G1 Climax 28

2018 izdanje

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la ejdzejp1 »

inače, ovo me podsjetilo da nisam napisao review za zadnjih par dana G1-a a ne volim ostavljati ništa nedovršeno pa eto :D

dan 16

Ishii vs Juice - jako, jako dobro. Odličan intenzitet, uključena publika i jako dobra akcija. Super sprint. ***3/4
ZSJ vs Goto - dobar meč, ali ništa pretjerano posebno. ZSJ je zaradio shot za još jednu titulu tako da će biti jako zanimljivo. ***
Ibushi vs Tonga - da nije bilo klasičnih OG BC sranja, vjerovatno bi meč bio jako dobar. Ovako je bio jedva solidan. **1/2
Kenny vs Yano - jedan od najboljih comedy mečeva koje sam ikad pogledao. Umro sam na onaj Suplex na buckle pad spot, a i ono natezanje sa sudijom je bilo sjajno. Kraj mi se naravno nije svidio, ali aj razumijem zašto su to napravili ovdje. ***
Naito vs SANADA - vrlo dobro, ali falilo je napetosti oko pobjednika da bi bilo odlično. Post match segment i fist bump sa Hiromuovom jaknom su bili jako emotivni. ***3/4

dan 17

Makabe vs Elgin - dobar hossfight. ***1/4
Page vs HASHI - još jedan dosta dobar meč, HASHI-jev Canadian Destroyer je izgledao sjajno. ***1/4
BLF vs MiSu - prolazno zbog Suzukijevih laktova i poluga. **
EVIL vs White - dobar meč, ali nekako sam razočaran. Moglo je biti puno bolje da nije bilo stolica, ref bumpa i ostalog. ***
Tana vs Okada - daleko najbolji meč A bloka. Sve je bilo sjajno, leg work je bio fantastičan zbog odličnog sellanja i Tana je imao neke sjajne kombinacije poteza, napetost u stretchu je bila nadrealna i draw je bio dobar izbor za kraj iako bih ja više preferirao pobjedu Tanahashija jer bi to bolje prikazalo koliko je zapravo Okada slomljen zbog gubitka titule. ****3/4

dan 18

Yano vs Tonga - valjda najgori meč na turniru. DUD
Juice vs Goto - dosta dobar meč, Juice konačno uzima pobjedu. ***1/4
Ishii vs SANADA - odlično iako nije imalo nekog značaja. Obojica su pokidali i svaka im čast. ****
Naito vs ZSJ - ne znam, i dalje se dvoumim između vrlo dobre i odlične ocjene. Kao da mi je nešto falilo, a s druge strane su imali dobro popunjeno vrijeme, napetost i sjajnu priču oko Zack Drivera kojeg je ZSJ pokušavao udariti u svim mečevima i nikako mu nije uspijevalo. ***3/4-****
Ibushi vs Kenny - iako je očito da su čuvali najveće stvari za neku drugu priliku, meni je ovo bio apsolutno izvanredan meč i najbolji na turniru do sada. Svidjelo mi se sve od brutalnih poteza i spotova pa do callback spotova na prethodne mečeve i na Tiger Mask W-a sa onim Tiger Driverom. ****3/4

dan 19

GBH & Elgin vs Yoshida, Umino & Nagata - **1/4
BLF vs Henare - NR
Taichi & Iizuka vs Goto & HASHI - **
Cody & Page vs Robinson & Finlay - ***
Scurll & YB (c) vs Tonga, Loa & Ishimori - dobar meč, title change je po meni bio potreban jer su Bucksi i Marty part-timeri. ***1/4
LIJ vs Suzuki-gun - prilično dobro. **3/4
Ishii, White & Yano vs Kenny, Chase & Yujiro - jedino bitno je da Ishii ide na heavyweight titulu. **3/4
Okada, SHO & YOH vs Mysterio, KUSHIDA & Sengoku Enbu - dobar showcase meč za Mysteria. Okada u šupačkom izdanju mi se isto jako svidio. ***
Tana vs Ibushi (finale) - možda najbolji meč turnira, ali sasvim sigurno jedan od najboljih. Izvanredna priča i sjajna akcija. Jedini razlog zbog kojeg neću ići sa čistom peticom je to što su imali super leg work kojeg je Ibushi zanemario u stretchu. Svejedno, jedan od najboljih mečeva godine. Tanahashijeva pobjeda mi je dobra odluka, a i jednostavno nisam mogao navijati protiv njega kada sam vidio Shibatu u njegovom uglu. ****3/4

I eto ga, turnir je gotov. Meni lično nije bio na razini prošlog zbog A bloka koji je većim dijelom bio prosječan uz par iznimki. B blok je dostavio i pokazao je zbog čega vrijedi gledati G1.
5 najboljih mečeva turnira po meni:
1. Tanahashi vs Ibushi - ****3/4
1. Kenny vs Ibushi - ****3/4
3. Kenny vs Ishii - ****3/4
4. Ibushi vs Ishii - ****3/4
5. Tanahashi vs Okada - ****3/4
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Rio146 »

Koliko je na kraju sveukupno petica palo?
Yes Sir!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Rio146 »

Day 7
YOSHI-HASHI vs Michael Elgin
Nije bio loš meč. Početak je bio malo meh, ali zato je kraj razvalio. Elgin reda samo dobre mečeve na turniru.

EVIL vs Bad Luck Fale
Pa dobro šta je više s ovim ref bumpovima, DQ završetcima i overbookingom?

Jay White vs Minoru Suzuki
Dosta kratak meč, ovoga puta bez ref bumpa. Suzuki uzima pobjedu. Ok je ovo bilo.

Hiroshi Tanahashi vs Hangman Page
Zapravo ništa posebno. Dobar im je bio leg work, a i selling nije bio loš. Ostalo čisti prosjek.

Kazuchika Okada vs Togi Makabe
Početak i sredina meča kao da sam gledao show u slowmotionu. Toliko praznog hoda ni za šta. Kraj je bio dobar, jer je bilo nekoliko dobrih kontri s obe strane, ali u cijelosti jako loš meč.

Day 8
Hirooki Goto vs Toru Yano
Najkraći meč na turniru. Yano je pokušao malo ozbiljnije pristupit meču, ali ga je Goto s lakoćom savladao.

Tama Tonga vs Tetsuya Naito
Kako nemam volje gledat Tongine mečeve. U svakom je ista strukutura. Ref bump, uplitanje Tanga Loe i Bad Luck Falea, samo što je ovaj puta ipak slavio Naito. Katastrofa meč.

Tomohiro Ishii vs ZSJ
Prosječan ZSJ meč. Dosta zahvata, arm i leg workova, submissiona. Selling nije bio na nivou. Jedan prosječan meč.

Juice Robinson vs Kenny Omega
Što se meč primicao kraju postajao je sve bolji i bolji. Nekoliko fantastičnih kontri Juicea na Omegin One Winged Angle. Kraj dobro odrađen.

Kota Ibushi vs SANADA
Odličan meč s hrpom odličnih spotova. Pregršt fantastičnih kontri i near fallova. Kraj je odrađen vrhunski. Drago mi je da SANADA dobija push koji zaslužuje.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne mogu virovat da negdi ima neko čiji je najdraži hrvač Yoshi do točke da će pustit suzu radi njega. Fascinantno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Sherpa »

ovo mi je baš odlično napravljeno

gledam fanove i ne izgledaju mi kao obični ljudi, dok kad WWE to napravi, često imam dojam kako pokazuju malo čaknute likove.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Melloo »

Uh kakav video :clap: :clap: :clap:
Odgovori