Wrestle Kingdom 12

Arhiva prethodnih događaja
Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la Wulf7X » 09 sij 2018, 22:36

Dosta je kritika na njegov račun na internetu a najviše mu se zamera upravo ta neobjektivnost koju su pomenuo. On je i sam rekao da sve napisano ili rečeno je zapravo njegov stav ili njegovo mišljenje i ne treba se uzimati kao merodavnost da li je i koliko nešto dobro ili loše.
slika

Sake
Rank 12
Rank 12

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la Sake » 09 sij 2018, 22:39

Wulf7X je napisao/la:Source of the post zapravo njegov stav ili njegovo mišljenje i ne treba se uzimati kao merodavnost da li je i koliko nešto dobro ili loše.

i onda kad je u raspravi s nekim o tome koliko je ko dobar wrestler, vadi se na svoje zvijezde.
1x & First Ever BWA Tag Team Champions

slika

Melloo
Rank 12
Rank 12

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la Melloo » 09 sij 2018, 22:43

Wulf7X je napisao/la:Source of the post Dosta je kritika na njegov račun na internetu a najviše mu se zamera upravo ta neobjektivnost koju su pomenuo. On je i sam rekao da sve napisano ili rečeno je zapravo njegov stav ili njegovo mišljenje i ne treba se uzimati kao merodavnost da li je i koliko nešto dobro ili loše.

da ne treba ali ako vidis da mu je on dao 4 stars odlucis mec pogledati i vjerovatno ce valjati
Nekad se ni ja ne slazem s njegovim ocjenama ali volim pogledat sta je dao

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la Sherpa » 09 sij 2018, 22:49

naucite argumentirati bez zvijezda onda

a kada netko bude 30 godina radio sto on radi, i kada bude jednako kvalitetan, i sa manje gresaka od njega, neka onda komentira

covjek je najbolji wrestling novinar, i relevantan je van wrestling krugova. kritiziraju ga zato sto je danas popularno sve kritizirati, njegov sistem ima mane. koliko god se recenzent trudio biti objektivan nemoguce je pobjeci od subjektivnosti. probajte pa cete vidjeti
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la emirates » 10 sij 2018, 00:47

Velika zamjerka produkcijske prirode u F4W match. Publika je apsolutno ludila kada je Takahashi uspio da se izvuce iz one trake, zasto nisu prikazali taj njegov bijeg na tvu?? Bas bezveze da to nisu uspjel ugrabiti na ekran, to je prilicno bitan preokret u matchu. Osim toga, ono lomljenje prstiju mi je bezveze bilo, jer je jedino Scurll malo prodavao to nakon. Takahashi nikako to nije odsellao na povratku. Engleski komentator koji je powerslam nazvao tombstoneom :doh: Osim toga, dosta zabavan match. Osprey mi je bio dobar u ovome, nisam imao zamjerki na njega. Scurll je imao dobar character work, Takahashi je imao sjajan babyface comeback. Kada su se brawlali u sjedecoj poziciji sva cetvorice je izgledalo prekul. - ****

Omega v Jericho - sudija najjaci na svijetu. Htio da prekine submission kad je Omega dosao do konopaca, Jericho mu kaze da je no dq, a on mu odgovori "no man, it's ropes" :lol: :lol: :lol: Vidim i ovi komentatori tesko razlikuju Lion Tamer i Walls of Jericho :/ Sto se matcha tice, nema se puno toga za reci. Sjajan match, odlican storytelling, dobar character work obojice, brutalne izvedbe, knee triggeri Omege su i dalje presexy, Jericho i sa visak kila i dalje u dobroj formi. Nikakvih zamjerki, ovo je super bilo i opravdalo je hype. - ****1/2

Okada v Naito - sjajna borba, upravo ono sto je trebalo da bude. Uvod bio jako dobar, sa nadmudrivanjem izmedju najboljeg u NJPW i odlicnim takticarem i kraljem nadmudrivanja. Sprint i veliki potezi koji su letjeli na sve strane u sredini - dosta zabavno. Rainmaker je u Japanu postao ono sto je AA u Americi :mrgreen: Ono pljuvanje i samar Naita je tako prejebeno izgledalo. Bukvalno pljuje po ostavstini Okade, jer ga boli kurac. Takodjer, odlican character work. Okadini dropkicki su savrsenstvo :clap: Kraj mi je bio malo bezveze. Treci Tranquillo ga je trebao dokrajciti, cak iako je Naito isao po cetvrti. Svejedno, odlican match. Za nijansu bolji od prethodnog. - ****1/2

Wrestle Kingdom nije razocarao tbh. Prva dva tag matcha su mi jedino bili meh, treci tag je bio solidan, ostalo islo od dobro do odlicno.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la Sherpa » 10 sij 2018, 00:52

@
emirates
daj mi sada reci možeš li se sjetiti zadnjeg WWE (non NXT) ppva kojem si dao u tri meča 4+?

To je ono što ljudi žele od wrestlinga - wrestling. Bez njega sve drugo postaje beznacajno. Šta ti znači dobra priča ako u ringu ne ispričaju, ili overbookiranje samo da netko ne izgubi.
slika

Sake
Rank 12
Rank 12

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la Sake » 10 sij 2018, 01:01

emirates je napisao/la:Source of the post Tranquillo

nije Tranquillo nego Destino, kako ćeš to pogriješit.
1x & First Ever BWA Tag Team Champions

slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la Wulf7X » 10 sij 2018, 01:12

Sherpa je napisao/la:Source of the post To je ono što ljudi žele od wrestlinga - wrestling. Bez njega sve drugo postaje beznacajno. Šta ti znači dobra priča ako u ringu ne ispričaju, ili overbookiranje samo da netko ne izgubi.

WWE je drugačiji format pa ih ne možeš baš porediti. NJPW se gleda 3 puta godišnje dok ti je ovo kao neka serija, trebaš da ispratiš radnju što je očigledno ljudima zanimljivije. A ko više vole dobre mečeve i wrestling tu mu je NXT i TakeOver tako da su pokriveni na svim pozicijama :)
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la emirates » 10 sij 2018, 01:15

Sake je napisao/la:Source of the post
emirates je napisao/la:Source of the post Tranquillo

nije Tranquillo nego Destino, kako ćeš to pogriješit.

:blush: In my defense, slusao sam zadnji match bez slusalica, i dok sam pisao nekako mi doslo da su mu catch phrase i finisher istog imena. My bad.

Sherpa je napisao/la:Source of the post @
emirates
daj mi sada reci možeš li se sjetiti zadnjeg WWE (non NXT) ppva kojem si dao u tri meča 4+?

To je ono što ljudi žele od wrestlinga - wrestling. Bez njega sve drugo postaje beznacajno. Šta ti znači dobra priča ako u ringu ne ispričaju, ili overbookiranje samo da netko ne izgubi.

Tbf, ovdje sam dva matcha dao 4.5, a zadnji put kad sam bilo kojem main roster matchu dao toliko je bilo Sami vs Owens na Battlegroundu prije skoro dvije godine* :mrgreen: Ma dobra je prica, evo i ovdje su price bile odlicne za zadnja dva matcha i za Goto v Suzuki. Ali u WWEu ni to nisu u stanju odraditi. Jericho je npr ovdje imao istu svrhu kao i u WWEu, ali je ovdje nakon poraza izgledao barem pet-sest puta jace nego bilo kada u WWEu. Slijede drugaciju filozofiju tamo, po meni pogresnu, ali dok se garnitura ne promijeni (Vince), sve ce ostati isto. Sto je zaista steta, jer NJPW sa ovim rosterom i WWE sa svojim bi trebali da redaju ****+ matcheve redovno, kao na traci. Japanu i ide u tome, ali WWE kaska zestoko.

*EDIT - slagao sam debelo, Styles v Ambrose TLC, Chamber, F4W na Summerslamu i New Day v Usos HIAC su dobili toliko od mene.. helem, poenta je da ih treba biti vise :mrgreen:
slika

FilipS
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la FilipS » 10 sij 2018, 10:29

Sherpa je napisao/la:Source of the post reci možeš li se sjetiti zadnjeg WWE (non NXT) ppva kojem si dao u tri meča 4+?

Ja sam na ovogodišnjem Summerslamu. New Day/Usos , f4w, Styels/Owens, Bar/Shield.

SummerSlam je postao dosta bolji od WM jer nema part timera. SummerSlam ima drugi problem. Previše mečeva bude na cardu i eto 4 ispadnu odlična, a ovo ostalo većinom bude filler. Taj filler ubije dojam o showu
slika

ejdzejp1
Rank 10
Rank 10

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la ejdzejp1 » 10 sij 2018, 17:34

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la Sherpa » 11 sij 2018, 12:36

big dave

New Japan Rumble 1.5
Roppongi 3k vs. Young Bucks 4
Gauntlet Trios Match
Suzuki-gun vs. War Machine/Elgin 2.5
Suzuki-gun vs. CHAOS .75
CHAOS vs. Taguchi Japan 1.5
CHAOS vs. Bullet Club 2.75

Kota Ibushi vs. Cody 4.25
KES vs. EVIL/SANADA 4
Minoru Suzuki vs. Hirooki Goto 4.5
Marty Scurll vs. KUSHIDA vs. Will Ospreay vs. Hiromu Takahashi 4.75

Hiroshi Tanahashi vs. Jay White 3.75
Kenny Omega vs. Chris Jericho 5
Kazuchika Okada vs. Tetsuya Naito 4.5

Imao sam osjećaj da bi Jericho mogao dobiti 5. Hvalio ga je, no mislim da je razlog tome poštovanje prema Jerichu, koji je s 47 godinama ponovo izmislio sebe, koji se držao u meču kao da je u dvadesetim ili tridesetim, i to meču koji je bio prilično fizčki zahtjevan te je išao 30+ minuta, koji nije izgledao kao da će umrijeti u ringu. Publika je bila u meču, imali su dobru priču koju su završili na kvalitetan način, te prvi 5* za Jericha.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la Sherpa » 11 sij 2018, 12:39

Plus WO nikada nije dobio ovako veliki feedback za neki show, javilo se 1405 ljudi i ovako su oni u svojim komentarima glasali za meč večeri.

Kenny Omega vs. Chris Jericho 631
Kazuchika Okada vs. Tetsuya Naito 448
Ospreay vs. Scurll vs. Kushida vs. Takahashi 195
Hirooki Goto vs. Minoru Suzuki 96
slika

Melloo
Rank 12
Rank 12

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la Melloo » 11 sij 2018, 12:40

Da li mozemo poceti raspravu da je Kenny defititivno najbolji na svijetu? Svak s njim ima najbolji mec karijere od Okade Naita Barette Juicea do Jericha

StevoLopata
Rank 7
Rank 7

Wrestle Kingdom 12

PostPostao/la StevoLopata » 11 sij 2018, 12:41

Drago mi je da nisam jedini kojem se vise svidio Omega v Jericho od Okada v Naito. Uza sav storytelling koji je mec nudio, nije to bilo ni za 5*, kamoli ista drugo, iako mi je jos uvijek najzabavniji mec bio fatal 4 way, zatim Alpha v Omega i tek onda Okada v Naito.
Prvi i jedini Tag Team prvaci
slika

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.