AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10243
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

vratili natrag Nylu Rose samo da bi ju "suspendirali" i maknuli opet LOLAEW

svida mi je gimmick koji Awesome Kong ima barem, i ova alien girl iz nekog razloga mi se svidjela
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

kul opening mec, super promo Codyja, zabana Jericho/Jungle Boy i ekipa segmente te dobar main event

ostalo nisam gledao, al sve sto jesam bilo je jako jako dobro
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

Dynamite 851m (ogroman skok u odnosu na 663m)
NXT 845m (isto skok u odnosu na 810m)

Lijepo je vidjeti kako su oba showa porasla, sjajne vijesti pogotovo za Dynamite
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

znači thanksgiving utjecao
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ejdzejp1 »

Jerichovo nabrajanje ljudi sa liste je bilo presmiješno :lol:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Ne razumijem zašto nisu ovo prikazali.Objašnjava tko je bio iza napada na Codya prošle sedmice iako možda na sljedećoj epizodi bude prikazano za one koji ih ne prate na društvenim mrežama.

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Ono sa Britt Baker je bilo nepotrebno.

Sve u svemu, kvalitetan show.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10243
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

AEW Dynamite's match card for Wednesday so far

Young Bucks vs Santana & Ortiz - Texas Street Fight

Big Swole vs Emi Sakura

Cody & QT Marshall vs The Butcher & The Blade

Hangman & Kenny vs Kip Sabian & Shawn Spears

Luchasaurus vs Sammy Guevara w/Jericho on commentary
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

Dave Meltzer commented on AEW Dynamite ticket sales on today’s edition of the Wrestling Observer Radio, he indicated that while ticket sales for Dynamite in Corpus Christi were not doing all too well, he did state AEW ticket sales were doing “pretty well” for other cities for future events. Meltzer said, “Corpus is not doing well, but most of the cities are doing pretty well; I mean 4-5 thousand people. So, the idea they’re going out there and after the beginner’s luck, they were going to go out there and die, I mean that has not happened. Everything’s doing — you know, they’re doing well. I mean, I don’t know what you would expect in this day and age.”

Meltzer added that while Dynamite ticket sales are below what Raw is pulling in for attendance as of late, this week’s Dynamite sold only 800 tickets less than Raw for WWE. Last Monday’s edition of Raw was held at the Bon Secours Wellness Arena in Greenville, South Carolina.

Additionally, Meltzer did note that one venue where ticket sales are not doing well for Dynamite is the upcoming Memphis show at the Landers Center, which is scheduled for January 8, 2020. However, tickets are said to be selling well for AEW’s return to Daily’s Place in Jacksonville, Florida. Per Meltzer, the January 1 edition of Dynamite in Jacksonville is expected to be “close to full.” According to Meltzer, most of the ticket sales and attendances for AEW at the moment are “OK.”

Next week’s edition of Dynamite will be held at the American Bank Center in Corpus Christi, Texas on December 18. The show will be broadcast live on TNT. Tickets are available at Ticketmaster and AEWTix.com.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Corpus Christi were not doing all too well
šoker,

jednostavno skip tog grada
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

odlično je što mox nije odgovorio na jerichovu inner circle ponudu, daju ti razlog gledati idući tjedan

allin dolazi codyu pružiti ruku

mfj ima jebački promo

dark order vinjete su genijalne!!!

stunt count 3 za jungle boya

sjajan klasterfuck na kraju
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HBK »

Ovo mi je bila jedna od slabijih epizoda nego inače. Jedino je ME bio fantastičan.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Jon Moxley vs jobber
N/A

Drago mi je što se Moxley-Jericho segment ovako odvio. Nije bilo ono tipično da face odmah odbije heelovu ponudu i napadne ga. Ovako se malo kuha to duže.

Cody/QT Marshall vs Butcher/Blade
Ja sam mislio da je Bunny Allie nešto kao Wyatt, a ne tipični generični heel. Bilo je zanimljivo kad je QT dobio svojih 5 minuta, a pogotovo kad je lupio Cross Rhodes. Cody standardno dobar, imao je i lijep Top Rope Stunner. Naravno na kraju su ipak Butcher i Blade morali uzeti pobjedu što je okej. QT se super pokazao.
7/10

Zašto Allin nije ponio skejtbord i napao Butchera i Bladea sa njim ako je već na Codyevoj strani?

Kako prejeben promo MJFa. Odlično je razvalio Codya na micu i uspio super teasati veliki meč.

Dark Order vignette opet prejebena stvar.

Emi Sakura vs Big Swole
Bilo je kul kako je Swole roknula Sakuru nakon što ju je ova čupala za kosu. Sakura je imala lijep Tiger Driver Backbreaker, no meč mi se nekako odužio. Kraj mi je okej odrađen, ali ne znam baš. Prošle sedmice smo takođe imali da outsider dobije zvijezdu. Ko će ga znati.
7/10

Kenny Omega/Adam Page vs Shawn Spears/Kip Sabian
Bilo mi je malo čudno što stavljaju Pagea i Omegu u tim kad je Page otišao iz Elite, ali su komentatori na to skrenuli pažnju a ni ova dvojica nisu bili baš skroz načisto tokom meča. Veoma dobar meč tho. Posebno mi se svidio spot kad se Page Dropkickao od Spearsa i Moonsaultao u pin nad Sabiana. Ulijetanja Penelope Ford su mi takođe bila hilariozna, mada je sudija definitivno ispao debil lol. Omega standardno sjajan i još uvijek se divim njegovim Snap Dragonima. Vrhunac meča mi je definitivno bilo kad je Janela doveo zavezanog Tullya. Haha kakva scena. Naravno kraj mi se takođe svidio upravo jer su povezali sa pričom da Page nije više u Eliti.
8/10

Dakle Brandi je zapravo ono što sam ja mislio da je Bunny Allie.

Luchasaurus vs Sammy Guevara
Ništa posebno, par lijepih diveova Guevare i kul spot kad je Luchasaurus uhvatio Guevaru koji je bio u flipu. Jerichovo komentarisanje je nekako preuzelo meč, pogotovo kad je pitao Hagera za komentare. No imam jedno zapažanje vezano za Jurassic Express: Marko Stunt je suvišan. Jungle Boy već ima ulogu "malog" u kontrastu sa velikim Luchasaurusom. Uvođenje i Stunta sjebava dinamiku jer sad imaš 2 mala.
6/10

Prejak brawl nakon meča i Jungle Boyev "pin" nad Jerichom.

Young Bucks vs Proud and Powerful
Holy shit nisam mislio da će stvarno napraviti Piledriver na ringsideu. Odličan ME. Brutalnih spotova je bilo tona. Najbolji dijelovi su bili kad je Matt došao sa kacigom Cowboysa, pa kad su se svi pobacali kroz stolove na ringsideu. No bio je i jedan spot koji mi je zasmetao. Kad je jedan od Bucksa bacio Santanu sa konopaca, Santana je bukvalno napravio par koraka nazad i bacio se kroz sto. Izgledalo je providno. Brutalno je bilo i kad su Bucksi pokosili Ortiza preko stolice. Odličan meč. Izbor pobjednika...bilo je očito, 50/50 booking.
9/10

A šta ja znam, onako show, i tu i tamo.
7/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite pregled (11/12/2019)

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori