AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

Cobb vs. Moxley: 4
Lucha Bros vs. Hangman & Omega: 4.75
Cody vs. Wardlow: 4
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Tag Team Battle Royal
Veoma zabavno. Dijelovi sa Dark Orderom su definitivno bili highlight. Prvo sa SCUom i onda kad su regrutovali Cimu. Sjajno odrađeno. Sukob Butchera i Luchasaurusa je bio iznenađujuće dobar. Bilo mi je žao Best Friendsa definitivno. Očekivana pobjeda Bucksa na kraju. Okej sam sa tim.
9/10

Kris Statlander vs Shanna
Solidno. Kul spot kad su se "boopale". Shanna imala lijep Double Foot Stomp, a Statlander lijep Big Bang Theory za kraj. Solidno.
7/10

Nylin promo je počeo užasno, no onda je postao zaista dobar. No ne mogu reći da sam zainteresovan ni za Rose-Statlander ni za Rose-Swole. Postoji određeni disconnect u ženskoj diviziji jer najveći fokus na sebi ima Britt Baker, a ona uopšte sad nije oko pojasa.

Jon Moxley vs Jeff Cobb
Takođe solidno. Lijepo je bilo kad je Moxley radio na Cobbovoj nozi, a Cobb je imao lijep Exploder na ringsideu. Kraj sjajno odrađen. Obojica su bili zaštićeni.
8/10

Ako će Darby samo feudati sa Guevarom, onda mi je run-in okej, ali ako ga opet gurnu u neku main event da ispadne jak u porazu neće biti dobro.

Hangman Page/Kenny Omega vs Lucha Bros
Vrlo dobar meč. Vidjeli smo dosta dobrih stvari. Tipa Fenixova kontra Tornada u Cutter Pageu, pa Pentin sjajni Destroyer Omegi. Bile su i one sekvence kad su se samo redom rokali i rušili. Lijepo su i buildali ka tome da će Omega i Page negdje sjebati i to se i desilo no ipak očekivana pobjeda šampiona. Osvrnuću se malo na Pagea. Mislim da na Revolutionu mora turnati. Već se nekoliko mjeseci duri na Elitu i jer je u timu sa Omegom, a ništa ne radi oko toga već je samo pasivno-agresivan. Moraju povući okidač.
9/10

Cody vs Wardlow
Joj...hit and miss. Ajde prvo o samom meču. Iskreno, veliki dio meča mi je bio prilično meh. Da, Cody je bio krvav, Wardlow ga je bacao, ali sve je to bilo očekivano i ništa specijalno. Kasnije je ipak postalo bolje. Wardlow imao super Swanton, no onaj Codyev Holy Shit skok sa vrha kaveza mi je bio iz nekog razloga underwhelming. Nemam pojma zašto, publika je lijepo reagovala, ali ja uopšte nisam. Ajmo sad o stvarima koje su se dešavale oko meča. Prvo, MJFova referencanje Dusty-Arn sukoba u prošlosti je bilo sjajno. No, onda su se sve usrali. Koji vrag je MJF no sellao Brandine chair shotove? Metalna stolica od leđa je metalna stolica od leđa, nebitno jel te udara muško ili žensko. Ajde da je sellao malo manje, ali uopšte nije sellao. Grozno. Sve u svemu...a hit and miss. Dosta bolje je moglo, dosta.
7/10

Vrlo dobar show sa ME podbačajem.
8/10
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10318
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST No ne mogu reći da sam zainteresovan ni za Rose-Statlander ni za Rose-Swole. Postoji određeni disconnect u ženskoj diviziji jer najveći fokus na sebi ima Britt Baker, a ona uopšte sad nije oko pojasa.
jednostavno mogu bookirat Nyla Rose vs Awesome Kong, veci interes nego ove druge dvije. Britt Baker je isto dobra, ali nju pretpostavljam cekaju jer ne zele da Nyla izgubi titulu tako brzo, niti Britt da izgubi meč tako brzo nakon ovog rebrand pusha
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST jednostavno mogu bookirat Nyla Rose vs Awesome Kong
pre rano je
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST No ne mogu reći da sam zainteresovan ni za Rose-Statlander ni za Rose-Swole. Postoji određeni disconnect u ženskoj diviziji jer najveći fokus na sebi ima Britt Baker, a ona uopšte sad nije oko pojasa.
jednostavno mogu bookirat Nyla Rose vs Awesome Kong, veci interes nego ove druge dvije. Britt Baker je isto dobra, ali nju pretpostavljam cekaju jer ne zele da Nyla izgubi titulu tako brzo, niti Britt da izgubi meč tako brzo nakon ovog rebrand pusha
Ma mogli su jednostavno staviti titulu da heel Baker. Nekako ne volim da kad se uvede nova titula drugi šampion bude osoba koju je prvi šampion dobio da bi osvojio pojas. Nerviralo me i kad je Toni Storm uzela pojas Ripley. Imam onda osjećaj da je taj reign između bio suvišan.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST jednostavno mogu bookirat Nyla Rose vs Awesome Kong
pre rano je
Brandi je pricala u interviju kako je kong gtoova s wrestlingom.Zato su i rasformirali nightmare collection i nju vratili face.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10318
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

a gdje je retirement meč za Kong?
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Awesome Kong nije otišla u mirovinu nego je otišla na hiatus da snima novu sezonu serije GLOW.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Jako dobra epizoda,završni segmnet je bio ludnica,ohh yeah the hype is real!!!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

Nije mi se previše svidio iron man meč, previše bullshita u zadnjih 15 minuta meča. Sve mi je bilo super do te diskvalifikacije Paca u 15. minuti, zašto bi išao to raditi ako je nakon 15 minuta rezultat 0-0 i ako vidiš da teško možeš dobiti Omegu, zašto riskirati i gubiti jedan poen a nemaš još puno vremena do kraja? Da, vratio je rezultat odmah nakon 1-1, ali svejedno, izgledalo mi je vrlo besmisleno. Pogotovo kada imaš Buckse kraj ringa. Ref bump je isto bio meh. Isto tako mi nije bilo jasno zašto sudac nije diskvalificirao Omegu kada su mu Bucksi pomogli da uđe na 9-count. Završnica malo jednolična, dosta dugo ga je držao u Brutalizeru i očito je bilo da će ovo otići u overtime, a i ne znam kako je ona verzija Brutalizera kojom je Pac zaključao Omegu u zadnjoj minuti jača od one klasične verzije, ono gotovo da nije imalo nikakvog efekta. Na kraju je došlo do overruna, zamjene sudca i pobjede Omege. Naravno, bilo je u meču dobrih stvari (table spot, falcon arrow s aprona i slične stvari) ali po meni je prevladalo ovo loše. Naporan meč za 30-minutni opener. ***
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HBK »

Kakav fantastičan meč Omega i Paca. Odgledao sam u jednom dahu! Koliko sjajnih poteza, adrenalina u jednom meču! Prvo Omegin dvostruki kick u Pacovu glavu, pa onaj Pacov let na Omegu na stolu. I na kraju taman kad pomisliš Omega je gotov, onakav preokret u njegovu korist.
Definitivno u rangu sa najvećim WM. Mečevima!
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HBK »

@AlenB to sa stolicom ima logike jer Pacu nije cilj samo pobeda, već i da uništi Omegu.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST @AlenB to sa stolicom ima logike jer Pacu nije cilj samo pobeda, već i da uništi Omegu.
pa dobro ga je uništio onda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite pregled (26/2/2020)

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori