Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Arhiva prethodnih događaja

Prvak će biti

Okada
8
62%
Tanahashi
5
38%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Sake »



Buhahahahahaha nek neko pozove Hurricanea da ga nauči potez.
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Igor »

Ok da je cijelim leđima odmah pao na pod, ali Codyeva leđa su ga recimo amortizirala pa izgleda dosta mlako za završiti nekoga.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ibushi je triba kick out iz ovog napravit, makar iz principa.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Wulf7X »

Neko je konačno uzeo zvono onom idiotu #ThankYouJericho
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Neko je konačno uzeo zvono onom idiotu #ThankYouJericho
Ajde dio šarma je ona zvonjava kad se događa neki beatdown :D
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la TheViper »

Sutra kad uhvatim malo vremena pogledacu Okada-Tanahashi, jako mi se svidjao njihov match sa WK 10, verujem da je i ovaj super.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

prvi Dontaku

Chase Owens & Yujiro Takahashi vs. Shota Umino & Yoja Tsuji
Tipični NJPW opening tag meč. Solidno, ali ne i pretjerano zanimljivo. **1/4

Jushin Thunder Liger, Ryusuke Taguchi & Tiger Mask IV vs. Yuji Nagata, Ren Narita & Tomoyuki Oka
Po kvaliteti isto kao i opener, ali svidjeli su mi se žar i intenzitet kod young liona. **1/4

Rocky Romero & Roppongi 3K vs. Takashi Iizuka & Killer Elite Squad
Na svu sreću trajalo je kratko. NR

David Finlay, Juice Robinson, Michael Elgin, Toa Henare & Togi Makabe vs. Hirooki Goto, Jay White, Tomohiro Ishii, Toru Yano & YOSHI-HASHI
Daleko najbolja stvar na showu do ovog trenutka. Svi su prilično dobro odradili svoje uloge i akcija je bila jako zabavna. Posebno su mi se svidjele Goto-Elgin i Juice-Ishii interakcije. ***

Bad Luck Fale & Guerrillas of Destiny (c) vs. Marty Scurll & Young Bucks - NEVER Openweight Six-Man Tag Team titule
Još jedan dobar meč koji je mogao biti i bolji da je publika bila investirana kroz cijeli meč, a ne samo u završnici. Svejedno, svidjelo mi se ono što su radili i promjena prvaka je po meni dobra odluka, pogotovo sa svim ovim haosom unutar Bullet Cluba. ***

BUSHI, EVIL, SANADA, Hiromu Takahashi & Tetsuya Naito vs. El Desperado, Yoshinobu Kanemaru, Taichi, Zack Sabre Jr. & Minoru Suzuki
Jedan prilično nezanimljiv meč kojeg je popravila završnica. Nekako mi je veći dio meča bio letargičan i bez pravog heata, te donekle i dosadan. S druge strane, završnica je bila jako zanimljiva sa haotičnim završetkom i to je popravilo kvalitetu samog meča. Bucks-LIJ bi trebalo biti super. Mislim da će LIJ zauzvrat dobiti six-man title shot. **3/4

Kazuchika Okada & Will Ospreay vs. Hiroshi Tanahashi & KUSHIDA
Najbolja stvar na showu po meni. Jako dobar meč sa veoma zanimljivom akcijom pogotovo od KUSHIDE i Ospreaya, te odličnim interakcijama između Tanahashija i Okade. Okadi heel uloga odlično stoji, djeluje mi kao da je stvoren za to. Super su odradili build za singles mečeve na drugom danu i ne mogu dočekati da ih pogledam. ***1/2

Cody vs. Kota Ibushi
3 Star-Dust strikes again. Šalu na stranu, očekivao sam dosta više. Struktura me podsjetila na Kenny-Cody meč kao i priča, Cody je na sve načine usporavao tempo i nije dozvolio Ibushiju da ga uvuče u svoju igru. To je bilo ok, ali veći dio meča mi je tako ispao totalno nezanimljiv. Ne loš, ali jednostavno nezanimljiv. Završnica je donekle popravila stvari i table spotovi su bili super, ali tu je bio i onaj nepravilno odrađeni Vertebreaker koji sigurno nije pomogao. Nije bio loš meč, ali ništa pretjerano dobro niti vrijedno da se pogleda barem po meni. WK meč je bio dosta bolji. ***

Kenny Omega vs. Hangman Page
Drugi najbolji meč na showu, što i ne govori puno. Ne baš standardna kvaliteta New Japan main eventa (i ne baš standardna dužina, trajao je ispod 20 minuta što se jako rijetko viđa ovih dana) ali bilo je dosta dobro. Hangman je odradio jako dobar posao pogotovo kada se uzme u obzir da je radio povrijeđen, dok je Kenny bio Kenny. Svidjela mi se struktura i lijepo su izgradili meč do jako dobrog stretcha. Nadam se da je Hangman u redu, Kenny ga je legit nokautirao onim V-Triggerom kojim je kontrirao Hangman's Lariat što se vidjelo odmah po pinu nakon. Svejedno, ne baš pamtljiv meč ali poslužio je svrsi. ***1/4

Opet prosjek kao i Hi No Kuni, glavni mečevi nisu baš dostavili ono što sam očekivao i undercard je bio većim dijelom ok, ali ne baš zanimljiv. Nadam se da će drugi dan dostaviti, očekujem jako dobar show.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Rekao sam si da ću gledati WK, Dominion i G1
zabroavio sam kazati, odgledaj i zadnja dva dontaku day 2 meča, znai ospreay vs kushida i okada vs tanahashi. mislim da su odlični, plus jako zanimljivi za daljni razvoj priče. to ti je nekih sat vremena, to možeš naći u raspredu, a mislim da nećeš požaliti.
@Sherpa hvala na preporuci!

Odlučio sam pogledat Ospreay vs KUSHIDA prvo, jer mi djeluje više zanimljivo. I mogu reć da mi je ovo najbolji meč u 2018. ***** od mene (iako mrzim rate-ovanje). Znači meč je bio fenomenalan. KUSHIDIN rad na Ospreayovoj ruci/vratu je bilo odlično, a i selling Ospreaya je bio izvrstan. Odlični DDT s aprona, ono kada je Ospreay okrenuo KUSHIDU u zraku (ne znam ime poteza :blush:), Spanish Fly, Cheeky Nandos Kick-ovi, izmjena Chopova pred kraj, sama završnica, ali potez na koji sam stvarno markoutao je bio onaj Springboard Hurricana.

Sutra ću Okada vs Tanahashi
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Sherpa »

u tom meču ne očekuj toliko flipy flopi stvari, čak mislim da će ti se manje svidjeti, gledano po tome što voliš
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST u tom meču ne očekuj toliko flipy flopi stvari, čak mislim da će ti se manje svidjeti, gledano po tome što voliš
Znam. Iako bi mogla biti dobra stiff makljaža. Nadam se da će mi se svidjet, a sudeći po onome što sam gledao od obojice, trebalo bi biti i više nego dobro.
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni je Tana v Okada za nijansu ispod *****, da su imali još 5 minuta možda bi i dobili to.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Sherpa »

evo i tajtlovi

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Melloo »

Ja meceve gledam na japanskom a segmente na egleskom jer imaju prevoditelja uz kileya i calisa
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Wrestling Hinokuni / Wrestling Dontaku 2018

Post Postao/la Sherpa »

Kad malo razmislim, ovaj 2 out of 3 može biti odlična prigoda za staviti novi, makar samo za jednu noć, finisher

recimo, pada mi na pamet da okada ganja kobashijev rekord japanca koji je najduže držao heavyweight pojas, te bi bilo jebeno simbolično da bilo dobije ili izgubi s burning hammerom.

ili neka jako slična ideja, da izvuku taj zadnji fall kao nešto sepktakularno
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW Wrestling Dontaku 2018 - 2. dan recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori