Sakura Genesis 2018

Arhiva prethodnih događaja
RealNigga
Rank 4
Rank 4
Status: Offline

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la RealNigga » 01 tra 2018, 14:26

Možda u budućnosti ponovno pogledam, ali nije mi Okada-Sabre sjeo na prvu. Nije mi se činio kao MOTYC. Sve mi se više čini da mi tolerancija prema Sabreovom stilu ovisi o raspoloženju. E pa danas mi nije bio dan za njegovo izdrkavanje.

Ospreay i Scurll kao i uvijek odradili jako dobar match. Malo mi je previše bio onaj Ospreayov comeback na kraju nakon što ga je Scurll skoro ubio, ali osim toga nemam većih zamjerki. Ospreay bi stvarno trebao malo smanjiti flipove i sranja jer će završit ko Dynamite Kid.

Golden Lovers vs Bullet Club je bio match od kojeg sam dobio više nego što sam očekivao. Obavili su dobar posao hypeanja Omega-Cody matcha. Bilo mi je glupo kad su Bucksi izašli prije nego što je Cody trebao napraviti dive kroz stol, jer sjetimo se njihovog matcha od prošlog tjedna lol.
slika

AlenB
Administrator
Administrator

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la AlenB » 01 tra 2018, 14:58

RealNigga je napisao/la:Source of the post Sve mi se više čini da mi tolerancija prema Sabreovom stilu ovisi o raspoloženju. E pa danas mi nije bio dan za njegovo izdrkavanje.

Ovo si odlično kazao. Zato se recimo meni njegov meč s Tanom nije toliko dopao.
slika
"If I was in a hot dog eating contest, I'd win, which is more than you can say about wrestling matches." Kevin Owens to Dolph Ziggler

StevoLopata
Rank 7
Rank 7

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la StevoLopata » 01 tra 2018, 15:13

AlenB je napisao/la:Source of the post Za sada još nije izašlo na XWT, ak netko vidi prije mene neka postavi ovdje. :)

@
AlenB
mozes jednostavno onaj moj link upalit, tamo jr VOD cim event zavrsi
Prvi i jedini Tag Team prvaci
slika

Melloo
Rank 12
Rank 12

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la Melloo » 01 tra 2018, 15:14

Meni je ovaj ZSJ mec bio bolji od svih u kupu i nekako mi je jedini sjeo zbog drugog dijela.Zadnjih 10 min je bas dobro bilo

AlenB
Administrator
Administrator

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la AlenB » 01 tra 2018, 15:16

Da da, zaboravio sam na to, hvala.
slika
"If I was in a hot dog eating contest, I'd win, which is more than you can say about wrestling matches." Kevin Owens to Dolph Ziggler

AleksaVP
Rank 10
Rank 10

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la AleksaVP » 01 tra 2018, 15:47

StevoLopata je napisao/la:Source of the post
AlenB je napisao/la:Source of the post Za sada još nije izašlo na XWT, ak netko vidi prije mene neka postavi ovdje. :)

@
AlenB

Mozes jos jednom staviti taj link :D
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 01 tra 2018, 16:01

AleksaVP je napisao/la:Source of the post
StevoLopata je napisao/la:Source of the post

@
AlenB

Mozes jos jednom staviti taj link :D

https://njpwworldeng.blogspot.hr/ engleski komentari
https://njpwworldjap.blogspot.hr/ japanski komentari
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

AlenB
Administrator
Administrator

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la AlenB » 02 tra 2018, 13:22

Young Bucks vs Chase Owens & Yujiro Takahashi - ***
Showcase meč za Buckse, dobro došla pobjeda.

Tomohiro Ishii & Toru Yano vs. Taichi & Takashi Iizuka - DUD
Iskreno se nadam da ovakav meč ove godine više neću gledati. Klasična Suzuki-gun sranja, ali brate mili pretjeraše.

Bad Luck Fale, Tama Tonga & Tanga Loa (c) vs. Michael Elgin, Ryusuke Taguchi & Togi Makabe - **
Bullet Club dosada. I još su krivom čovjeku dali hot tag, Makabeu.

Hirooki Goto, Jay White & YOSHI-HASHI vs. David Finlay, Hiroshi Tanahashi & Juice Robinson - **3/4
Nakon ovog meča su me zapravo zainteresirali za Goto-Juice meč, tako da dobro odrađen posao.

EVIL, SANADA & Tetsuya Naito vs. Davey Boy Smith Jr., Lance Archer & Minoru Suzuki - ***1/4
LIJ su imali kvalitetan meč, kakvo čudo u očima našim.

