AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Yuka veci draw od Charlotte.
Ma WWE precijenjuje Charlotte što se tiče star powera. Da, konstantni push je odradio svoje i dosta ljudi smatra Charlotte zvijezdom a i Charlotte je uvijek dobra, no rekao bih da je Charlotte zadnja od 4HW što se tiče character worka, interakcije sa publikom itd.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Po meni je Charlotte pri vrhu šta se tiče žena u WWE-u (ignorirajući japankinje i NXT), puno prije bi reka da je Sasha ili pogotovo Bayley zadnja.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Sve četiri devojke su jako kvalitetne za wrestling kao posao, a stvar je ukusa koja će vam biti bolja. Pogotovo su dobro ako se na pravi način radi sa njima.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Da Yuka koristi onaj bolji theme AEW bi već ima duplo NXT gledanost :roll:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Po meni je Charlotte pri vrhu šta se tiče žena u WWE-u (ignorirajući japankinje i NXT), puno prije bi reka da je Sasha ili pogotovo Bayley zadnja.
Naravno, sve je to subjektivno, ali ne vidim baš po čemu je Charlotte bolja od Sashe. Ajde od Bayley je bolja na micu, ali to je jedina stvar.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Da Yuka koristi onaj bolji theme AEW bi već ima duplo NXT gledanost :roll:
AEW generalno ne radi na toma. Osim kada u ring ulazi Jericho pa publika peva Judas, ali to je Jericho, tako da ništa čudno.

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Po meni je Charlotte pri vrhu šta se tiče žena u WWE-u (ignorirajući japankinje i NXT), puno prije bi reka da je Sasha ili pogotovo Bayley zadnja.
Naravno, sve je to subjektivno, ali ne vidim baš po čemu je Charlotte bolja od Sashe. Ajde od Bayley je bolja na micu, ali to je jedina stvar.

Meni su Flair i Sasha na sličnom novou, 3 meseca mi je bolje Flair, pa onda Sasha. Flair je trebala da dobije manje, Sasha više, sada bi obe bilo top.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jebiga Sasha nit mi je posebno dobra na micu nit u ringu, Charlotte bar ima ovo drugo. A i mišljenja sam da je Sasha opasna, primarno za sebe.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Ne vidim kako Sasha Banks nije dobra u ringu. Imala je tonu dobrih mečeva i u NXTu i na main rosteru da ih sad ne nabrajam. I bolja je kod carryanja lošijih protivnica. Da, oversella ponekad, ali opet generalno je odlična u ringu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jebiga Sasha nit mi je posebno dobra na micu nit u ringu, Charlotte bar ima ovo drugo. A i mišljenja sam da je Sasha opasna, primarno za sebe.
Budi realan, njen in-ring kvalitet ne treba osporavati, niti se može osporiti. A mislim da je sasvim drugo što ne pazi na sebe, možda je to nešto jače od nje.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57656
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jebiga Sasha nit mi je posebno dobra na micu nit u ringu, Charlotte bar ima ovo drugo. A i mišljenja sam da je Sasha opasna, primarno za sebe.
Ja ne bih rekao da je opasna. Mislim da je veći problem što želi raditi kompleksnije i opasnije mečevr. Što je problem kada nemaš 100+ kila da te zaštiti. I to što u cijeloj toj diviziji postoji par cura koje mogu pratiti takav tempo i pomoći odraditi takav meč.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Sasha jednostavno nije za WWE MR scenu, mislim da bi AEW mnogo dobio od nje, pa i ona od AEW-a.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Sasha jednostavno nije za WWE MR scenu, mislim da bi AEW mnogo dobio od nje, pa i ona od AEW-a.
Istina. AEW ženska divizija je daleko od bajne i neko kao Sasha Banks bi im dobro došao.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sake »

Strašno je kako su dobar posao uradili sa Hangmanom. S obzirom na to koliko je trenutno over, mislim da bi najbolji korak bio da se u konačnici pomiri sa Elitom, jer bi mu to dodatno pojačalo babyface momentum. Ne trebaju mu prekinuti porast popularnosti heel turnom.

I nakon toga može da uzme titulu od Jericha, kakav full circle trenutak.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Strašno je kako su dobar posao uradili sa Hangmanom. S obzirom na to koliko je trenutno over, mislim da bi najbolji korak bio da se u konačnici pomiri sa Elitom, jer bi mu to dodatno pojačalo babyface momentum. Ne trebaju mu prekinuti porast popularnosti heel turnom.

I nakon toga može da uzme titulu od Jericha, kakav full circle trenutak.
Može i tako, mada bih ga radije čuvao da skine Mox-a kasnije.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Sad kad si spomenuo ovu priču oko Hangmana,potaknuo si me na razmišljanje kakav bi on i Mox imali zanimljiv feud oko AEW titule,vidiš toga se nikad nebi sjetio,a sad bih volio vidjeti taj program u budućnosti.
slika
Odgovori