G1 Climax 28

2018 izdanje

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la AlenB »

Ishii i Omega su pokidali, Naito i Ibushi su skoro pokidali sami sebe, onoliko poteza na vrat valjda nije bilo u cijelom turniru do sada
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Napokon se udostojia nadoknadit, previše vrimena provodim s curom.

Dan 11
► Prikaži “Spoiler”
Dan 12
► Prikaži “Spoiler”
Dan 13
► Prikaži “Spoiler”
Dan 14
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST onoliko poteza na vrat valjda nije bilo u cijelom turniru do sada
Onaj zadnji destino counter Ibushia, naježia sam se.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Rio146 »

Day 5
Michael Elgin vs Jay White
Solidan meč. Bilo je svega, i dobrih i loših stvari, ali opet smo dobili prljav kraj. I to je jedna od tih lošijih stvari. Opet Jay White uzima pobjedu nakon ref bumpa. Svidio mi se kickout Whitea na Powerbomb Elgina.

YOSHI-HASHI vs Minoru Suzuki

Dosadan meč.

EVIL vs Togi Makabe
Još jedan dosadan meč.

Bad Luck Fale vs Hiroshi Tanahashi
Malo bolji meč od prošla dva, ali samo za nijansu. Vjerovatno zbog Tanahashija jer je bio vrlo dobar, ali Bad Luck Fale je i dalje bio dosadan sa svojom predstavom.

Kazuchika Okada vs Hangman Page
Najbolji meč dana, ali jako prosječno. Očekivao sam malo više.

Day 6
Kota Ibushi vs Toru Yano
Koliko god Yano bio smješan u svojim mečevima, na ovome turniru je pokazao da može biti i dobar, kada mu se dodjeli dobar protivnik. Sviđa mi se kako je Yano zavezao ruke Ibushiu. Jedini problem je još jedan ref bump. Previše ih je.

ZSJ vs SANADA
Vrlo dobar meč. U nekim djelovima meča SANADA je bio bolji od ZSJ-a u njegovoj igri. Kraj je bio odličan. Malo lošiji selling SANADE, ali za sada ga dobro bookiraju.

Tetsuya Naito vs Juice Robinson
Dosta izjednačen meč. Obojica su bili na nivou. Odličan selling ruke Robinsona, kao i provokacije Naita. Kraj je bio vrlo dobar, pogotovo jer je Robinson kickoutao na Destino pa ga je to zaštitilo u porazu.

Kenny Omega vs Tama Tonga
Pa ovako. Meč je bio više posvećen priči, između Elitea i ostatka BC-a, nego samom meču. Što i nije toliko loše bilo.

Tomohiro Ishii vs Hirooki Goto
Strong Style na najjače. Tako dobri Lariati, Chopovi, izmjene tih udaraca jednostavno predobro. Svaka čast obojici. Jako dobar meč.
Yes Sir!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Rio146 »

Evo tek sam pogledao 6 dana G1 Climaxa, a za sada mi je nekako najbolji utisak ostavio Ishii. Jako dobar meč s Gotom, i meni još uvijek najbolji s turnira onaj protiv Naita na 4. danu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Melloo »

Sto a block ide dalje okada sve ludji
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la AlenB »

tana elgin mi je bilo odlično (napokon odličan meč!!), evil okada jako dobro

čak i dobar dan za a blok, valjda tome treba skinuti kapu
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW G1 Climax 28 - Dan 15 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Melloo »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST tana elgin mi je bilo odlično (napokon odličan meč!!), evil okada jako dobro

čak i dobar dan za a blok, valjda tome treba skinuti kapu
Meni tana i elgin je bilo dobro al mi je onaj botch na kraju malo pokvario to
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la raptor1989 »

Jedno pitanje za vas. Zar u prošlim turnirima nije bio time limit od 20 minuta? Zašto je promijenjen na 30?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Sherpa »

bio je 30 kolko ja znam
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Melloo »

Uvijek je bilo 30 koliko znam
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la raptor1989 »

Onda sam ja nešto krivo shvatio kada sam tek počeo pratiti puro wrestling. Učinilo mi se da je netko spomenuo da mečevi traju 20 minuta. Hvala na informaciji, prijatelji!
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la ejdzejp1 »

dan 11

BLF vs Makabe - ono što se i moglo očekivati od dva najdosadnija čovjeka u turniru. 1/4*
White vs Page - ni blizu onome iz Long Beacha. Solidna akcija do standardnog Whiteovog sranja i završetka. **1/2
EVIL vs MiSu - bilo je bolje od mojih očekivanja, nisu previše koristili klasičnu EVIL-ovu formulu i imali su par jako dobrih izmjena udaraca. ***
Tana vs HASHI - isto bolje od mojih očekivanja, ali opet ništa odlično. Uspjeli su me uvjeriti da HASHI ima šanse, plus za to. ***1/2
Balloonmaker vs Big Mike - odlično kao kolekcija poteza i čisti wrestling meč, ali tu nije bilo nikakve priče niti nekog heata iza svega što su radili. Prošlogodišnji meč mi je bio puno bolji. Okada mi je nekako bland u ovom turniru, mislim da je da ne može imati dobre mečeve kao prije dio priče ali vidjet ćemo. ***1/2

dan 12

Ishii vs Tonga - same shit, different day. Solidno zbog Ishiija. **1/2
Juice vs SANADA - dosta dobro, da su dobili još vremena bilo bi i bolje ali i ovako sam zadovoljan. ***1/4
Yano vs Naito - jako dobar comedy meč, pogotovo mi se svidio rad Naita ovdje. **3/4
Kenny vs ZSJ - bilo bi odlično da se Kenny sjetio sellati nogu u stretchu. ***3/4
Goto vs Ibushi - najlošiji main event B bloka do sada, ali svejedno jako dobro. Početak i sredina su bili prespori da bi mi bio baš odličan meč. ***3/4

dan 13

BLF vs Mike - SSDD. Prolazno zbog Elgina. **
Page vs Makabe - Page je ispunio ono što mnogi prije njega nisu: izvući dobar meč iz Makabea. Da su ga stavili u B blok vjerujem da bi imao dosta odličnih mečeva, ali šta je tu je. ***
White vs HASHI - svaki Whiteov meč na turniru. Zanima me nastavak ove CHAOS priče tho. **1/2
Tana vs EVIL - falilo je napetosti, ali sve u svemu jedan jako dobar i čisto odrađen meč. ***1/4
Okada vs MiSu - nisu mi baš u potpunosti ispunili očekivanja, ali bilo je vrlo dobro. Činilo mi se slično prošlogodišnjem meču kada bi izbacili prvih 15ak minuta. ***3/4

dan 14

Yano vs SANADA - jako zabavno. ***
Tonga vs Goto - SSDD. *
Juice vs ZSJ - jako dobar meč sa odličnom pričom. Zainteresovan sam za njihov meč za titulu, vjerovatno na Fighting Spirit Unleashed. ***1/2
Kenny vs Ishii - jedan od najiščekivanijih mečeva u turniru barem meni. Ni u čemu nisu podbacili. Da je početak bio malo čišći i da nije bilo onih par pogrešaka dao bih 5, ali svejedno je najbolji meč turnira skupa sa Ishii/Ibushi. ****3/4
Ibushi vs Naito - još jedan sjajan meč. Mora da je Kenny dao i Naitu neki savjet kako preživjeti sva ova bacanja na glavu kao i Pageu za pobjeđivanje. ****1/2

dan 15

HASHI vs BLF - SSDD. 1/4*
Page vs MiSu - izgleda da Kennyeva knjiga stvarno pomaže. **1/4
White vs Makabe - :handgestures-thumbdown: **
Tana vs Mike - hvala ti Bože. ****
Okada vs EVIL - definitivno je falilo napetosti i početak je bio malo lošije odrađen u odnosu na prošlogodišnji meč, ali svejedno jako jako dobro. ***3/4

Opet jako čudan nastavak turnira. B blok ponovo dostavlja odlične mečeve, ali s druge strane imamo previše šablonskih mečeva koji idu na isti kalup (najviše mislim na Whitea i OG BC) i to me užasno nervira. Nadam se dobrim završnim danima.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

G1 Climax 28

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dan 15
Bad Luck Fale vs YOSHI-HASHI
Prvi ću priznat da mi je ok šta rade s BCOG ekipom (i s Jay Whiteom) ovaj turnir, al kako dani idu sve više me živcira Yoshi samom činjenicom da postoji. Vrhunac je Tamino napadanje fana, obožavam ovog čovjeka.

Hangman Page vs Minoru Suzuki
Page je impresivan, al mora naučit kako bolje spajat spotove, i izbacit par poteza iz repertoara. Sam meč je počea ko standardan Suzuki-gun meč, onaj deadlift gutwrench od Pagea mi se jako svidia, al nije bilo ništa posebno zanimljivo dok Page nije dobia MiSua čisto ko suza. Za promjenu je Rite of Passage izgleda ko dobar finisher a ne jedan od najglupljih u NJPW-u tako da i plus za to.

Jay White vs Togi Makabe
Tia sam da mi se svidi ovaj meč jer su mi obojica jako dragi, al ovo je moralo bit kraće. Makabe je sjajno bumpa za Blade Runner ako ništa drugo.

Hiroshi Tanahashi vs Michael Elgin
Perverzija.

Kazuchika Okada vs EVIL
EVIL me podsjeća na RVD-a jer neovisno o meču i protivniku i priči, on će odradit svoje signaturese. Stvarno ne volim ovaj novi setup za rainmaker. Svejedno jako dobar meč.
slika
Odgovori