciju gdje je EC3 najtanji.

Zato i Dream ispada loš, bar po meni. Ne može pratit Gargana u ringu move for move, al jebo mene ako ne uživam više gledajuć Dreama. Il barem jesam dok sam gleda NXT :mrgreen:

Dreama dosta prikriva i jak character work, mada je i Dream pružio sjajne partije.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Ethan Carter III

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 17 tra 2020, 14:49

Maki je napisao/la:Source of the post mada je i Dream pružio sjajne partije.

Ma nisam tia reć da je Dream loš u ringu, dok sam gleda jedna stvar koja me dojmila je koliko je on jedina osoba u NXT-u koja se čak razvija u dveelopmentalu i pokazuje pomake, samo sam tia reć ako želim 30 minutni spotfest s "brzim" hrvanjem Dream nije prvi izbor.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ethan Carter III

PostPostao/la Maki » 17 tra 2020, 14:50

Ma nisam tia reć da je Dream loš u ringu, dok sam gleda jedna stvar koja me dojmila je koliko je on jedina osoba u NXT-u koja se čak razvija u dveelopmentalu i pokazuje pomake, samo sam tia reć ako želim 30 minutni spotfest s "brzim" hrvanjem Dream nije prvi izbor.

NXT je odavno prestao biti developmental i više je Triple Hov test run za eventualnog head bookera kompanije.

SwitchBlade
Rank 8
Rank 8

Ethan Carter III

PostPostao/la SwitchBlade » 17 tra 2020, 14:50

Maki je napisao/la:Source of the post Nije on nikad bio full heel ni u NXTu.

Šteta.Nikad mu nisu dali priliku da prikaže kako je odličan u toj totalno heel ulozi.
Zadnja izmjena: SwitchBlade, dana/u 18 tra 2020, 16:29, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Ethan Carter III

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 17 tra 2020, 14:54

NXT je odavno prestao biti developmental i više je Triple Hov test run za eventualnog head bookera kompanije.

Mogu ga zvat kako oće, svak novi ide tamo i svak iz PC-a će prvo tamo debitirat. If it looks like a duck and sounds like a duck :mrgreen:
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ethan Carter III

PostPostao/la Maki » 17 tra 2020, 14:55

Mogu ga zvat kako oće, svak novi ide tamo i svak iz PC-a će prvo tamo debitirat. If it looks like a duck and sounds like a duck :mrgreen:

Ali nikad neće dobiti neku ulogu tamo. Dream je izuzetak. Većina ostalih bitnih NXT igrača su ili sa indy scene ili iz Japana i tako je već unazad godinama.

Natrag na “Indy hrvači”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.