AEW Dynamite

Tjedni show na TNT-u

All Elite Wrestling
HunterDX
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

AEW Dynamite

PostPostao/la HunterDX » 02 svi 2020, 08:23

Maki je napisao/la:Source of the post
HunterDX je napisao/la:Source of the post Što mi se Mox ne svidja kada je previše u face ulozi, msm nije loš, ali stvarno nije u obavezi da kao lice kompanije bude totalna dobrica.

Ovo. Moxley mi je super lik, ali mu ne leži kad mora proslavljati kompaniju i ulizivati se publici. Mislim, zar nije nedavno bio story gdje je Moxley bio u sukobu sa AEW. Odjednom ih sad slavi.

Upravo. To je problem mnogih kompanija, ne znam gašto je užitak da wrestler uzdiže kompaniju, vidjeno je i previše puta rako nešto.
slika

AlenB
Administrator
Administrator
Status: Online

AEW Dynamite

PostPostao/la AlenB » 02 svi 2020, 11:01

Nažalost moram se i ja složiti kao hardcore Mox fan. Promoi sad dok drži titulu su mu prilično generični. Imao je puno bolje promoe dok je lovio titulu ili dok nije bio blizu nje. Mislim, ne tražim ono da ponovo krvave glave prijeti curama vilicom, ali trebamo nešto puno više edgy od 'ja ovo radim za sve vas, vi ste prvaci a ne ja'. Takvih stvari smo se nažalost naslušali u WWE-u.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 02 svi 2020, 11:08

Isto finale? Hmmmm ovisi dal bi pac, page, fenix il pentagon bili i turniru.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la Maki » 02 svi 2020, 11:11

Sherpa je napisao/la:Source of the post Isto finale? Hmmmm ovisi dal bi pac, page, fenix il pentagon bili i turniru.

Mislim da da. Mislim da će Pac u narednom periodu biti vezan za tag diviziju preko ovog stablea sa Lucha Brosima. Što se tiče Hangmana, takođe sumnjam da bi mu dali singles pojas sad. Očito je, makar po meni, da idu na konačni sukob sa Omegom i povratak Hangmana u world title picture.

SwitchBlade
Rank 9
Rank 9

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 02 svi 2020, 12:15

SwitchBlade je napisao/la:Source of the post
Sherpa je napisao/la:Source of the post Al evo jedno aew pitanje. Ovaj tnt turnir je dosta sjebala korona. Tko bi možda bio u njemu, a da nije dostupan. Ja čak vidim top16. Recimo jungle boy nutra, pac, skorpio sky...

Padnu mi na pamet eventualno još i MJF, Orange Cassidy, Janela, možda i Pentagon i Fenix u solo izdanju, Havoc koji im je trenutno dostupan bi sigurno našao mjestu u turniru...

MJF je rekao da on ide na World titulu. Vjerovatno bi turnir bio top 16, ali mislim da bi finale bilo isto.

Eventualno onda MJF kao potencijalni protivnik Moxu na DoN-u? :think:

Taman se MJF vraća sljedeći tjedan, a i Mox također.
slika

SwitchBlade
Rank 9
Rank 9

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 02 svi 2020, 12:19

A i imao je promo prošli tjedan gdje je to naglasio da ide na world titulu, pa bi moglo nešto biti od tog programa.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la Maki » 02 svi 2020, 12:23

Sherpa je napisao/la:Source of the post Al evo jedno aew pitanje. Ovaj tnt turnir je dosta sjebala korona. Tko bi možda bio u njemu, a da nije dostupan. Ja čak vidim top16. Recimo jungle boy nutra, pac, skorpio sky...

Padnu mi na pamet eventualno još i MJF, Orange Cassidy, Janela, možda i Pentagon i Fenix u solo izdanju, Havoc koji im je trenutno dostupan bi sigurno našao mjestu u turniru...

MJF je rekao da on ide na World titulu. Vjerovatno bi turnir bio top 16, ali mislim da bi finale bilo isto.

Eventualno onda MJF kao potencijalni protivnik Moxu na DoN-u? :think:

Taman se MJF vraća sljedeći tjedan, a i Mox također.

I ja mislim da ćemo imati njihov susret.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

AEW Dynamite

PostPostao/la HunterDX » 03 svi 2020, 19:26

Mislim da bi MJF i porazom profitirao, a imali bi i dobar feud, tako da ih očekujem.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

AEW Dynamite

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 03 svi 2020, 19:34

Iskreno ja bi čuva MJF-a za povratak publike iako kad već imaš nečiji win/loss na ekranu dosta je zajebano držat nekog kome daješ pobjede van priče za titulu.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la Maki » 03 svi 2020, 19:36

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Iskreno ja bi čuva MJF-a za povratak publike iako kad već imaš nečiji win/loss na ekranu dosta je zajebano držat nekog kome daješ pobjede van priče za titulu.

Al ko zna kad će se publika vratiti. U Americi je već preko milion zaraženih, možda se publika ne vrati do septembra-oktobra.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

AEW Dynamite

PostPostao/la HunterDX » 03 svi 2020, 19:37

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Iskreno ja bi čuva MJF-a za povratak publike iako kad već imaš nečiji win/loss na ekranu dosta je zajebano držat nekog kome daješ pobjede van priče za titulu.

Čuvanje likova ga dolazak publike može biti rizičan, jer fanovi i sada žele kvalitetan program.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

AEW Dynamite

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 03 svi 2020, 19:42

Al ko zna kad će se publika vratiti. U Americi je već preko milion zaraženih, možda se publika ne vrati do septembra-oktobra.

Istina, držim se onog da bi moglo relativno brzo dozvolit 25% kapaciteta, al naravno ako to nije slučaj neću se bunit ako sad MJF bude ima program s Moxom.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la Maki » 03 svi 2020, 19:45

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post

Istina, držim se onog da bi moglo relativno brzo dozvolit 25% kapaciteta, al naravno ako to nije slučaj neću se bunit ako sad MJF bude ima program s Moxom.

Mislim da će kompanije, i to ne samo američke, eventualno morati nešto skontati jer nije baš izgledno da će se publika vratiti u skorije vrijeme. Ne znam da li je rješenje održavanje empty arena showova, ali nešto će morati napraviti.

SwitchBlade
Rank 9
Rank 9

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 07 svi 2020, 21:44

Jako dobra epizoda.

Street fight meč je bio uživancija za gledati. Savršena kombinacija komedije i akcije, te da napokon sam pronašao novi gif za potpis. :mrgreen:
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 07 svi 2020, 21:49

Aew radi osjetno osjetno bolje showe nego nxt dok je pandemija

Puno manje se osjeti nedostatak publike
slika

Natrag na “AEW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.