Revolution

Arhiva prethodnih događaja
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Neću se buniti ako Jericho odbrani ali mislim da je najbolje za AEW da Moxley osvoji titulu, jer je još "vruć".
Pa gledaj, AEW nije WWE i budi siguran da će Mox i u slučaju poraza ostati jak, kao i da će kasnije osvojiti titulu. To je razlog zašto mi je svejedno ko pobedjuje.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Neću se buniti ako Jericho odbrani ali mislim da je najbolje za AEW da Moxley osvoji titulu, jer je još "vruć".
Pa gledaj, AEW nije WWE i budi siguran da će Mox i u slučaju poraza ostati jak, kao i da će kasnije osvojiti titulu. To je razlog zašto mi je svejedno ko pobedjuje.
Moxley će svakako ostati jak nezavisno od rezultata, ali i WWE stalno potencira to "strong in defeat". Istina je da to radi samo prvi put, već drugi put ide slabije.

Darby Allin je AEWov najveći primjer. On je imao toliko "strong in defeat" mečeva da je otišlo u debeli overkill.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Darby Allin je AEWov najveći primjer. On je imao toliko "strong in defeat" mečeva da je otišlo u debeli overkill.
ne slažem se.

Predstavljen je kao netko tko će hrpu puta pasti i jednako toliko puta ustati kako bi postao jači.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la HunterDX »

Allin je odlično predstavljen, imaće on svoje momente, on je neko ko je kupio publiku kao radnik, a prva velika pobeda će ga zagrejati na Mox nivo.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Darby Allin je AEWov najveći primjer. On je imao toliko "strong in defeat" mečeva da je otišlo u debeli overkill.
ne slažem se.

Predstavljen je kao netko tko će hrpu puta pasti i jednako toliko puta ustati kako bi postao jači.
Okej, ali je previše puta izgubio da bih ga shvatio kako ozbiljnu prijetnju main eventerima kao što su Jericho i Moxley. Za Allina bi bilo najbolje da siđe u midcard i krene dobijati feudove. Sa tom pričom padanja i ustajanja možeš otići donekle, ali eventualno trebaš početi dobijati. Očito da AEW neće davati Allinu pobjede nad velikim facama (ni ne trebaju), no onda ga spusti niz card. Treba im midcard pojas.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

Mid card pojas će doći, ali treba doći s nekom pričom. A ne samo 'evo novi pojas'
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la HunterDX »

Pac bi mi bio pun pogodak za prvog MC šampiona, potrebno je neko jako ime za takvu titulu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mid card pojas će doći, ali treba doći s nekom pričom. A ne samo 'evo novi pojas'
Pa iskreno i ne vidim kakva priča može biti oko uvođenja pojasa. Nisu ni AEW World i Women's pojasevi imali neku priču oko uvođenja.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nema potrebe da bude priča oko midcard titule, doduše volia bi da ima nekakav "gimmick" :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST doduše volia bi da ima nekakav "gimmick"
Lucha Underground je jedina dobro odradila mid card pojas, barem po meni. to ti je ticket za glavni pojas

samo staviš da može to iskoristiti ako barem jednom obrani titulu. (ja bih čak stavio više, na tri). pošto imaš još jedan first contender način, a samim time i razlog zašto itko želi taj pojas.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Tako nešto sam razmišlja da bi bilo pametno za NA titulu u NXT-u prije nego su je dodali. Dosegneš određen broj obrana/dana kao prvak i imaš pravo izazvat za glavnu titulu. Em moš objasnit zašto bi neko ko je bia nedavno prvak spustia se na midcard titulu em joj odma daješ relevantnost.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

to, a i nema onog bookinga, izgubi mid card titulu pa ide na glavu titulu. to nema nikakva smisla sa booking strane.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Melloo »

Nek zamole AAA da im da prava na gift of the gods titulu
Zamilsli ladder mec evansa,aneglica janele hangamana kipa sabiana danielsa :mrgreen:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST to, a i nema onog bookinga, izgubi mid card titulu pa ide na glavu titulu. to nema nikakva smisla sa booking strane.
U NXTu to nije ni bilo.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6659
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Online

Revolution

Post Postao/la SwitchBlade »




slika
Odgovori