Full Gear

All Elite Wrestling
AlenB
Administrator
Administrator
Status: Offline

Full Gear

PostPostao/la AlenB » 09 stu 2019, 21:30

Slazem se, ne znam zašto se nisu odlučili ovo uvesti u priču jer ovo je jako puno meceva
slika

Markovic619
Rank 6
Rank 6

Full Gear

PostPostao/la Markovic619 » 09 stu 2019, 21:56

Priča koja je mogla i duže trajati...

Maki
Rank 10
Rank 10

Full Gear

PostPostao/la Maki » 09 stu 2019, 22:24

AlenB je napisao/la:Source of the post Slazem se, ne znam zašto se nisu odlučili ovo uvesti u priču jer ovo je jako puno meceva

A ne možeš baš nemati žensku titulu na prvom PPVu nakon uvođenja titule.

AlenB
Administrator
Administrator

Full Gear

PostPostao/la AlenB » 09 stu 2019, 22:27

Ne kužim što želiš reći hahahahah

Kad sam rekao 'jako puno mečeva' nisam mislio reci da ih ima jako puno na PPVu nego da su njih dvije imale puno previše mečeva da taj podatak ne uvedu u priču
slika

Maki
Rank 10
Rank 10

Full Gear

PostPostao/la Maki » 09 stu 2019, 23:00

AlenB je napisao/la:Source of the post Ne kužim što želiš reći hahahahah

Kad sam rekao 'jako puno mečeva' nisam mislio reci da ih ima jako puno na PPVu nego da su njih dvije imale puno previše mečeva da taj podatak ne uvedu u priču

Aha, sori onda. Pogrešno sam shvatio.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Full Gear

PostPostao/la HunterDX » 10 stu 2019, 09:43

Prvi ispit je položen sa jakom ocenim, toliko samo. :D
slika

BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO!

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Full Gear

PostPostao/la Sherpa » 10 stu 2019, 11:37

Tri jako dobra meča

Bucksi vs pnp
Omega jericho koji je bio storytelling meč. Cody je trenutno najveći babyface u wrestlingu
I omega mox rak mozga pizdarija :)

Oatalo sve dobro, zbilja nije bilo ništa loše
slika

AlenB
Administrator
Administrator

Full Gear

PostPostao/la AlenB » 10 stu 2019, 11:44

pogledao sam zasad co-main event i main event jer nisam izdržao da to prvo ne pogledam

Jericho vs Cody - ***3/4
jako dobar meč, očekivano baziran na storytellingu i psihologiji s metodičnim pacingom, nekako mislim da onaj Codyjev pad na glavu i krvarenje nisu bili planirani, ali su strašno puno pridonijeli meču. Možda malo previše uplitanja Hagera i skretanja pažnje na njega i MJF-a. Super interakcije s Codyjevom mamom, pogotovo kada je krenula šamarati Jericha. E sad, MJF heel turn rano odrađen po meni s jedne strane, no s druge strane, Cody sada odstupa od title picturea i vjerojatno ga žele u feudu s MJF-om za sljedeći PPV. Pošto su odradili onakav kraj s ručnikom, onda je i bolje da su odradili heel turn odmah nakon toga a ne odugovlačili još nekoliko tjedana jer tada bismo svi znali da će se to dogoditi. Onaj fan je žrtvovao sam sebe kada je bacio pivo na MJF-a kako bi proizveo jedan fantastičan trenutak. Nije trebao to napraviti, ali je time odlično prikazana mržnja publike prema MJF-u. Bilo bi dobro da su unajmili nekog da to napraviti, to jest da to bude planirano pa da nitko ne ispadne kriv.

