Wrestle Kingdom 12

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la StevoLopata »

Citam i ne vjerujem. Pa to su njegove subjektivne, pazite, SUBJEKTIVNE ocjene, dok se vi ponasate kao da vam je to nametnuto kao jedno i jedino misljenje. Kraj toliko godina u biznisu, covjek se mijenja, pokusava se drzati objektivnosti, ali to je nemoguce savrseno izvesti bilo komu. Pa zar nije Meltzer osoba koju se zajebava zadnjih par godina s tim da daje vise ocjene svemu u Japanu, pogotovo u Tokyo Domeu? Covjek ocigledno preferira puroreso, a vi se svi zalite usporedujuci to s WWE i ocjenama koje on dobija. Pa koliko je tesko shvatit za pocetak da su to i 2 skroz drukcija stila? Da nastavim, ocjena od prije 15 godina ne mora biti jednaka ocjeni od prije par dana. Ogromna inflacija ocjena se dogodila poslije Omega v Okada 1, gdje se covjek jednostavno zajebao podizuci ljestvicu brojcano. In ring kvaliteta samo ide gore kroz godine, samim tim i ocjene. Omega v Okada zasluzuje 6 zvjezdica bez sumnje, dovraga Dominion mec je najbolji wrestling koji sam vidio otkad pratim, ali samim tim se ostalo mora sad gledat u usporedbi s tim za vrh. A za kraj, vezano za njegove preferencije za Japan i puroresu, pogledajte koje dvije legende imaju najvise 5* meceva prema Meltzeru. Covjek jednostavno preferira Japanski cisti stil iznad americkog stila gdje se svako govno/briljantnost mora ubaciti u storyline, ma kakav god on bio.
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la Sherpa »

StevoLopata je napisao/la:QR_BBPOST dovraga Dominion mec je najbolji wrestling koji sam vidio otkad pratim
Potpisujem
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la emirates »

U Meltzerovu odbranu, dao je i 4.75 za AJ v Cena, iako sam misljenja da je to .75 previse. Uopcenito daje malo vise Ceninim matchevima. Ima drugaciji ukus, i te njegove zvjezdice su njegovo licno misljenje o tome kakav je bio match. Ne slazem se uvijek s njim oko necega, ali okej za poredjenje i komentarisanje. Ne treba to previse ozbiljno shvatati.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la azo »

Malo sam vise razmislio,i shvatio covjek zna precjeniti mec,ali i podcjeniti,njemu se vise svidja Japanski stil nego WWE,i meni,to je na kraju krajeva njegovo misljenje.Shvatio sam da se prevelik akcent stavlja na te ocjene,a dosta manje na njegove podcaste u kojima on nikada ne razočara.Ocjene su generalno misljenje nekog pojedinca o filmu/mecu/seriji/knjizi itd.Mislim da je glupo biti opsjednut nekim stvarima tipa Dave mrzi WWE itd.Ok je diskutovati ali ovo je vise preraslo u prozivanje i okrivljavnje radi neke ocjene...Ne mislim na forum vec opcenito.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la raptor1989 »

Odgledao puna četiri sata u komadu. Vrijeme je za pauzu. Zasada najbolji meč koji sam gledao je 4 way meč za IWGP Junior Heavyweight titulu, a najlošiji meč za IWGP Intercontinental titulu između Whitea i Tanahashia. Dobili su 2.5/5 od mene. Jedan od najlošijih Tanahashijevih mečeva koje sam gledao. :( Nadam se da će zadnja dva biti puno bolja. :cool:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la Sherpa »

@raptor1989 ovo je prvi veliki meč Jay Whitea u kompaniji. Kompanija u njemu vidi jako puno toga za budućnost, a kada odgledaš cijeli event do kraja, pogledaj ovu temu od počekta do kraja, mislim da je netko stavio jedan jako dobar opis s reddita koji objašnjava filozofiju tog meča (ako netko zna na što mislim i ima vreman potražiti, neka linka čovjeku), pošto je manje više svima nama bio jednakog dojma ko i tebi.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la Melloo »

Jay White je smartest man in the building. :D
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jay White će razbit dvi najdominantnije frakcije u New Japanu i onda postavit sebe za vođu Taguchi Japana.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la raptor1989 »

Odoh pogledati preostala dva meča. Poslije toga ću objaviti bodovnu recenziju, uzeti još jednu pauzu i finishirati PURO TJEDAN s ovih 5 mečeva:
- Kenou vs. Takashi Sugiura (GHC Heavyweight Title Match -III- NOAH The Great Voyage 2018 In Yokohama)
- Masaaki Mochizuki vs. Ben-K (Open The Dream Gate Title Match -III- Dragon Gate Champion Gate In Osaka - Tag 2)
- El Lindaman vs. Masaaki Mochizuki vs. Punch Tominaga vs. Ryo Saito vs. Shingo Takagi vs. YAMATO vs. Yasushi Kanda (Hair vs. Hair Steel Cage Survival Seven Way Match -III- Dragon Gate Dead Or Alive 2018)
- Kazuchika Okada vs Marafuji (IWGP Heavyweight Title Match -III- NJPW King Of Pro-Wrestling 2016)
- Kento Miyahara vs Suwama (Triple Crown Title Match -III- AJPW 2017 Raising An Army Memorial Series - Tag 4)

@Melloo
Puno hvala na zadnja dva meča, prijatelju. Ostale mečeve koje si mi preporučio od Marafujia i Miyahare ostavljam za PURO TJEDAN 2 (21.5.-27.5.).
Zadnja izmjena: raptor1989, dana/u 13 svi 2018, 19:30, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jay White će razbit dvi najdominantnije frakcije u New Japanu i onda postavit sebe za vođu Taguchi Japana.
I onda main eventat WK protiv Taichija koji ce biti lider Taichi-Guna
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la raptor1989 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jay White će razbit dvi najdominantnije frakcije u New Japanu i onda postavit sebe za vođu Taguchi Japana.
Misliš na grupu u kojoj je onaj comedy act Ryusuke s dosadnim hip attackom? :mrgreen: Otkada gledam NJPW ne mogu ga shvatiti ozbiljno.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la Melloo »

@raptor1989 nisam mislio na taj mec Okade i MArafuija nego onaj sa Kings of pro Wrestling Eventa. TAj mozes pogledat ali je bio malo losiji od onoga :D
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jay White će razbit dvi najdominantnije frakcije u New Japanu i onda postavit sebe za vođu Taguchi Japana.
I onda main eventat WK protiv Taichija koji ce biti lider Taichi-Guna
It prints money.
raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jay White će razbit dvi najdominantnije frakcije u New Japanu i onda postavit sebe za vođu Taguchi Japana.
Misliš na grupu u kojoj je onaj comedy act Ryusuke s dosadnim hip attackom? :mrgreen: Otkada gledam NJPW ne mogu ga shvatiti ozbiljno.
Ryusuke je čudan, kad želi može imat fantastične mečeve, al generalno se drži stila kakvim je sad. Kad udre serious wrestler mode onda je jako zabavan za gledat i često ima mečeve koji su 4* i više ili skoro 4*.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la raptor1989 »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST @raptor1989 nisam mislio na taj mec Okade i MArafuija nego onaj sa Kings of pro Wrestling Eventa. TAj mozes pogledat ali je bio malo losiji od onoga :D
Malo mi se pomiješalo dok sam pretraživao po internetu. Hvala što si mi napomenuo. Odmah ću to ispraviti da ne bi poslije pogledao krivi meč.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Wrestle Kingdom 12

Post Postao/la raptor1989 »

--- NJPW Wrestle Kingdom 12 In Tokyo Dome ---

Roppongi 3K (SHO & YOH) (w/Rocky Romero) (C) vs. The Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson) (IWGP Junior Heavyweight Tag Team Title Match) 3.5/5

BULLET CLUB (Bad Luck Fale, Tama Tonga & Tanga Loa) (C) vs. CHAOS (Beretta, Tomohiro Ishii & Toru Yano) vs. Juice Robinson, Ryusuke Taguchi & Togi Makabe vs. Suzuki-gun (Taichi, Takashi Iizuka & Zack Sabre Jr.) vs. War Machine (Hanson & Raymond Rowe) & Michael Elgin (NEVER Openweight Six Man Tag Team Title Four Way Gauntlet Match Match) 3/5

Cody (w/Brandi Rhodes) vs. Kota Ibushi (Singles Match) 3.5/5

Killer Elite Squad (Davey Boy Smith Jr. & Lance Archer) (C) vs. Los Ingobernables de Japon (EVIL & SANADA) (IWGP Tag Team Title Match) 3/5

Minoru Suzuki (C) vs. Hirooki Goto (NEVER Openweight Title Hair vs. Hair Death Match) 3.5/5

Marty Scurll (C) vs. Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA vs. Will Ospreay (IWGP Junior Heavyweight Title Four Way Match) 5/5

Hiroshi Tanahashi (C) vs. Jay White (IWGP Intercontinental Title Match) 2.5/5

Kenny Omega (C) vs. Chris Jericho (IWGP United States Heavyweight Title No DQ Match) 4.5/5

Kazuchika Okada (C) vs. Tetsuya Naito (IWGP Heavyweight Title Match) 4/5

NAJBOLJI MEČ: IWGP Junior Heavyweight Title Four Way Match.
NAJGORI MEČ: IWGP Intercontinental Title Match.

UKUPNA OCJENA: 3.6
slika
Odgovori