#ostanidoma

Večeras u 20:00 imamo zajedničko gledanje Starrcadea. Link je ovdje na Twitchu. Chat će biti na našem Discordu!

AEW Dynamite

Tjedni show na TNT-u

All Elite Wrestling
Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13
Status: Offline

AEW Dynamite

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 19 ožu 2020, 21:35

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post da, jer sve moje činjenice koje postavim su "samo bait".

► Prikaži “Spoiler”
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 19 ožu 2020, 21:44

Činjenice ^^
slika

HBK
Rank 10
Rank 10

AEW Dynamite

PostPostao/la HBK » 19 ožu 2020, 23:00

Neverovatno da i bez publike AEW pravi ovako dobar show. Izgleda da je ipak to do kvaliteta programa, a ne do nedostatka publike. Za razliku od Raw i SD ovde nisam ni zapazio da nema publike. :D

Dobra je odluka da Shida uzme pobedu, mada sam ja navijao za Riho. Jbg slab sam na japanke :blush:

Promo Dark Order je bio fantastičan, kao i (za mene neočekivani) dolazak Harpera tj Brodie Leea. Moram da se naviknem. :mrgreen:

ME je bio odličan. Jericho je bio super, posebno kad je pokazao srednji prst. :mrgreen:
A tek dolazak Mat Hardya, genijalno!! :clap: :clap:

Jedva čekam sledeću epizodu. :D

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la HunterDX » 19 ožu 2020, 23:03

Baš sam opet gledao debi Broken Matta, žalosno je što nije bilo publike, veličanstven trenutak. :cry:
slika

SwitchBlade
Rank 7
Rank 7

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 19 ožu 2020, 23:07

HunterDX je napisao/la:Source of the post Baš sam opet gledao debi Broken Matta, žalosno je što nije bilo publike, veličanstven trenutak.

Joj ma znam,zamisli kakav ogroman pop bi dobio... :cry:

Zaboravio sam pohvaliti Jericha u tom segmentu gdje je imao izvrsne izraze lica. :D
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 19 ožu 2020, 23:39

Još ću jednom kazati. Na žalost nema više dokaza koji su bili na owfu. Ja nisam jedan od onih koji su kasnije bandwagonali. Ja sam odmah prepoznao briljantnost matt hardya nakon ovog videa.

slika

SwitchBlade
Rank 7
Rank 7

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 19 ožu 2020, 23:47

Na početku mi nije baš nešto sjeo taj gimmick,ali nakon što sam pogledao The Final Deletion shvatio sam kakav je genije Matt.
slika

Maki
Rank 11
Rank 11
Status: Online

AEW Dynamite

PostPostao/la Maki » 20 ožu 2020, 09:46

Odličan opening Elite. Bilo je baš emocionalno. U ovim trenucima nam baš treba malo zabave da nam skrene mozak.

Lucha Bros vs Best Friends
Cassidy je bio sjajan komentator. Onako, meč je bio dobar, ali ništa što ćemo vidjeti na MOTY listama. BF imali lijep Assisted Cutter, Lucha Brosi generalno dobri kao i uvijek. Sviđa mi se što onaj Cassidyev Dive nije bio još jedan slučaj da sudije opraštaju očiti DQ. Ovaj put su ipak predstavili da je sudija bio ometen. E da, i sjajan savjesni ne-zagrljaj BF-a.
7/10

Riho vs Hikaru Shida vs Penelope Ford vs Kris Statlander
Okej. Bilo je kratko, ali je bilo solidnih. Svaka je dobila svoj momenat. Ne sviđa mi se što su sve izubijale Sabiana. Jednostavno ga onda ne mogu vidjeti kao kredibilnog kečera. Zar nije Statlander vanzemaljac koji priča samo sa bopovima? Kako je sad pričala sa Shidom na engleskom? Vidjeli smo akcije, mada je bio i onaj Penelopin botch. Kraj mi je bio toliko abruptan da čak mislim da je bilo nekog nesporazuma. Kad je Shida roknula onaj Running Knee Kick i pinala Ford, nekoliko sekundi je bila tišina i sudija je izgledao dosta zbunjen prije nego što se pustila Shidina muzika. Ko će znati.
7/10

Jurassic Express vs Butcher/Blade
Koji put? Jungle Boy je imao toliko momentuma nakon meča sa Jerichom i ovo mi je čisto traćenje. Butcher i Blade su užasno hladni. Meč je bio OK, I guess, ali već mi je preko glave ovog rivalstva. Bilo je lijepo eto vidjeti Luchasaurusa kako dominira. Fino se Moonsaultao na Butchera. Ali sve u svemu, dosadno je sve ovo postalo. Završite.
5/10

Daniels je imao toliko istinit promo o Dark Orderu. Sav momentum im je ispario, idalje su samo jedan od timova, a imali su tako dobre stvari sa onim videima. Problem je što nisu preobratili nikog bitnog. Samo dvojicu jobbera i ponudili su Cimi masku. Okej, Harper tj. Brodie Lee je Exalted One. Solidan izbor, mada ne vjerujem da će on biti karika koja je nedostajala Dark Orderu.

Prejak video za Archera. Više bih volio da je on Exalted One iskreno.

Elite vs Inner Circle
Meč je definitivno propatio zbog duge sekvence dominacije nad Codyem. Ostatak meča je bio okej, ništa posebno, ali eto vidjeli smo nastavak te priče između Bucksa i Hangmana, bilo je jako kad je Cody napao MJFa, mada mi nije jasno zbog čega Omega nije uletio kad je Wardlow krenuo gušiti Codya. Bio je odmah tu pored. Dobili smo i lijepih sekvenci svakako. Kraj je bio dobar jer se nadovezao na to da Matt nije 100% fokusiran jer se brine za brata.
7/10

Hardyev debut je bio okej.

Gledljiv show sa par dobrih stvari, ali ništa više.
7/10

SwitchBlade
Rank 7
Rank 7

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 23 ožu 2020, 15:18

Ovo će biti izvanredno. :dance:

slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la HunterDX » 23 ožu 2020, 15:30

Još kada bi Guevara pobedio, uz nečiju pomoć naravno. :D
slika

SwitchBlade
Rank 7
Rank 7

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 23 ožu 2020, 15:34

HunterDX je napisao/la:Source of the post Još kada bi Guevara pobedio, uz nečiju pomoć naravno.

Iskreno volio bih da Sammy dobije,ali ne vjerujem definitivno će Omega retainati,no nmvz veselim se ipak ovome meču. :D
slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la HunterDX » 23 ožu 2020, 15:41

Slažem se da Omega to dobija, ali mu ni poraz ništa ne bi oduzeo, dok bi Guevara dobio gomilu momentuma. Al što kažeš, sam meč je dovoljan. :D
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 23 ožu 2020, 15:48

Mislim da bi ovaj tjedan mogli tejpat par epizoda, ja bih to napravio
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

AEW Dynamite

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 23 ožu 2020, 15:55

Sherpa je napisao/la:Source of the post Mislim da bi ovaj tjedan mogli tejpat par epizoda, ja bih to napravio

Također, nema smisla dovodit ljude na snimanja svaki tjedan.
slika

Sky
Rank 5
Rank 5
O meni: I'm kind of a big deal

AEW Dynamite

PostPostao/la Sky » 25 ožu 2020, 12:14

Najavih prije par sedmica dolazak Brodiea i Matta, a to se izgleda i obistini. Presretan sam zbog dolaska ovakva 2 izgradjena karaktera, i sa svojim iskustvom, znanjem ce unijeti dodatnu stipulaciju i osvjezenje u roster. Y.
Remember my friends...
"IT'S MARTY AND FLIP TAKE JAPAN."

Natrag na “AEW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.