The New Beginning 2018

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Sake »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST switchblade bay bay...idemo po titulu
on ti dobar a Jordan nije :lol: .
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Wulf7X »

pa po onome što sam video lik je vrh, odličan u ringu, jako harizmatičan, cool gimmick i look, izgleda badass sa dugom kosom i ovim kožnim mantilom :D
A za Jordana se nismo baš razumeli najbolje..nije on loš ali fali mu još par godina da se izgradi kao top guy :)
A storyline i gimik je žešće njesra što može biti problem
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Sake »

E vidiš storyline i gimmick su baš ono što ja najviše volim o Jordanu. Ima isti gimmick koji je Kurt imao na početku svoje karijere (like father like son priča) i odlično ga glumi, dobija heel heat i ima odličnu comedy hemiju sa Rollinsom. Po meni najbolji storyline na RAWu je taj Jordanov lagani heel turn, baš kao što je bilo i sa Angleom krajem 90ih. Sve što Jordan radi se uklapa sa njegovim likom. Recimo Rollins mu pomogne u meču, on slavi kao da je osvojio WWE titulu, i slavi kao da je sam zaslužio pobjedu, a kad on pomogne Rollinsu (kad je on pomogao Rollinsu da pobjedi Balora, Rollins to nije ni vidio jer je bio okrenut leđima, još jedan odličan storyline detalj), zahvalu za Rollinsovu pobjedu daje sebi. Plus sad će imati i legit razlog za turn jer ga je Rollins udario koljenom na RAWu.

Na RAWu 25 je najjači trenutak bio (barem meni) kada je Rollins krenuo reći: "It's amazing (to be here at RAW 25)..." i Jordan ga prekinuo upola i rekao potpuno istu rečenicu. A da ne spominjem njegovu fenomalan character work, glumu i komediju kada misli da je član Shielda. #GiveJasonJordanAPush
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la FilipS »

http://taima.tv/r/wooo
Sad će Tana vs Suzuki
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Melloo »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST http://taima.tv/r/wooo
Sad će Tana vs Suzuki
<3
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
7
Lokacija: Zadar
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la StevoLopata »

Vrhunski main event. Ovo se sad treba iskoristiti da se Tani da odmor bar do Dominiona da se uspješno izliječi i odradi potrebne operacije (biceps?), itekako je zaslužio.
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

koje uništenje, Suzuki je najjači
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

The New Beginning 2018

Post Postao/la Sherpa »

Koji se mečevi isplate pogledati, nemam baš vremena za čitav show. mislio sam svakako main event. osim toga?
slika
Avatar
RealNigga
Rank 4
Rank 4
Postovi: 87
Pridružen/a: 27 srp 2017, 21:00
6
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la RealNigga »

Uhvatio sam main event.

Suzuki i Tanahashi su još jednom pokazali da manje zapravo zna biti - više. Odličan match s odličnim sellingom. Suzuki je kao i uvijek pokazao fenomenalan character work, pogotovo kad je lupio Gotch Style Piledriver i nakon toga umjesto da ide po pin, on se sadistički vraća po Tanahashijevu nogu. Predivno. Ne znam je li Tanahashijeva ozljeda koljena pri High Fly Flowu bila namjerna ili slučajna, ali je definitivno poboljšala cjelokupni dojam.
Nadam se da Tanahashi sad ide na bolovanje jer je vrijeme da malo zacijeli te silne ozljede.
Suzukijev reign bi trebao biti zanimljiv. Molim Boga da ga napokon bookiraju s Ishiijem.

Ne znam mogu li Omega i White sutra nadmašiti ova dva stara lisca, ali valjda će dati sve od sebe.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Koji se mečevi isplate pogledati, nemam baš vremena za čitav show. mislio sam svakako main event. osim toga?
možda LIJ-Chaos tagovi i Elite-Chaos, meni su to bili dobri mečevi
slika
Avatar
RealNigga
Rank 4
Rank 4
Postovi: 87
Pridružen/a: 27 srp 2017, 21:00
6
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la RealNigga »

Prijevod Suzukijevog promoa nakon matcha:

"Hey Tanahashi, what were you saying before the match? You wanted me to bring some 'fun' to this match? Don't make me laugh, you bastard. You may have created a miracle, saving New Japan from going out of business, but that miracle will never happen again. If you ever find strength to stand up again, I'll be there to break you again. You'd better be prepared for that. The only thing that matters is POWER. And you, you wrestling fans of Sapporo, stop applauding like idiots. You guys on commentary, probably yammering that this was some 'great' match. I enjoyed destroying your knee and your ankle. The sounds they made when I was breaking them was like a symphony to my ears. Smush smush. Crack crack. You guys wouldn't know what that would sound like. Only people who have gotten in a ring have ever experienced something like that.

Tanahashi will never wrestle again. This ring is for wrestlers only. WE ARE SUZUKI-GUN.....ICHIBAN!"

Bolesno. Suzuki je MVP 1. mjeseca.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

The New Beginning 2018

Post Postao/la Sherpa »

@realnigga viewforum.php?f=25

pošto to ne vidiš dok nisi ulogiran, a nisam siguran koliko zbilja pratiš po forumu :D
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la Wulf7X »

jel to Suzuki novi champ? :)
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la FilipS »

KAKAV MAIN EVENT!!

Vrhunska psihologija kroz cijeli meč, bazirali su se na zahvatima većinu meča i ni u jednom trenutku mi nije to bilo dosadno. Baš su majstori tog stila, posebno Suzuki

Onaj dropkick Suzukija jedan od najboljih koje sam vidio
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

The New Beginning 2018

Post Postao/la AlenB »

Tortura, makljaza, destrukcija u main eventu. Gdje su bili ovakvi Suzukijevi mečevi do sada? Sve ono što je do sada nedostajalo Suzukijevim mečevima sve se vratilo ovdje. Tanahashi je odlično sellao sve bombe koje je Suzu bacio na njega. Zadnjih sedam minuta je bilo apsolutno mučenje Tane i njegove noge, bilo je bolno i za gledati a kamoli za biti na njegovom mjestu. Način na koji je Suzuki odradio ovaj meč i uzeo titulu je napraosto genijalan. ****3/4

Pogledao sam i zadnja tri meča prije main eventa, sve je bilo tu oko ***
slika
Odgovori