Wrestle Kingdom 13

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Rio146 »

Kratka recenzija


Prije nego što krenem na čitanje vaših komentara evo da ostavim komentar i moje utiske u WK13. Btw, jel Kota živ?

Gauntlet match - Solidan gauntlet match, viđao sam i boljih i lošijih.

Ospreay vs Kota Ibushi - Očekivao sam malo više letačkog wrestlinga, ali sam dobio nešto puno bolje. Ovakvog Ospreaya i Kotu Ibushia još nisam vidio. Na kraju je Will skoro ubio Kotu s onim elbowom. Brutalan elbow.

IWGP Jr. Heavyweight Tag Team - Moram priznati da sam očekivao SHO i YOH-a kao nove prvake, ali i ovo nije bilo loše. Još jedan dobar meč.

ZSJ vs Ishii - Nope. Ne volim ZSJ-ov stil hrvanja, i to je to. Btw. imam osjećaj da su njih dva imali 100 mečeva do sada.

IWGP Tag Team - Vrlo dobar meč. Nadao sam se kako bi GOD mogli zadržati titule, ali SANADA i EVIL nisu loš izbor. Btw. kakav je to drogirani ulazak imao Tama Tonga? Hahah

Juice Robinson vs Cody - Opet sam se ponadao kako će Cody zadržati titulu, ali to se nije dogodilo. Kvaliteta meča mi je bila na jednoj niskoj razini.

Taiji Ishimori vs KUSHIDA - Kakav jeben ulazak KUSHIDE, njegov ulazak je odnio show. Fantastično. Od ovoga meča svaki meč je bio sve bolji i bolji. Ishimori i KUSHIDA su odradili svoj dio posla fenomenalno. Još jednom da naglasim kako je KUSHIDIN ulazak bio fenomenalan.

Jay White vs Okada - Inače nisam fan Switchblade, ali ovdje je odradio dobru ulogu. Vrlo dobar meč.

Naito vs Jericho - Perfekcija. Stvarno nisam mogao vjerovati da Jericho može odraditi ovakav meč. Plus svi oni spotovi, i još je No DQ meč samo pridonio kvaliteti istoga. Skidam im kapu.

Tanahashi vs Omega - Nakon onakvog meča Naita i Jericha nisam mislio da može bolje, ali Tana i Kenny su ubili, u svakom pogledu. Početak meča mi se i nije pretjerano dopao, ali od 15 minute stvari postaju drastično bolje. Jeben main event, jeben show.

Ukupno: Ako izostavimo ZSJ/Ishii i Robinson/Cody možemo reći da je ovo bio jako, ali jako dobar show. Od brutalnog lakta Ospreaya, preko KUSHIDINOG ulaska, završavamo sa ovakva zadnja dva meča. Fenomenalno.
Yes Sir!
slika
Avatar
El Ingobernable
Rank 4
Rank 4
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 stu 2017, 19:30
6
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la El Ingobernable »

WrestleKingdom 13 kickoff

Gauntlet Match - NEVER Six-Man titule - **3/4

Main Show

Kota Ibushi vs Will Ospreay - IWGP NEVER Openweight titula - ****1/4
Roppongi 3K vs Shingo Takagi & BUSHI vs El Desperado & Yoshinobu Kanemaru - IWGP Junior Tag Team titule - ***
Zack Sabre Jr. vs Tomohiro Ishii - British Heavyweight titula - ***3/4
Guerillas of Destiny vs The Young Bucks vs EVIL & SANADA - IWGP Tag Team titule - ***1/4
Cody vs Juice Robinson - IWGP US Heavyweight titula - **1/2
KUSHIDA vs Taiji Ishimori - IWGP Junior titula - ***1/2
Kazuchika Okada vs Jay White - ****
Chris Jericho vs Tetsuya Naito - IWGP Intercontinental titula - ****1/4
Kenny Omega vs Hiroshi Tanahashi - IWGP Heavyweight titula - ****3/4
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Lujaa »

