New Japan Cup 2020

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Japan Cup 2020

Post Postao/la Markovic619 »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Mene je začudilo kako nema Kente u turniru. Je li on živi u Americi?
Možda ne želi sad nastupati
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

New Japan Cup 2020

Post Postao/la Sherpa »

Toru yano vs yoshi hashi finale!!!
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

New Japan Cup 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Toru yano vs yoshi hashi finale!!!
BOOK IT GEDO!
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

New Japan Cup 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Ja predviđam Okada vs. Sanada finale.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

New Japan Cup 2020

Post Postao/la Sherpa »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Ja predviđam Okada vs. Sanada finale.
Ne gleda mi se taj meč ponovo...
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Japan Cup 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

navijam za Ishii-Tana kao finale ali sve osim Okade kao pobjednika je prihvatljivo
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Japan Cup 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Navijam za SANADU da ovo uzme, i to da pobjedi ako je ikako moguće redom Takagija, EVIL-a i u finalu Takahashia.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

New Japan Cup 2020

Post Postao/la AlenB »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST navijam za Ishii-Tana kao finale ali sve osim Okade kao pobjednika je prihvatljivo
Ishii-Tana kao finale bi bilo super i još kad bi se odvažili pa dali Ishiiju pobjedu, genijalno
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

New Japan Cup 2020

Post Postao/la Sherpa »

@stevolopata imal stream za sutra i ak da kad počinje?
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Japan Cup 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @stevolopata imal stream za sutra i ak da kad počinje?
https://cytu.be/r/prohrvanje2

ovaj je osto meni od WK. Počinje u podne ja mislim.
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

New Japan Cup 2020

Post Postao/la StevoLopata »

@Markovic619 @Sherpa neće biti na ovom: https://cytu.be/r/prohrvanje2 . Taj link je za evente koji imaju engleske komentatore, a tog neće biti uživo za nijedan event do Dominiona uključno. Na ovom linku je glavni japanski stream: https://cytu.be/r/prohrvanje1

Imate još i ove linkove koji su identični onom što sam prije imao, samo je promijenjen hoster

https://stevolopata.github.io/njpw/japanese.html
https://stevolopata.github.io/njpw/english.html
Zadnja izmjena: StevoLopata, dana/u 19 lip 2020, 11:38, ukupno mijenjano 1 put.
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

New Japan Cup 2020

Post Postao/la StevoLopata »

Vrhunski dan. Makabe vs. Tsuji je bio dobar hossfight, gdje je Tsuji ipak prikazan kao nekakva opasnost, no na kraju Makabe očekivano dobija.

Yano vs. Jado je bio pissbreak i jedina loša stvar ovog eventa, Jado se kreće kao da ima 80, a ne 50 godina.

8 man tag team match skroz solidan i zabavan, definitivno poslužio za hype ZSJ vs. Ibushi i Taichi vs. Tana, a i interakcije između Suzukija i Nagate su kao i inače bile gold. Nakon tog dolazimo do dva meča koja se obavezno moraju odgledat ako se već neće gledati cijeli event.

Honma vs. Takahashi je imao vrhunski storytelling, a Honma je demonstrirao da je i dalje kvalitetan in ring worker, čak i nakon ozljede. Takahashi je standardno super, ring rust ne postoji kod njega. 3.75*

I za kraj, Desperado vs. Ishii. Desperado se opet pokazao kao vrhunski in ring competitor u singles mečevima, ovaj meč je bio imao tako kvalitetnu psihologiju i storytelling, a sve opet pokriveno super in ring akcijom, submission tranzicijama i reversal sekvencama kakve se vide samo u NJPW. 4.25*
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Japan Cup 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Yota Tsuji vs. Togi Makabe
Veteran protiv Young Liona. Koliko uopšte vremena wrestleri provedu kao Young Lioni? Nisam ništa očekivao od ovog meča ali ipak je bilo dobre borbe. Tsuji mi je bio jako dobar. Lijep Suplex i Spear. Makabe je imao dobar powerslam i odličan Lariat, i za kraj jako jako lijep German Suplex uz kojeg je uzeo pobjedu. Bolji meč nego što sam očekivao i Makabe prolazi očekivano dalje **1/2

Jado vs. Toru Yano
Joj. Jado se gore kreće po ringu od Takera što nije za pohvalu. A meč je bio shit. Totalni shit. Jedino što mi se svidjelo jest kraj. Na brzaka Yano se snašao i uzeo pobjedu, očekivano. Jadoa ne želim više gledati u ringu DUD

Hiromu Takahashi vs. Tomoaki Honma
Jako dobar storytelling kroz cijeli meč. Koliko je samo puta Honma pokušao Headbutt i koliko mu samo puta nije uspjelo. Honma je bio dobar dok je Takahashi standardno jako dobar ***1/4

Tomohiro Ishii vs. El Desperado
Jako dobro. Kroz cijeli meč odlična psihologija. Despy je napadao nogu Ishiia a Ishii je to dobro sellao, mada u jednom trenutku i nisam bio zadovoljan ali popravio je to Ishii. Desperado je odradio jako kvalitetan posao a Ishii je bio standardno dobar. Dobre su bile submission tranzicije i kvalitetna in-ring akcija. Ishii dobija ovaj meč što je bilo i očekivano. Preporučujem ovaj meč ****

Dobar prvi dan New Japan Cupa. Ništa nije bilo neočekivano. Po jedan odličan, jako dobar, solidan i loš meč. Preporuke za main event. U narednoj rundi su mečevi Makabe vs. Ishii i Yano vs. Takahashi, tako da očekujem da prođu dalje Ishii i Takahashi.
Zadnja izmjena: Markovic619, dana/u 22 lip 2020, 02:43, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

New Japan Cup 2020

Post Postao/la Sherpa »

Ovaj tjedan sam s poslom preko glave i nadam se da ću naći vremena za meče

Evo i jako dobar reddit info za prošle mečeve. Ja recimo želim vidjeti više ovoga u wrestlingu.link
slika
Avatar
Storm
Rank 4
Rank 4
Postovi: 92
Pridružen/a: 01 pro 2016, 16:12
7
Lokacija: Split
Kontakt:
Status: Offline

New Japan Cup 2020

Post Postao/la Storm »

Pošto sam gledao dva dana dati ću svoju recenziju za oba:

1. dan:
Makabe vs Tsuji: Jedan jako dobar meč. Drago mi je da young lioni imaju više prostora jer su samo singles mečevi na cardu. Makabe je bio tipični Makabe dok je Tsuji obavio stvarno dobar posao i opet dokazao da je stvarno veliki talenat.

Jado vs Yano: Nema se tu što puni reći. Jednostavan meč u kojem je glavnu ulogu imala igra gimmicka.

Takahashi vs Honma: Ovaj meč me je stvarno iznenadio. Ne volim gledati Honmu jer se čovjek inače jedva miče po ringu i stvarno je bolno za gledati. Ovdje je pokušao parirati Takahashiu i rekao bih da je u tome čak i uspio. Jedan stvarno dobar i zabavan meč.

Ishii vs Desperado: Desperado mi je jedan od najdražih i bio sam stvarno sretan kad sam vidio da će biti u turniru. Meč mi je bio odlučan i Desperado je stvarno bio dobar heel koji je stalno izazivao Ishiia iako je "samo junior". Meč je bio stvarno odličan i drago mi je da je Desperado izgledao kao pravi izazov Ishiiu.

Sve u svemu jako dobar početak turnira sa odličnim main eventom.

2. dan:
Ishimori vs Kidd: Ovo mi je više izgledalo kao normalan meč neko young lion meč. Kidd je imao dosta prostora da pokaže što može, a Ishimori je jako dobar kao i uvijek.

Uemura vs Kanemaru: Malo lošiji meć nego prvi ali to je bilo i za očekivati jer Kanemaru koliko god je dobar, nije na levelu Ishimoria (iako je u kayfabe to drugačije). Jedan zabavan meč kao što i young lion mečevi u većini jesu.

Nagata vs Suzuki: Ovdje sam očekivao dosta i bome su to nadmašili. Ovo nije bio meč, ovo je bilo čisto uništavanje obojice. Stvarno vrhunski meč i po mom mišljenu must see.

Gedo vs Okada: Iskreno nemam pojma što da kažem. Bilo mi je interesantno kako će to izgledati i bilo je stvarno smješnih momenata. Ipak je to Gedo i tu jednostavno nije moglo biti išta više od zabavnog meča.

Drugi dan je bio svarno zabavan sa odličnim mečom i vrijeme mi je jako brzo prošlo. New Japan stvarno dobro vodi sve bez publike trenutno i nadam se da će ovakvim tempom nastaviti.
slika
Odgovori