New Japan Cup 2018

Arhiva prethodnih događaja
Odgovori
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la azo »

Toru Yano Vs Davey Boy Smith Jr.
Dosadno...mislim da je najveci problem bio duzina ovog meca.

Ocjena:*

SANADA vs. Chuckie T
Odličan dramatičan,jako dobra zavrsnica,svidjela mi se dinimika meca.Svidjelo mi se i ono iskcekivanje ko ce i kako proletiti kroz sto,od pocetka sam znao ko ce pobijediti,mada su me uspjeli na trenutnke natjerati da promijenim misljenje.

Ocjena:***3/4
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ZSJ!
Al od meča sam nekako očekiva više :|
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la AlenB »

Budem odgledao sutra. Očekivana pobjeda Sabrea. Sakura Genesis je 1.4. čini mi sr.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la Melloo »

Give the man cold beer!
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Give the man cold beer!
Jel lik uvik bia dobar na micu? Nisam mu pratia karijeru pa ne znam, al stvarno je dobar.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

tek sad sam shvatio da nisam napisao review za finale, nevjerovatno kakva neprofesionalnost :mrgreen:

Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr. - finale New Japan Cupa
Za mene odlično finale. Ne najbolji meč turnira, ali ne daleko od toga. Sabre je još jednom dostavio u ovom turniru, a Tana je ponovo zablistao u velikom meču. Puno napetosti, uključena publika, odlična priča i sjajan wrestling. U nekim trenucima me podsjetilo na Tana-Suzuki. Jedina zamjerka koju imam je vjerovatno dužina meča, mislim da je 34 minute bilo malo previše iako mi to nije previše oduzelo od kvalitete. Preporučujem svima, iako ovo baš nije tip meča za sve. I da, ZSJ je osvojio! Jedva čekam meč njega i Okade. Why is the beer warm? ****
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la AlenB »

Evo baš i ja sada pogledah meč. Meni je ovo bilo razočaravajuće iskreno. Bilo je vrlo dobro zapravo, ali ja sam očekivao mnogo mnogo više od ovoga. Prva polovina je bila smrtno dosadan. Čista dominacija Sabrea koja zna biti dobra nekad, ali u ovom kontekstu to je bilo poprilično dosadno za gledati i izgledalo je vrlo suhoparno. Razumijem da su htjeli prikazati kako Sabre ima kontru na sve što Tanahashi radi, ali ja bih napravio upravo suprotnu stvar. Stavio bih da Tanahashi ima odgovor na sve što Sabre radi. Ja mislim da to rjeđe viđamo u Sabreovim mečevima. Splash s turnbucklea na ringside od Tane je malo probudio meč. Tada je malo bolje krenulo. Da je barem polovina meča bila kao zadnje četiri minute, bilo bi super. Ovako je bilo samo vrlo dobro. Definitivno je trajalo predugo i previše je izgledalo da kupuju vrijeme. ***1/2
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Razumijem da su htjeli prikazati kako Sabre ima kontru na sve što Tanahashi radi
Meni se ovo svidjelo, pogotovo zbog načina kako su bookirali Sabrea tokom turnira. Zaboravio sam napomenuti još da sam bio jako emocionalno investiran u meč, uspjeli su me uvući i cijelu završnicu sam proveo na ivici stolice. To je najveći razlog zašto mi se meč toliko svidio.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la azo »

Michael Elgin vs. Juice Robinson
Prije svega arena mi se jako svidjela.Publika je bila jako dobra,reagirala jako jako dobro.Mec je sasvim solidan mogli su im dati jos malo vremena,jer su ovo maksimalno dobro iskoristli,Elginovi napadi izgledali su uvjerljivo,pogotovo suplex,dok je to Juice sjajno prodao i znao je kako podici publiku.

Ocjena:***1/2

Hiroshi Tanahashi vs. Bad Luck Fale
Ako mi nesto smeta kod Tane to su one zene sto se deru "Tanaašii,Tane"...oj boze mili kako me to nervira,mrzim to.Dobili su odogovarajuce vrijeme za ono sto su trebali i mogli uraditi prvih 5/6 minuta je bila klasica dominacija Falea,ali mi se koliko-toliko svidjela ili bolje reci nije bila tako dosadna.Zadim slijedi jos malo dominacije ali nesto dosadnije,nakon sto mu Tana konacno zadaje malo udaraca mec postaje dobar,zanimljiv kraj ne tako cest.

Ocjena:***1/4
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Ako mi nesto smeta kod Tane to su one zene sto se deru "Tanaašii,Tane"...oj boze mili kako me to nervira,mrzim to.
Ljubomora ti ne stoji :D
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la azo »

Toru Yano vs SANADA
Zanimljiv mec,imao je poentu,par zanimljivih segmenta,niti u jednom trenutku nije bio dosadan,sasvim pristojan mec

Ocjena:**1/2

Kota Ibushi vs Zack Saber Jr.
Ne baš neki odlican mec,ali ono prosjek u usporedbi sta sam ucekivao,Saberov dobar rad na rukama,lijepi combackovi,bilo je i dobri nearfallova.Kotin selling je nesto bio tanak,kao da nije htio da sella.Publika je bila na nogama cijeli mec...Dobro bookiran kraj.

Ocjena:***1/2
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la azo »

Hiroshi Tanahashi vs Juice Robinson
Dostojno polufinala,Juice sjajno sellao i za sada je most improved wrestler po meni.Tana standardno dobar.Mogli smo dobiti i nesto kraci mec,ali su i ovako dobro gradili mec na neke spotove i sjajno ispricali pricu.Volio bih josh jednom vidjeti Okada vs Tanahshi sto prije dok Tana jos moze ici full time

Ocjena:***3/4

SANADA vs Zack Saber Jr.
Početak odličan svidio mi dio u kojem SANADA moze da odgovri an sve sto ZSJr pokusava i zapravo SANADA to iskopira samo dosata bolje.15 takmi minuta prije kraj ZSJr preuzima kontrolu i radi na SANDAinim rukama,sto je dobro podjesanje na njegov predhodni mec.Dopao mi se segment u kojem se okrecu u krug.Kraj je odlican drama napetost imao je sve.Sve u svemu dobar mec najbolji ZSJrov do sada mozda i najbolji na turniru.

Ocjena:****
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

New Japan Cup 2018

Post Postao/la azo »

Hiroshi Tanahashi vs Zack Saber Jr.
Neću da duzim meh,nije ispunilo moja ocekivanja poprilicno dosadan mec,dobro bilo je par dobrih Zackovih poteza,i par ok Taninih ali sam ostao razočaran

Ocjena:***1/4
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Odgovori