Kota Ibushi vs Will Ospreay - IWGP NEVER Openweight titula - ****½
Roppongi 3K vs Shingo Takagi & BUSHI vs El Desperado & Yoshinobu Kanemaru - IWGP Junior Tag Team titule - ***½
Zack Sabre Jr. vs Tomohiro Ishii - British Heavyweight titula - ****
Guerillas of Destiny vs The Young Bucks vs EVIL & SANADA - IWGP Tag Team titule - ****
Cody vs Juice Robinson - IWGP US Heavyweight titula - **¼
KUSHIDA vs Taiji Ishimori - IWGP Junior titula - ***½
Kazuchika Okada vs Jay White - ****½
Chris Jericho vs Tetsuya Naito - IWGP Intercontinental titula - ****½
Kenny Omega vs Hiroshi Tanahashi - IWGP Heavyweight titula - *****
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NJPW Wrestle Kingdom 13 recenzija

Post Postao/la crocop97 »

slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la raptor1989 »

--- NJPW Wrestle Kingdom 13 In Tokyo Dome ---

BULLET CLUB (Hangman Page, Marty Scurll & Yujiro Takahashi) vs. CHAOS (Beretta & Hirooki Goto) & Chuckie T vs. David Finlay, Jeff Cobb & Yuji Nagata vs. Ryusuke Taguchi, Togi Makabe & Toru Yano vs. Suzuki-gun (Davey Boy Smith Jr., Lance Archer & Minoru Suzuki) (Dark NEVER Openweight Six Man Tag Team Title #1 Contendership Gauntlet Match) 2/5

Kota Ibushi (C) vs. Will Ospreay (NEVER Openweight Title Match) 4/5

Suzuki-gun (El Desperado & Yoshinobu Kanemaru) (C) vs. Los Ingobernables de Japon (BUSHI & Shingo Takagi) vs. Roppongi 3K (SHO & YOH) (IWGP Junior Heavyweight Tag Team Title Three Way Match) 3/5

Tomohiro Ishii (C) vs. Zack Sabre Jr. (RevPro Undisputed British Heavyweight Title Match) 3.5/5

Guerrillas Of Destiny (Tama Tonga & Tanga Loa) (C) vs. Los Ingobernables de Japon (EVIL & SANADA) vs. Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson) (IWGP Tag Team Title Three Way Match) 3/5

Cody (C) vs. Juice Robinson (IWGP United States Heavyweight Title Match) 1.5/5

KUSHIDA (C) vs. Taiji Ishimori (IWGP Junior Heavyweight Title Match) 3/5

Jay White (w/Gedo) vs. Kazuchika Okada (Singles Match) 3.5/5

Chris Jericho (C) vs. Tetsuya Naito (IWGP Intercontinental Title No Disqualification Match) 4/5

Kenny Omega (C) vs. Hiroshi Tanahashi (IWGP Heavyweight Title Match) 4.5/5

NAJBOLJI MEČ: Kenny Omega vs. Hiroshi Tanahashi.
NAJGORI MEČ: Cody vs. Juice Robinson.

UKUPNA OCJENA: 3.2

Malo lošiji od prošlogodišnjeg WK-a. Iako 13-ica nije dostavila niti jedan 5 star meč, ipak smo dobili show pun dobrih i vrlo dobrih mečeva. Jedini koji je totalno podbacio je onaj za gaijin titulu koji mi je od samoga početka bio odbojan. Bio mi je čak gori od dark meča. :roll: Jednostavno nisam uživao. Kenny Omega vs. Hiroshi Tanahashi (prevazišao je moja očekivanja) je meč večeri, a odmah nakon njega slijede Jericho vs. Naito (Jerichov potez na stolu je bio brutalan) i Ibushi vs. Ospreay (iako je meč bio vrlo dobar, kraj je bio dosta dramatičan i bojim se ne baš profesionalo izveden :roll: ). Ta tri su obilježili ovogodišnji WK. Iako se nadam da će Tanahashijev reign biti uspješan, bojim se da će otići u suprotnom smjeru i da ćemo dobiti dosta prosječnih mečeva za glavnu titulu. Ono što mi se najviše urezalo u sjećanje je totalna dominacija LIJ-a. Tri titule u jednoj večeri. Totalna dominacija u obje tag team divizije i Naitov povratak interkontinentalne titule. Ove godine očekujem velike stvari od Naita i ostatka ekipe. Kushida je ove godine imao najbolji entrance, a obrana glavne RevPro titule nije mogla proći bolje. Očekivao sam dosta lošiji meč od onoga što sam dobio. Još jedna stvar i zaključujem ovu recenziju. Vijest da će WK postati dvodnevni show me je zabrinula. Malo sam razmišljao na koji će način popuniti card, proučio što su promijenili ove godine i došao do zaključka da bi sljedeće godine mogli vidjeti više zvijezda iz drugih kompanija s kojima NJPW surađuje. Pritom mislim na ROH, CMLL i RevPro. Ciljam da bi u pitanju mogle biti obrane glavnih titula. To je sve od mene.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Sherpa »