El Desperado & Yoshinobu Kanemaru (c) vs Roppongi 3K vs Los Ingobernables de Japon - **1/4
Vrlo statičan meč zapravo, nešto nije bilo dobro ovdje izvedeno. Svi su nekako smušeno izgledali.

Will Ospreay (c) vs Marty Scurll (IWGP Junior Heavyweight titula) - ****
Ipak ću reći kako je ovo bio odličan meč, premda imam mnogo razloga zašto ne dati ovome meču 4 zvjezdice. Prvo, Ospreay je triput mogao umrijeti. Najprije odmah na početku prilikom jednog divea, onda kada ga je Scurll gurnuo s užadi, a onda kod onog Spanish Flya gdje stvarno može biti sretan što je završilo kako je završilo. Trajalo je 30 minuta i ušli su u overload gotovo sa svime. Scurll je imao fantastičan work na Osprayovom vratu, ali čak je i to ušlo u overload po meni. Toliko mi se činilo kako su pokušali progurati taj prekid meča od strane sudca, a na kraju se nije dogodio, iako su bila barem 3 trenutka kada se trebalo to dogoditi, a Red Shoes je za to vrijeme gledao u zvijezde. Kada je Scurll na primjer krenuo stompati po vratu Ospreaya, tada je definitivno trebao prekid meča ako uzmemo u obzir da je Ospreay još poginuo prije toga. Završetak je bio takav kakav je, bio je super, ali mislim da mogu "zahvaliti" tome što se Ospreay slučajno raskrvario i što im je to omogućilo do odrade jednu vrlo jaku završnicu koja je uključivala krv i manijački neck work. Ospreayovo sellanje je bilo dobro ako se umota u celofan, ali onda vidiš da radi poteze od kojih još malo umire, da ima stvarno ozlijeđen vrat, već bi mu pukao 7 puta. 30 minuta je bilo malo previše po meni, ali cijenim kada naprave nešto drugačije od ostalih Junior title mečeva, a to su ovdje definitivno napravili. Nije to jedini razlog naravno, ovaj meč je imao definitivno imao svojih kvaliteta koje sam naveo, ali više od ovoga ne mogu.

Golden Lovers vs Cody & Hangman Page - ***1/2
Zabavno.

Okada vs ZSJ - ***3/4
Nisam vidio bitan pomak u strukturi u odnosu na meč s Tanom, ovdje se jedino razlikovalo to što je ovdje bio Okada meč a ondje Tana doslovno pa smo vidjeli malo drugačije poteze. Ali završnica je malo bolje odrađena pa eto malo veća ocjena.

Solidan show.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la Sherpa » 02 tra 2018, 19:55

Meltzer on WOR: Ospreay vs Scurll may be the best match of the year.
slika

AlenB
Administrator
Administrator

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la AlenB » 02 tra 2018, 20:49

Znači minimalno 5.25 :D
slika

Sake
Rank 12
Rank 12

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la Sake » 02 tra 2018, 20:54

Možda dadne 5.12 :mrgreen:
1x & First Ever BWA Tag Team Champions

slika

Melloo
Rank 12
Rank 12

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la Melloo » 02 tra 2018, 21:51

meh
meni nije u top 3

ejdzejp1
Rank 10
Rank 10

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la ejdzejp1 » 02 tra 2018, 23:18

Young Bucks vs. Yujiro Takahashi & Chase Owens
Solidan nastavak Bullet Club priče i u globalu prilično dobar meč. Takahashi i Owens su ovoga puta dobro odradili svoj dio posla, a Bucksi su bili vrlo dobri kao i uvijek. Rebound pobjeda za Buckse. **3/4

Tomohiro Ishii & Toru Yano vs. Taichi & Takashi Iizuka
Ovo nije bilo nimalo dobro. Loša akcija u ringu uz standardan Suzuki-gun BS koji je ovoga puta bio užasno loš i debelo su pretjerali sa time. Premalo onoga što Ishiija i Yana čini dobrim timom. 1/4*

Bad Luck Fale & Guerrillas of Destiny (c) vs. Ryusuke Taguchi, Michael Elgin & Togi Makabe - NEVER Openweight Six-Man titule
Bullet Club nije trebao raditi heat segment na Elginu i Makabe nije trebao dobiti hot tag. To su po meni dvije greške koje su učinile meč dosta lošijim nego što je ustvari mogao biti. Akcija je uglavnom bila ok, ali većim dijelom dosadna i kada uzmemo to zajedno sa navedenim pogreškama ne može se dobiti ništa više od prosječnog meča. **1/4

Jay White, Hirooki Goto & YOSHI-HASHI vs. Hiroshi Tanahashi, Juice Robinson & David Finlay
Prilično dobar meč. Zabavna akcija sa dobrim radom svih u ringu i jako dobrim interakcijama Gotoa i Robinsona, te Whitea i Finlaya. Svidjelo mi se ovo. **3/4

Tetsuya Naito, EVIL & SANADA vs. Minoru Suzuki & Killer Elite Squad
Do ovog trenutka najbolji meč na showu. Dosta dobro odrađeno sa sjajnim Naito-Suzuki sekvencama te dobrom postavkom za novi meč Ingobernablesa sa Archerom i Smithom. Archerovo kupljenje heata kada je rasplakao ono dijete iz publike mi je bilo super. Post match segment je potvrdio meč Naita i Suzukija za IC titulu i ne mogu dočekati taj meč. ***1/4

El Desperado & Yoshinobu Kanemaru vs. Roppongi 3K vs. BUSHI & Hiromu Takahashi - IWGP Jr. Heavyweight Tag Team titule
Najgori meč ove divizije u jako, jako dugo vremena. Nešto nije bilo u redu ovdje. Tempo je bio nekako letargičan i cijeli meč se činio samo kao skupina poteza bez ikakve strukture na koje čak ni publika nije skoro nikako reagovala. Moram pohvaliti Hiromua, jedini je imao dobar performans u ovom meču. Mislim da bi se sada polako trebali prebaciti na LIJ-Suzuki gun feud, neka 3K idu na NEVER titule sa Rockyem ili nešto slično. **

Will Ospreay (c) vs. Marty Scurll - IWGP Jr. Heavyweight titula
Rekao bih njihov najbolji NJPW meč. Baš dobro odrađena akcija sa odličnim neck workom Scurlla kojeg je Ospreay dobro prodavao i svidjela mi se ta ideja. Puno bolje nego da su išli na neki leg work ili nešto slično jer bi to Ospreay u jednom trenutku sigurno zaboravio sellati. Spanish Fly spot je bio jako ružan, dugo se nisam više zabrinuo za nekoga u ringu. To je po meni samo podiglo napetost u završnici, ali u jednom trenutku je otišlo previše over the top kada je Ospreay preživio sve i svejedno pobijedio. To je bilo previše nerealno i oduzelo mi je od kvalitete samog meča, a pored toga sam više puta vidio kako dolazi do stoppagea i zbog puno manjih stvari. Drugi problem je bio sama dužina meča, 30 minuta je bilo malo previše. Kao što rekoh, kvalitetan meč ali mi nije odličan baš zbog tih navedenih problema. ***3/4

Golden Lovers vs. Cody & Hangman Page
Vrlo dobro odrađeno. Dobar nastavak BC priče, sjajan heel work Codya (pogotovo mi se svidjelo kako je odradio male stvari kao ono napadanje Ibushija samo da iznervira Kennya i publiku) i izvanredna hemija Ibushija i Kennya naravno. Sjajan stretch sa dobrim table spotom i dobrim krajem po meni jer ovo ne viđamo baš često u NJPW-u. ***1/2

Kazuchika Okada (c) vs. Zack Sabre Jr. - IWGP Heavyweight titula
Po meni najbolji meč na showu. Dosta drugačija formula od uobičajenih Okadinih velikih mečeva što mi se jako svidjelo. Ponovo odličan performans Sabrea po meni sa kao i uvijek dobrim submissionima i nekoliko sjajnih kontri. Posebno mi se svidjelo nekoliko callback spotova na Okadine prošle protivnike (izvlačenje iz holda i udarac dlanom Shibate ili ona kontra iz Rainmakera u Armbar od Nakamure). Okada je isto bio odličan ovdje po meni i jako dobro je odsellao sve napade. Najveća zamjerka koju imam jeste to što je Okadin comeback izgledao isto kao i u svim prethodnim mečevima, ne bi škodilo malo ga promijeniti. Sve u svemu, za mene odličan meč. Tana kao sljedeći izazivač je bio očekivan, zanima me kako će meč izgledati ali mislim da je očito da Okada pobjeđuje i postaje undisputed ace. ****

Dosta solidan show, ne na nivou onog od prošle godine ali zadovoljavajuće.
slika

AlenB
Administrator
Administrator

NJPW Sakura Genesis 2018 recenzija

PostPostao/la AlenB » 03 tra 2018, 10:19

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Sakura Genesis 2018

PostPostao/la Sherpa » 03 tra 2018, 20:05

slika

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.