AEW Dynamite

Tjedni show na TNT-u

All Elite Wrestling
SwitchBlade
Rank 9
Rank 9
Status: Offline

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 16 tra 2020, 16:22

Prosječna epizoda.

Fino započela uz solidan Archer/Cabana meč,video package je bio vrlo lijep dodatak prije tog meča,Baker,Spears i Guevara pokupili lagane pobjede,zabavan Inner Circle video call,Chuck/Sabian sasvim pristojan meč,a za main event nisam imao neka očekivanja ali meni je bilo onako okej,samo trebalo je to biti kraće uz malo brži tempo.
slika

AlenB
Administrator
Administrator
Status: Online

AEW Dynamite

PostPostao/la AlenB » 20 tra 2020, 18:12

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 23 tra 2020, 13:20

Tek sam sada odgledao prošlotjednu epizodu. Mox vs Hager mi je bio sasvim dobar za situaciju. Falila je publika. Dobru priču su imali. Da je Hager jak i spreman u ringu, al malo manje van njega zbog falls out anywhere stipulacije.

Prvi dio meča je bio dosta jak old school meč, drugi dio nešto slabiji. Al u globalu sasvim uspješno su ovo odradili.
slika

SwitchBlade
Rank 9
Rank 9

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 23 tra 2020, 16:21

Rekao bih jedna od boljih empty arena epizoda uz onu prvu koju su imali naravno.Sasvim dobra epizoda.

Započela sa Codyem koji je krenuo hajpati sve preostale učesnike turnira,lijepo odrađeno.Sammy/Darby je jako dobro bilo kao što je očekivano,prije bih ovaj meč stavio u main event nego Dustin/Sabian,no dobro razumijem zašto je taj meč bio main event zbog mogućeg umirovljena Dustina.Mattov promo je bio zanimljiv.Kenny/Angels okej,ali Kenny mu je dopustio malo previše ofenzive u meču.Havoc/Cassidy je bilo dobro odrađeno,iznenadilo me što je OC dobio.Squash meč Wardlowa je bio jako zabavan,njegov finisher F10 mi se mnogo sviđa.Bubbly Bunch opet dostavio haha,a i promo od MJFa je bio odličan dodatak showu,jedva čekam ga vidjeti natrag.Solidan ME meč,znači Dustin dobio i tu se onda nastavlja još dodatno priča između Codya i Archera,nemam ništa protiv toga.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la Maki » 24 tra 2020, 09:30

Codyev promo je bio dobar, lijepo je nahypao turnir i učesnike.

Darby Allin vs Sammy Guevara
Sammyev Splash na ladder je bio sjajan početak, no svidjelo mi se i kako su tu Guevarinu početnu prednost nulirali: Guevara je ostao bez cipele. Bilo je tu lijepih stvari, Guevarin Springboard Stunner svakako, no volio bih da Allin malo stane na kočnicu. Opet je imao onaj Suicide Dive gdje je promašio i zabio se glavom u barikadu. Imam osjećaj da će se jednom stvarno povrijediti radeći to. Ne treba mu to. Očekivan rezultat i Allin ide na Codya. Joj Cody će dobiti, ali tako bih volio da Allin napravi upset.
8/10

Broken Matt je bio cringy, ali je normalni Matt bio vrlo dobar i imao je sjajan promo. Zamislio sam se da li su se možda zeznuli što su išli na Broken gimmick.

Kenny Omega vs Alan Angels
Ovo je bila vježba za Omegu, ali je bilo zabavno. Pogotovo mi se svidjelo kad je Angels uvukao prevlaku u ring, a Jericho rekao da bi trebao iskoristiti to da saplete Omegu i Angels je to odradio. Jericho ima sjajnih commentary trenutaka. Omega generalno na nivou sa svojim tipičnim potezima: Snap Dragon, V-Trigger. Zabavno.
7/10

Lijep package za Scorpio Skya.

Jimmy Havoc vs Orange Cassidy
90 posto meča je bilo Havocovo ubijanje Cassidya. To je bilo prilično meh. No kad je Cassidy dobio svoje trenutke onda je i meč postao bolji. Sviđa mi se što stavljanje ruku u džepove daje Cassidyu energiju. Lazy Splash mi je bio presmiješna stvar. Kraj meča onako...šta ja znam, umiješala se Penelope, umiješao se i Sabian, Cassidy je dobio. Okej, I guess, ali nije ostavilo na mene nikakav utisak.
5/10

MJFov promo je bio solidan. Išao je na onu "dobar sam ali sam zapravo zao" formulu, no drago mi je što nisu imali onaj "psyche" trenutak kad krene vrijeđati publiku. Ovako je do kraj promoa ostao "dobar i odan MJFsima".

