Sakura Genesis 2017

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW Sakura Genesis 2017 recenzija

Post Postao/la AlenB »

Tjeram vas sve da pogledate main event. Predivan meč. Objasnio sam zašto nisam dao pet zvjezdica, ali možda neki od vas i hoće. No, pogledajte svejedno. Možda vas moja dugometražna recenzija natjera na to.

http://prohrvanje.com/njpw-sakura-genes ... recenzija/
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la Melloo »

Pogledao neke meceve
Samo nije mi jasno sto onaj crni ono uradi na kraju ?
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NJPW Sakura Genesis 2017 recenzija

Post Postao/la Sake »

Trebao si malo više dati Juniorima. Jeste da je bio kratak meč, ali dobar story.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la AlenB »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Samo nije mi jasno sto onaj crni ono uradi na kraju ?
Fale je napao prvaka Okadu i sada će vjerojatno dobiti shot na titulu. To ti tako inače biva, netko random napadne prvaka i dobije meč za titulu. Nisam neki fan Falea i nisam zainteresiran što je opet u main event sceni, tho. Ali svake godine dobije priliku na nekom manje bitnom PPV-u.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la Sake »

Meni se jako sviđa Juice Robinson. Mislim da bi na WK trebao uzeti neku titulu.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW Sakura Genesis 2017 recenzija

Post Postao/la AlenB »

Nisam bio siguran koliko im dati. Bio mi je super cijeli angle, no meč je trajao manje od dvije minute. Htio sam samo staviti NR, no ovako sam izvukao neku prosječnu ocjenu.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la AlenB »

Meni on nije ništa više od solidnoga lika. Ne znam, ako bih mu ikada davao neku titulu i to baš da moram, u najveću ruku bih mu dao NEVER Openweight.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la Melloo »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Samo nije mi jasno sto onaj crni ono uradi na kraju ?
Fale je napao prvaka Okadu i sada će vjerojatno dobiti shot na titulu. To ti tako inače biva, netko random napadne prvaka i dobije meč za titulu. Nisam neki fan Falea i nisam zainteresiran što je opet u main event sceni, tho. Ali svake godine dobije priliku na nekom manje bitnom PPV-u.
gledao sam njegov mec i Omegin sad protiv onog sto se dere i onog sto se udara jako ne znam imena :mrgreen:
Bezveze lik i onaj finisher mu glup :mrgreen:
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la Sake »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST gledao sam njegov mec i Omegin sad protiv onog sto se dere i onog sto se udara jako ne znam imena
Bezveze lik i onaj finisher mu glup
kako ne znaš ko su Yano i Ishii ccc jedan je presmiješan drugi ozbiljan i agresivan, meni su odličan tim. :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57654
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la Sherpa »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Meni on nije ništa više od solidnoga lika. Ne znam, ako bih mu ikada davao neku titulu i to baš da moram, u najveću ruku bih mu dao NEVER Openweight.
Dovoljno dobar za neki meč u kojem će izgubiti titulu.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la AlenB »

Točno to, izgubio je sad od Gota nedavno, a i ne vjerujem baš da će pobijediti Naita na sljedećem showu. Mogao bi imati dobar meč s Naitom, protiv Gota mi se nije nešto svidio.

Ali publika čak i navija za njega.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

vidim same pohvale za PPV, moram pogledati kad nađem vremena, ako ništa onda barem main event
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

pogledao sam show, ali ne da mi se pisati duži review, pa evo samo moje ocjene i par riječi o main eventu

David Finlay, Jushin Thunder Liger and Manabu Nakanishi vs. Hirai Kawato, Katsuya Kitamura and Tomoyuki Oka - **1/2

Bullet Club (Chase Owens, Tama Tonga, Tanga Roa and Yujiro Takahashi) vs. Tiger Mask, Tiger Mask W, Togi Makabe and Yuji Nagata - ***

Chaos (Beretta, Rocky Romero and Yoshi-Hashi) vs. Suzuki-gun (El Desperado, Minoru Suzuki and Taka Michinoku) - **3/4

IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship: Suzuki-gun (Taichi and Yoshinobu Kanemaru) vs. Jado & Gedo - **1/4

Bullet Club (Bad Luck Fale and Kenny Omega) vs. Chaos (Tomohiro Ishii and Toru Yano) - **3/4

Los Ingobernables de Japon (BUSHI, EVIL, SANADA and Tetsuya Naito) vs. Hiroshi Tanahashi, Juice Robinson, Ricochet and Ryusuke Taguchi - ***3/4

IWGP Tag Team Championship: Champions Hiroyoshi Tenzan and Satoshi Kojima vs. War Machine (Hanson and Raymond Rowe) - ***1/2

NEVER Openweight Championship: Champion Hirooki Goto vs. Zack Sabre Jr. - ***3/4

IWGP Junior Heavyweight Championship: Champion Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA - **1/2

IWGP Heavyweight Championship: Champion Kazuchika Okada vs. Katsuyori Shibata - *****
Fantastičan meč, preporučujem ga svima. Laktovi i šamari su bili brutalni, a Shibatin headbutt kojim se raskrvario je bio vrhunac brutalnosti. Jedino što mi je malo zasmetalo je usporavanje tempa pred kraj, ali ni to mi nije uspjelo umanjiti ocjenu meča. Na kraju je Okada uzeo pobjedu s Rainmakerom. Shibata je ovim mečem dokazao da je zaslužio main event WKa.

Vrlo dobar show sa fantastičnim main eventom, nisam požalio što sam odvojio vrijeme da ga pogledam.
slika
Avatar
Raex7
Rank 5
Rank 5
Postovi: 234
Pridružen/a: 26 stu 2016, 14:13
7
Status: Offline

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la Raex7 »

SAAAAAAAAAAKUUURA GENESISS, ne znam samo odakle im ideja za ovakvo ime, mislim da tog PPVa nije bilo prije, ili se samo drugacije zvao, nezz. Nije ni bitno, bio sam high kada sam poceo sa gledanjem tako da sam prvih 5 matcheva pogledao uz glasnu Hippie Sabotage mjuzu i mogu vam reci, proslo je kao 10 min iako matchevi nisu bili nista posebno na pocetku. :D Neda mi se sad nakon cijelog pogledanog showa pisati nesto za svaki match, objavit cu kao i ejdzejp samo zvjezdice i reci nesto o MEu:

1. David Finlay, Jushin Thunder Liger and Manabu Nakanishi vs. Hirai Kawato, Katsuya Kitamura and Tomoyuki Oka

**

2. Bullet Club (Chase Owens, Tama Tonga, Tanga Roa and Yujiro Takahashi) vs. Tiger Mask, Tiger Mask W, Togi Makabe and Yuji Nagata

**1/2

3. Chaos (Beretta, Rocky Romero and Yoshi-Hashi) vs. Suzuki-gun (El Desperado, Minoru Suzuki and Taka Michinoku)

***

4. IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship: Suzuki-gun (Taichi and Yoshinobu Kanemaru) vs. Jado & Gedo

Fuck me direct if i know ako sam ja ovaj match uopce pogledao. Ne sjecam se apsolutno nicega, valjda sam ga slucajno preskocio, nezz.

5. Bullet Club (Bad Luck Fale and Kenny Omega) vs. Chaos (Tomohiro Ishii and Toru Yano)

**3/4

6. Los Ingobernables de Japon (BUSHI, EVIL, SANADA and Tetsuya Naito) vs. Hiroshi Tanahashi, Juice Robinson, Ricochet and Ryusuke Taguchi

**** - Ovo je bilo stvarno pre ludo. Fantastican spot fest prepun odlcinih team-work poteza, super stretcha i atmosfera je bila takodjer na mjestu.

7. IWGP Tag Team Championship: Champions Hiroyoshi Tenzan and Satoshi Kojima vs. War Machine (Hanson and Raymond Rowe)

***1/4


8. NEVER Openweight Championship: Champion Hirooki Goto vs. Zack Sabre Jr.

***1/2

9. IWGP Junior Heavyweight Championship: Champion Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA

*

10. IWGP Heavyweight Championship: Champion Kazuchika Okada vs. Katsuyori Shibata

****3/4


Cim sam vidio najavu za ovo, znao sam da me ova dvojica nece razocarati. Mislim da cak i da su htjeli napraviti shitty mec nebi uspjeli, jer jednostavno to ne znaju. :mrgreen: Stvarno, svaka im cast obojici na ovakvom classicu. Uzivao sam u ovome od prve minute, pa sve dok nisu zavrsili sto je inace dosta tesko u matchevima duzim od pola sata. Pocetak mi se jako svidio, a najvise ona Shibatina kontra iz Leg Locka u prvih nekih 10ak minuta. Znate vi koji ste pogledali sigurno na sta mislim, ono je izgledalo predivno. Submissioni kroz cijeli match, sve izmjene, kontre, stiff udarci, nenormalna izdrzljivost obojice, predivni Elbowi, bolesni Shibata. Jbt mislio sam za stvarno u nekim trenutcima da ce ubiti Okadu koliko ga je jako udarao. I da jedna od najvaznijih stvari, svaki put mark-outam kada u Stretchu lupaju Kickove, Elbowe i ostai shit, te nakon toga odmah ustanu i publika onako ludi. Najbolji trenutci. Stvarno ovo je bilo odlicno, mislio sam i ja u pocetku da cu dati 5* ali nekako mi falilo jos nesto, nezz ni sam. Mozda jos nesto da su napravili u zavrsnici kao HOLY SHIT moment i sigurno bi im dao. Ajde sada saljite Shibatu u ME WKa jebo vas pas japanski.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6875
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Sakura Genesis 2017

Post Postao/la crocop97 »

Moram pogledat ovo i Maniju kad se vratim za Uskrs kući, jebem im majku s kolokvijima koje će nabit nakon te "pauze" koju smo dobili samo za Uskrsni ponedjeljak :evil: :twisted: :angry-fire:
slika
Odgovori