#ostanidoma

Večeras u 20:00 imamo zajedničko gledanje Starrcadea. Link je ovdje na Twitchu. Chat će biti na našem Discordu!

AEW Dynamite

Tjedni show na TNT-u

All Elite Wrestling
Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

PostPostao/la Wulf7X » 19 ožu 2020, 08:22

Debut Hardia izgleda mega jadno bez publike buke mega popa i svih ti stvari. Trebali su to ostaviti za neki bolji trenutak.
Barem ćemo imati ponovo normalan i zabavan Broken gimmick :dance:
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 19 ožu 2020, 09:24

Da je bilo publike ovo bi možda bio i najbolji show do sada. Ja sam doma počeo čentati delete.

Mora se priznati kako aew radi odličan posao s time da te svakom epizodom zainteresiraju za iduću.
slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la HunterDX » 19 ožu 2020, 09:43

Brodie Lee mi deluje zanimljivo, Broken Matt će konačno imati dobar tretman, mogao bi pokazati svoj maksimum tamo.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

AEW Dynamite

PostPostao/la ~MandyRose~ » 19 ožu 2020, 13:07

Penelope Ford ima sve, zašto nju ne pushaju nego forsiraju ove dosadne japanke i vanzemaljku??
slika slika slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

AEW Dynamite

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 19 ožu 2020, 13:28

Odličan promo Codya, malo se segment raspa kad su izašli ostali al aj.

Sviđa mi se ovo s heelovima u publici, daje bar neki dojam gledatelja :D

Sam opening tag ok, ništa posebno. Jedini spotovi koje sam zapamtia je propali zagrljaj i Trentov botchani dive :lol: Post meč promo malo čudan, razumim da su Death Triangle heelovi a best friends faceovi al ono, i oni su varali tokom meča s OC-em :think:

Ženski 4 way uf, ništa posebno al onaj jebeni botch između Ford i Statlander majko mila :lol: :lol: :lol: Ispravna odluka da Shida pobjedi.

Jurassic Express vs Butcher & Blade zabavan meč, smislen booking i priča, MJF & Stunt nisu u meču tako da je rezultat ovaj put drukčiji.

Brodie Lee je tu, iz jednog kulta u drugi :clap: Nadam se da će sad Dark order dobit ozbiljan booking.

Promo Jake Robertsa malo paetičan, možda bi bilo bolje da su debutali dok Cody nema dva feuda :lol:

Main event zabavan, pobjeda Inner Circlea vidljiva iz aviona jer faceovi ne smiju imat prednost u War Games meču. Drago mi je da je Santana skupia pin.

Broken Matt je tu :dance: :dance: :dance: :clap: :clap: :clap: Stvarno šteta šta nije bilo publike za DELETE chant.

Sve u svemu zabavna epizoda, svi storylineovi (koji ne uključuju žensku diviziju) idu negdi. Al jel se meni čini ili je ova epizoda puna grešaka? Od in ring stvari do produkcije sve je nekako bilo traljavo ovaj tjedan.
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

AEW Dynamite

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 19 ožu 2020, 13:31

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post Penelope Ford ima sve, zašto nju ne pushaju nego forsiraju ove dosadne japanke i vanzemaljku??

slika
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 19 ožu 2020, 13:33

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Promo Jake Robertsa malo paetičan, možda bi bilo bolje da su debutali dok Cody nema dva feuda

meni se pak ovo jako sviđa, pošto pričaju priču da cody nije fokusiran na mjfa, a ni na archera. da ne želi ni jedno staviti sa strane kako bi bio potpno fokusiran. što dugoočno može biti jako dobar story, pošto, ako se vratimo na meč s jerichom, tada nije bio 100% fokusiran na jericha nego barem malo i na to tko će mu biti u kutu

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Main event zabavan, pobjeda Inner Circlea vidljiva iz aviona jer faceovi ne smiju imat prednost u War Games meču. Drago mi je da je Santana skupia pin.

jerichovi komentari su bilo zlato
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

AEW Dynamite

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 19 ožu 2020, 13:37

Sherpa je napisao/la:Source of the post jerichovi komentari su bilo zlato

To sam zaboravia spomenit, želim ga češće ko komentatora.

Sherpa je napisao/la:Source of the post meni se pak ovo jako sviđa, pošto pričaju priču da cody nije fokusiran na mjfa, a ni na archera.

Fair enough, sam promo svejedno ispada malo patetičan. "Notice me senpai Cody"
slika

SwitchBlade
Rank 7
Rank 7

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 19 ožu 2020, 14:02

Svaka im čast što su nam priredili ovakav odličan show,jako mi se svidjelo što su imali nekolicinu svoga rostera u publici,to je mnogo pridonijelo atmosferi showa.

Jako dobar reveal vođe Dark Ordera,znači bio sam u pravi da će biti Brodie Lee haha :mrgreen:,tandem Jake/Archer su imali kul package,main event je bio jako solidan,Santana pokupio win što mi je drago,lol na Sammya koji je pjevao Judas što mi je bilo vrh i kraj showa naravno fantastičan sa pojavom Hardya.
slika

SwitchBlade
Rank 7
Rank 7

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 19 ožu 2020, 14:06

Sherpa je napisao/la:Source of the post jerichovi komentari su bilo zlato

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post želim ga češće ko komentatora.

Slažem se oko ovoga. :D
slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la HunterDX » 19 ožu 2020, 14:16

Jericho može do kraja života da bude u wrestlingu, dobar wrestler, harizmatičan, dobar komentator, jedna kompletna i uvek korisna ličnost.
slika

AlenB
Administrator
Administrator

AEW Dynamite

PostPostao/la AlenB » 19 ožu 2020, 14:48

Brodie Lee će imati tako genijalnu karijeru u AEWu. Jedva cekam uh
slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la HunterDX » 19 ožu 2020, 14:59

AlenB je napisao/la:Source of the post Brodie Lee će imati tako genijalnu karijeru u AEWu. Jedva cekam uh

Slažem se, čovek je izgledao genijalno i bez publike, a svakako je i dovoljno talentovan da pokaže kvalitet.
slika

Melloo
Rank 12
Rank 12

AEW Dynamite

PostPostao/la Melloo » 19 ožu 2020, 17:05

Brodie Leejev big boot pa i discus lariat je ljepota gledat.Kako je razvalio danielsa jos teasao sister abigai.Ko bi rekao da Harper zna pricati :D

Ovaj evnet nije imao pravi biti ovako dobar :mrgreen:

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

AEW Dynamite

PostPostao/la ~MandyRose~ » 19 ožu 2020, 21:23

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post
~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post Penelope Ford ima sve, zašto nju ne pushaju nego forsiraju ove dosadne japanke i vanzemaljku??

slika

da, jer sve moje činjenice koje postavim su "samo bait".
slika slika slika

Natrag na “AEW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.