Wardlow vs Lee Johnson
Squash, ali veoma zabavan squash, pogotovo kad je Wardlow potegao ovog drugog sa konopaca i roknuo ga u facu.
N/A

Okej, dobili smo novu Dark Order regrutaciju, no sori ne pali više. Opet skupljaju anonimuse nekakve. Dok ne preobrate nekog iole bitnog, za mene će ostati promašena prilika.

Brodie Lee vs Justin Law
Squash, ali dosadni squash za razliku od onog prošlog. Joj, jadan je Exalted One koji se zamara Marko Stuntom.
N/A

Bubbly Bunch je bio vrhunac showa, pogotovo Flim Flam obračun i Jerichovo pizdenje što se Sammy folira. Prejako. Hoćemo još.

Dustin Rhodes vs Kip Sabian
Meni je ovo bilo potpuno bezveze. Da li je do toga što Dustin više nije toliko ni pokretan, ali je ovo bilo jako dosadno. Eto, radili su poteze, Sabian se mogao fokusirati na Dustinovu nogu više što su i komentatori primjetili, nešto se događalo ali to je meni bilo sve jako bezveze i ništa pamtljivo. Nikakav potez koji bih upamtio. Ni obračun Brandi i Penelope mi nije imao smisla nekakvog. Nije se dogodio nakon Penelopinog upada već su se eto, pomakljale jer su se morale pomakljati. Dustin je dobio, jej, to niko nije očekivao.
4/10

Joooj, uživao sam u dijelovima showa, stvarno jesam, ali je ipak loše ovdje nadvladalo dobro.
5,5/10

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Wulf7X » 25 tra 2020, 16:07

Da li mi se čini ili je previše očigledno da će biti Cody vs Dustin u finalu ovog turnira te da će Cody biti inaugural champion :roll:
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 16:12

Wulf7X je napisao/la:Source of the post Da li mi se čini ili je previše očigledno da će biti Cody vs Dustin u finalu ovog turnira te da će Cody biti inaugural champion :roll:

Cody vs Archer.

Markovic619
Rank 9
Rank 9

AEW Dynamite

PostPostao/la Markovic619 » 25 tra 2020, 16:14

Da, Cody vs Archer mislim da je finale otkad su najavili turnir, Archer bi trebao uzeti titulu.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 16:15

Markovic619 je napisao/la:Source of the post Da, Cody vs Archer mislim da je finale otkad su najavili turnir, Archer bi trebao uzeti titulu.

Sumnjam. Mislim da je TNT titula pojas za Codya jer ne može ići na world pojas.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 25 tra 2020, 16:17

Ja se i dale nadam kako će allin
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 16:20

Sherpa je napisao/la:Source of the post Ja se i dale nadam kako će allin

Ja bih to toliko volio ali ne vjerujem. Ovo je pojas za Codya. Samo se nadam da će Allin biti zaštićen maksimalno.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 25 tra 2020, 16:23

Jel ima time limit? Ako da, što ak je draw, jel onda oba idu dalje?

Što ako je tako bi bila solidna prila za triple threat finale di allin uzima dok se cody i archer međusobno mlate
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 16:24

Sherpa je napisao/la:Source of the post Jel ima time limit? Ako da, što ak je draw, jel onda oba idu dalje?

Što ako je tako bi bila solidna prila za triple threat finale di allin uzima dok se cody i archer međusobno mlate

Msm da ima time limit, ali kao što sam rekao šanse su veoma male.

SwitchBlade
Rank 9
Rank 9

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 25 tra 2020, 16:25

Archer vs. Aliin finale, uhh kako bi to bilo jebeno dobro. No i ja predviđam da će Cody postati inaugural champ.
slika

SwitchBlade
Rank 9
Rank 9

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 25 tra 2020, 16:41

Maki je napisao/la:Source of the post
Sherpa je napisao/la:Source of the post Jel ima time limit? Ako da, što ak je draw, jel onda oba idu dalje?

Msm da ima time limit, ali kao što sam rekao šanse su veoma male.

Ne. Nema time limita u tome turniru.
slika

Natrag na “AEW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.