FTR

No Flips, Just Fists

All Elite Wrestling
Odgovori
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Taj dio sa zamrzavanjem mi nije jasan, i ne razumijem kako taj dio nije protuzakonit
Ni meni al puno toga oko WWE-ovih ugovora mi nije jasno.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la ~MandyRose~ »



slika
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la TheBesir »

Nek idu iz WWE-a,bolje im je realno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

The Revival

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Taj dio sa zamrzavanjem mi nije jasan, i ne razumijem kako taj dio nije protuzakonit
Naravno da jeste protivzakonit, ali većina wrestlera se boji skroz uništiti sve mostove sa WWE-om. Pa i Cody u svim svojim intervjuima kad je pričao o WWE-u, uvijek je bio prilično formalan i pun respekta prema WWE-u, nikad ih nije vrijeđao niti bilo šta slično.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la Melloo »

The Revival, after their win over Kalisto & Metalik on the 1/13 Raw, while still in their gear, asked for their release. As of press time they haven’t been given their release. The word we got is that nobody who asks for their release right now is expected to be given it for obvious reasons
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la Sherpa »

Dash je promjenio ime na twitteru, kao i prilično važan tweet kojeg je pinao

https://twitter.com/DashWilderWWE

ja se zbilja nadam kako odlaze. u nxtu su bili jedan od najboljih timova na planetu, u wweu nisu napravili apsolutno i kompletno ništa
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la Melloo »

Neki izvori sad ne znam jesul tacni kazu da im wwe trazi 3 mjeseca da poprave stvari i onda ako ne budu zadovoljni dat ce im relase
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la KOMANIA »

Sta ce da poprave, da im daju tag team titule na rawu, koje ne vrede nista.
Avatar
Djuki Djuki
Rank 3
Rank 3
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 sij 2019, 13:27
5
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la Djuki Djuki »

Ako odu iz WWE jedva čekam meč sa Young Bucks u AEW.Definitivno će pokazati svoj talenat u poptpunisti a ne da gube protiv B Teama ili Chad Gablea.
Avatar
Djuki Djuki
Rank 3
Rank 3
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 sij 2019, 13:27
5
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la Djuki Djuki »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Sta ce da poprave, da im daju tag team titule na rawu, koje ne vrede nista.
Trebali su odavno biti na SD
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la KOMANIA »

Djuki Djuki je napisao/la:QR_BBPOST
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Sta ce da poprave, da im daju tag team titule na rawu, koje ne vrede nista.
Trebali su odavno biti na SD
Ma dzaba bi im i to bilo gledaj Sanity i Club
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la emirates »

WWE im je navodno rekao da im dadnu tri mjeseca da isprave stvari, ako i dalje ne budu zadovoljni polozajem, da ce im dati release. Dobar polozaj za njih, nemaju sta izgubiti. Mogu ostati 3 mjeseca i vidjeti kako ce se razviti situacija, ako ne budu zadovoljni ili traziti release opet ili pokusati pustiti ugovor da istekne. Bolje i to nego i dalje insistirati na release i opet iscekati kraj ugovora, jer im vjerovatno sad ionako nece dati release.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Sta ce da poprave, da im daju tag team titule na rawu, koje ne vrede nista.
Upravo ovo, problem Revivala nije samo njihov, problem je cile divizije i odnosa WWE-a prema toj diviziji.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la Melloo »

Sources tell us the tag team’s decision to ask for their releases was based on how little time and respect the division is given. We’re told the duo is frustrated about the lack of promos, backstage segments and direction of the division. Not just for themselves, but the entire division … such as the tag match on Monday being used as a cutaway segment.

One source also pointed to The Club being an afterthought on TV after coming to WWE as a major signing and Authors of Pain being absent from television not long after their debut as additional examples.

We’re told the The Revival’s feelings on the subject boiled over on Monday after the tag team champions Bobby Roode/Chad Gable weren’t even featured on the show, so they asked WWE officials for their release. At this point, the request has been denied.

Our sources say there’s been additional communication between the two sides since Monday, but it’s unclear if anything has been resolved.

Also worth noting, one source says The Revival have a “decent amount of time” left on their contracts.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

The Revival

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WENDY CHOO GANG!

slika
Odgovori