dave

Gauntlet: Cobb/Finlay/Nagata vs. Page/Scurll/Yujiro 1.75, Cobb/Finlay/Nagata vs. Goto/Best Friends 3, Cobb/Finlay/Nagata vs. Suzuki/KES 1.5, Makabe/Taguchi/Yano vs. Suzuki/KES 3
Ibushi vs. Ospreay: 4.75
BUSHI & Takagi vs. Desperado & Kanemaru vs. Roppongi 3K: 3.25
Ishii vs. Sabre: 4.25
EVIL & SANADA vs. GoD vs. Young Bucks: 4

Cody vs. Robinson: 3
Ishimori vs. KUSHIDA: 3.5
Okada vs. White: 4.5
Jericho vs. Naito: 4.75
Omega vs. Tanahashi: 5.5
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Melloo »

Malo previse za Ibushi-WIll i malo previse za Juice Cody
Ostlao u rangu sa mnom
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Cody 3
slika
Dave je popizdia, ovo je bilo gore od ijednog meča na showu, uključujići i gauntlet.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Sherpa »

meni je isto bilo loše, ali možda je live bilo dobro zbog publike, ipak je bio na eventu
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la HunterDX »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Malo previse za Ibushi-WIll i malo previse za Juice Cody
Ostlao u rangu sa mnom
Slažem se, Omega i Tana 5,5 opet iznas 5*, prava wrestling evolicija. :D
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Roman Empire »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Budući da je @Roman Empire odlučio napustit forum, druge konkurencije niti nema :dance:
Jadno. :roll:
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la crocop97 »

Jel ti ozbiljno moram objašnjavat da je to bila šala, još sam te i označio da vidim jesi li živ i tu je još i taj jebeno veseli Smajlaga Čengić :|
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la HunterDX »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Jel ti ozbiljno moram objašnjavat da je to bila šala, još sam te i označio da vidim jesi li živ i tu je još i taj jebeno veseli Smajlaga Čengić :|
Da, moraš da mu objasniš.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la TheViper »

Konacno sam pogledao :D

Ibushi vs Ospreay ****1/2
Apsolutno genijalan opener, bilo je svega od highflying poteza, stiff udaraca i posebno mi se svidjalo samaranje. Cini mi se da su naglo zavrsili mec zbog Ibushijeve povrede, ali i ovako bilo super.

Junior tag team ***
Dobar sprint, cisto da se uzme predah nakon onakvog meca.

Ishii vs Sabre ***1/2-***3/4
Svidjala mi se kombinacija njihov stilova i nije bilo dosadno.

Tag team ***1/2
Bolje nego Juniori, bilo nekoliko jako dobrih spotova. Pogotovo onaj gde su skoro svi ucestvovali.

Cody vs Robinson **1/4
Najlosiji mec na showu, ovo ne bih stavio ni u Arabiji.

Ishimori vs Kushida ***1/4
Malo me iskreno razocaralo, jer juniori uvek pruze sjajan mec. Nije lose, ali nista sto cu pamtiti, falilo je nekoliko holy shit momenata. Ako nista, Kushida imao prejak entrance.

Okada vs White ****1/4
Nakon najveceg razocarenja dolazi najvece iznenadjenje. Okada svoj deo posla odlicno odradio, iako je korostio malo previse koristio Dropkickova za ovako kratak mec. White je bas zasijao u ovom mecu, i ovo je vredna pobeda za njega.

Jericho vs Naito ****1/2
Jos jedan izvrstan mec, bolje mi nego njihov Dominion mec. Svidja mi se sto je Naito napao Jericha pre meca, jer je cini mi se u proslom njihovom mecu bilo obrnuto. Naito je vratio win sto je dobra odluka.

Omega vs Tanahashi *****
Na trenutke me podsedilo na Omega/Okada sa WK 11 i bilo je izvrsno. Fantastican mec i jedan od najboljih koje sam pogledao.

Odlican show, jedan od najboljih koje sam pogledao.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Sherpa »

Si odgledao 14?
slika
Odgovori