Omega vs Mox - *****
Pa ako sam onom Gargano/Ciampa meču s ovom stipulacijom iz New Orleansa dao 4.75 i Janela/Mox također tu ocjenu, onda ovome moram dati peticu jer ovo je ipak bio još jedan viši level brutalnosti. Za mene jedan apsolutno brutalan meč koji će se još dugo pamtiti. Vjerojatno će ovaj meč, kao i svaki drugi ovog tipa, naići na podijeljena mišljenja i svakakve kritike, i to je u redu. Ne sjeda ovaj meč svakom. Toliko brutalnih stvari, od palice i metle obložene žicom, ploče s mišolovkama, razlomljenim staklom, lancem, onim brutalnim spotom kada su proletjeli kroz ploču s žicama, šarafcinger i na kraju totalno razoren ring s nekoliko strašnih bumpova na čisto drvo. Sve se to dogodilo u ovom meču. Bilo je brutalno na svakom nivou, strašni bumpovi od kojih su se i Omega i Mox tresli neko vrijeme nakon svakoga, očekivano puno krvi itd. Meni je ovo bilo fantastično jer ja obožavam ovakve mečeve i uživao sam u 40 minuta čiste akcije. I ne mislim da su trebali skratiti meč. Da su skratili, onda bi ovo bio čisti spotfest kao s Janelom. Tada bi samo redali spot sa spotom. Ovdje su ubacili malo psihologije ipak, a tu se nazirao i storytelling kada su recimo Bucksi bili skeptični oko toga da donesu ploču ili ne. Isto tako im je to omogućilo da se odmore između brutalnih spotova. Tako da mislim da je meč imao savršeno trajanje s obzirom na sve što su radili. Sve u svemu, fantastično. Pobjedu Moxa sam predvidio i nemam problema s time.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Full Gear

PostPostao/la Sherpa » 10 stu 2019, 11:51

@
AlenB
perfektno odrađen turn mjfa. Pošto sam nakon meča mislio da će turnatu codya heel
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Full Gear

PostPostao/la HunterDX » 10 stu 2019, 12:27

Prijatno sam iznenadjen pobedom Hagmana protiv Paca, svideo mi se i meč.
Takodje su Bucksi šmekerski postupili i izgubili u jednom odličnom meču.
Cody i Jericho su imali meč kakav sam očekivao, nije to bio top meč, ali bih ga preporučio svima.
A Omega i Mox su pokazali kako se pravilno koristi stipulacija, kakav jebeni meč, meni možda i meč godine. :clap:
slika

ejdzejp1
Rank 10
Rank 10

Full Gear

PostPostao/la ejdzejp1 » 10 stu 2019, 12:33

Baker vs Priestley - solidan meč. Bilo je nekih čudnih trenutaka ali sve u svemu ok. Solidan post-match beatdown. **1/2

YB vs Santana & Ortiz - vrlo dobar miks old school i moderne tag team akcije, ali nekako mi se činilo da traje predugo. Završnica je bila najbolji dio meča i drago mi je što su dali Ortizu i Santani pobjedu ovdje, ali nisam fan onoga što se desilo poslije meča. ***1/2

Page vs PAC - još jedan dosta dobar meč, ali ne razumijem zašto je Page išao over. ***1/2

Spears vs Janela - ok, ali dosta beživotno i bez imalo drame. **1/4

LB vs SCU vs Street Prof Private Party - nešto slabiji početak, ali do kraja je postalo prilično dobro. Bilo je dobrih spotova i po meni je pravi tim pobijedio. ***1/4

Riho vs Sakura - dosta dobro odrađeno sa učitelj vs učenik dinamikom i jako dobrim joshi wrestlingom. ***1/2

Jericho vs CAWdy - da mi je neko rekao da će Cody imati najbolji meč na showu rekao bih da je lud. Ali, upravo to se desilo. Nije bilo baš odlično, ali vrlo blizu definitivno jeste. Dobro su ispričali priču, dobro su to ispratili akcijom i rezultat je jako zanimljiv meč. Kako bi bilo dobro da je Cody ovakav u svakom meču. Turn MJFa je po meni bio loš, nisu ni blizu dovoljno izgradili njihovo prijateljstvo da bi turn išta značio. Propuštena prilika. ***3/4

Omega vs Moxley - znam da će nekima ovo biti fantastično, ali meni je bilo totalni overkill. Previše forsirano, dosta shit spotova i na kraju krajeva, ne pretjerano impresivan meč. ***

Svaki AEW show ikad. U redu, ali ništa specijalno.
slika

STEVIE
Rank 3
Rank 3
O meni: I'm kind of a big deal

Full Gear

PostPostao/la STEVIE » 10 stu 2019, 13:02

Čista 10ka! Kakav mec Moxleya i Omege... Bas neka nova dimenzija.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Full Gear

PostPostao/la HunterDX » 10 stu 2019, 13:08

Ovo što je @
ejdzejp1
naveo za meč Omega-Moxley, ovaj meč nije za svačiji ukus. Ali ako pogledamo kako im je izgledao feud, onda je morao biti ovakav, lično mi je bio odličan.
Moxu je više trebala pobeda ovde, ipak je Omega dosta veće ime od njega i ovaj poraz mu neće štetiti, još neće biti uvažen u zvanični skor.
Mox će posle ovog meča tek biti top, drago mi je zbog njega. Ja bih sada odvojio njega i Omegu, nema potrebe da dalje feudaju, a imaju vremena još za par feudova u budućnosti, tako da se nadam da ih neko vreme nećemo gledati kao rivale.
slika

Maki
Rank 10
Rank 10

Full Gear

PostPostao/la Maki » 10 stu 2019, 14:21

Young Bucks vs Proud and Powerful
Odličan opener sa tonom kul akcije. Svidjeli su mi se Double Submission Santane i Ortiza, ali najbrutalniji dio meča je bio kad je Nick Jackson rokno nogom od stub, a onda ga Ortiz nasadio na glavu na apronu. Onda je kasnije bilo još kul stvari tipa Rollover-Cutter kombinacija PPa, pa Frog Splash kombinacija Bucksa, kul je bilo i vidjeti relativno konzistentno sellanje noge Nicka Jacksona. Akcija je lijepo tekla, sviđa mi se što su Santana i Ortiz dobili.
9/10

Ne znam koliko je pametno da Santanu i Ortiza prebiju starkelje.

Adam Page vs Pac
E ovo je bilo već nešto više. Prekrasan meč. Nije bilo nekih wow trenutaka, ali ispričali su priču koju su trebali. Hangman je odmah na početku eksplozivno krenuo i dominirao Paca dok ovaj nije bio baš bastard i nabio mu konopac u oko. Pac ima prelijep Shotgun Dropkick, no najbolja stvar je bila kad je Page posložio Paca na apron. Vidjeli smo i high flyinga sa onim Pageovim Avalanche Blockbusterom. Pac imao lijepu Dead Eye u Brutalizer tranziciju. Očekivana pobjeda Pagea, trebala mu je zbog momentuma.
10/10

Shawn Spears vs Joey Janela
Ovaj meč je očito napravljen da se Spearsu da momentum. Bilo je kul stvari, tipa kad je Spears Powerslamao Janelu na ringside, pa kad mu je zavezao kosu pa se Janela morao počupati da se izvuče. Tully je isto bio sjajan, pogotovo kad je ono zajedno napao Janelu sa Spearsom. OK meč, ali više kvaliteta za weekly, nego za PPV.
7/10

SCU vs Lucha Bros vs Private Party
Nisam se mogao uživiti jer iako je ovo za pojas očito je da je bitniji meč u AEW tag diviziji bio opener. Bilo je dobrih stvari, Private Party su imali kul sekvencu nad Pentagonom, pa SCU dupli Camel Clutch Dragon Sleeperi, pa kad su se svi bacali na ringside. Dakle, meč je lijepo tekao, nije bio zamoran, ali se eto nisam uživio. Kraj je bio abruptan i publika je bila mrtva tad.
7/10

Zašto se Daniels preobukao u Pentagona?

Riho vs Emi Sakura
Krenulo je sloppy, no onda se popravila. Riho stvarno ima najjače Double Foot Stompove, jedno tristo ih je uradila i svi su bili prejaki. Sakura je imala svojih kul sekvenci tipa Vader Stomp pa ono "šetanje" Riho u submissionu. Ona sekvenca kad su krenule mijenjati roll upove je bila vrhunac meča i meč će dobiti višu ocjenu zbog nje. Riho je pokazala tu svoju eksplozivnost, ali ne znam do kad će moći gurati da stalno dobija roll-upovima.
8/10

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Full Gear

PostPostao/la Sherpa » 10 stu 2019, 14:51

Mox i omega su rekli da će biti blood fjud i bio je. Mislim da je meč odličan za ono što su pričali. Meni jedan od boljih ppva godine.

@
Maki
prebili su ih uz pomoć, u 4 na 3, kao payoff za ono što su ih napali dva tjedna prije. Po meni jako pametno odrađeno. Nisu ih dobili u ringu i nisu ih ponizili. Pnp ne izgleda nimalo jadno nakon toga. Osim toga. Izveo im je frikin destroyer sa svojih 60+ godina.
slika

Natrag na “AEW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.