Billie Kay

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la Sherpa »

Realno, belle nisu nešto u ringu, no wwe je napravio sve potrebno da postanu zvijezde. Kada žele, mogu.

Ovdje nisu htjeli.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la Maki »

Belle su isto tako omražene kod dobrog dijela fanova zbog tog pusha koji nisu poduprle kvalitetom. Desilo bi se to i kod Iiconics.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la emirates »

Tag team title reign im se sastojao u cetiri title matcha unutar cetiri mjeseca.

1. SmackDown - vs Brooklyn Belles (nasumicne jobberke, Statlander je jedna od njih :D ) - 3:11
2. Raw - vs Cross & Bliss - 3:30
3. SmackDown - vs Kabuki Warriors - 1:30 (by countout)
4. Raw - vs Bliss & Cross vs Kabuki Warriors vs Rose & Deville - 20:00

Znaci svaki title match im je bio 3 minute ili krace, osim zadnjeg gdje su izgubile titule, a i tu su prve eliminisane od najslabijeg tima u matchu. Niti jedna odbrana na PPVu. Katastrofalno su bookirane.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la Maki »

Skoro kao da im nisu ni trebali davati titule i da su Sasha i Bayley trebale odbraniti.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la emirates »

Ili da se posvete vise diviziji i vec etabliranim timovima tako da imaju kredibilniju diviziju i titule za koje se bore? Jer onda kad se neminovno Sasha i Bayley raspadnu (jer je to plan bio od kad su formirali tim) ostavljas pustu diviziju iza sebe.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Vraca se Dunnovo hejtanje svakoga ko nema genericni americki naglasak.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Billie Kay was a surprise cut for many backstage, as the talent that Fightful spoke to did not expect that coming. When asked why, they cited the fact that she was used on WWE television as recently as WrestleMania, and was loved in the WWE locker room, as was her former tag team partner Peyton Royce. We're told Kevin Dunn specifically didn't "get" Billie Kay, and had verbalized that he saw a ceiling for her in WWE. We're not sure if that had actually contributed to the release.

Source: Fightful Select
da bog da dobi tumor ta kretenčuga
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Realno, belle nisu nešto u ringu, no wwe je napravio sve potrebno da postanu zvijezde. Kada žele, mogu.

Ovdje nisu htjeli.
Belle su dobile push jer su donije novu demografiju, partikularno žene iz E! networka koje nisu prije pratile wrestling do tad, i onda su Belle počele prodavati merch (bile su među Top 3 merch sellera u par momenata) i zbog toga im je WWE dao push
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13659
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la AleksaVP »

Po meni, PR je imala veće šanse da uspe kao singles ali eto ako te Vince ne vidi na tom mestu ćao.. Billie bi kao manager bila odlična...
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la KOMANIA »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Po meni, PR je imala veće šanse da uspe kao singles ali eto ako te Vince ne vidi na tom mestu ćao.. Billie bi kao manager bila odlična...
Mogle su i da ostanu zajedno, Peyton da dobije push, a ova da joj bude menadžerka, pomoćnica ili šta već.
Odgovori