AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

nakon sto je NXT najavio kako ce Balor i Cole otvoriti show u commercial-free mecu, evo kontre od strane AEW-a

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10378
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Više sam zainteresovan za Cole vs. Balor.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

Također no drago mi je da su ih prošlotjedni ratinzi natjerali da ove zadnje epziode ove godine baš nabriju do kraja. Jedino je šteta što je AEW u Corpusu. Taj grad ne zaslužuje ni užasan Raw a kamoli dobar Dynamite
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6699
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
slika
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Smarkbuster »

MJF sahranio Codyja na mikrofonu prošli show
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HBK »

Opener mi je bio odličan. Iako sam iznenađen pobedom LB. Ostatak showa solidan, ali ništa posebno. Mada bilo mi je kul kad su posle ME upali oni maskirani likovi i napravili haos.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Lucha Bros vs Kenny Omega/Adam Page
Odličan meč. Sjajno su krenuli sa onim staredownom Pagea i Pentagona. Meč je kasnije ušao u jednu bržu fazu i dosta mi se poteza svidjelo. Šta ja znam, Omegina Powerbomb-Knee Strike kombinacija nad Fenixom, pa Pageov Dropsault, pa onaj Facebuster - Double Foot Stomp kombinacija Lucha Brosa. Tako da je bilo pregršt sjajnih stvari. Kraj posebno odličan, lijepo su nastavili priču između Pagea i Omege te da nisu baš u najboljim odnosima.
10/10

Onaj post-match segment je bio awkward. Pac napada Nakazawu, OK, ali nisu izgradili to prijateljstvo Omege i Nakazawe, za publiku je Nakazawa samo jobber koji je u 10 sekundi izgubio od Moxleya. Onda Omega traži Nakazawu, no odjednom ga napadaju Lucha Bros u skroz čudnom napadu jer je trajao svega 10 sekundi, a Omega se oporavio možda pola minute kasnije. To se moglo komotno izbaciti jer je baš onako bilo...čudno.

Cody/Darby Allin vs Butcher and Blade
Onako. Okej, ali ništa specijalno. Allin je doduše super ispao, sjajan Stunner i naravno prelijep Coffin Drop na apron. Bilo je još sjajno i kad je Allie brutalno razbila Codya od stup, ali tjt sve u svemu.
7/10

Awesome Kong vs Miranda Alize
N/A

Ne mirišem baš ovaj Nightmare Collective, nekako mi se čini da bi Kong bolja bila solo.

Koliko su hypali JRov intervju sa Jungle Boyem kad ono dvije minute lol.

Prejeben Inner Circle promo sa reading cardsima.

Chris Jericho vs Jungle Boy
Ovo je perfektno bookano. Prije svega prejak spot kad je Hager nokautirao Stunta, pa kad su se on i Luchasaurus krenuli boriti. Naravno bilo je i nearfallova kad sam mislio da će Jungle Boy čak i uzeti. Jericho odlično odradio ulogu, na početku potpuno nonšalantno, čak je i prekinuo jedan svoj pin koji bi mu donio pobjedu no kasnije je bilo jasno da će Perry možda i uspjeti. Prejako bilo kad je Jungle Boy ukrao Jerichu Lionsault i zamalo ga dobio. Kad je Jericho napravio Walls, znao sam da će ići na to da Jungle Boy izdrži. Sjajno.
10/10

Jerichov promo o Moxleyu sjajan zbog jednog razloga. Jericho zna da se Moxley neće pridružiti i to je i rekao da naslućuje odgovor.

Nastavlja se priča između Danielsa i Luchi. Dobro.

Britt Baker vs Kris Stadlander
Dosadnjikavo. Par dobrih momenata tipa Stadlanderin Missile Dropkick, Bakerin Superplex sa top ropea i Statlanderin Piledriver za kraj. Nekako se nisam mogao uživiti, nije bilo baš interesantno. I Riho je izgledala kao da će zaplakati lol.
6/10

Kao što sam rekao, ne pušim Nightmare Collective.

Kakav promo Bucksa.

SCU vs Young Bucks
Prejak meč. Odmah je krenulo jako sa Powerbomb - Enzuigiri kombinacijama Bucksa, pa sa onim Mattovim Elbow Dropom. Vidjeli smo i tonu high flyinga i Hurricanrana na ringside. Prejako je bilo kad su SCU držali Buckse u Dragon Sleeperima pa onda kad je Kazarian imao onu prekul sekvencu kad su i on i Bucksi u isto vrijeme napravili kip up a on ih pokosio Double Clotheslineom. Kraj isto tako sjajan, SCU imaju kul finishere.
10/10

I ovo se čekalo. Kroz cijeli show smo dobijali znakove da će Dark Order re-debutati i to su uradili u stilu. Prejak segment za završiti show. Očekujem da im se Page pridruži, ovako kao face trune.

Vrlo dobra epizoda.
8/10
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

@maki problem aewa je što dobar dio ekspozicije napave kroz BTE. Tamo je jasno kako su omega i nakazawa frendovi. Tamo je jasan pagev heel turn. Kada bi sve to dodali u show, a realno, imaš tjedno od 15minuta jedno 3 koje su važne, imli bi bolji proizvod.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @maki problem aewa je što dobar dio ekspozicije napave kroz BTE. Tamo je jasno kako su omega i nakazawa frendovi. Tamo je jasan pagev heel turn. Kada bi sve to dodali u show, a realno, imaš tjedno od 15minuta jedno 3 koje su važne, imli bi bolji proizvod.
E pa to onda jeste ogroman problem.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Obavezno moraju ukomponirat BTE u tjedni show nekako.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ejdzejp1 »

oni punchevi su najsmješnija stvar ikad :lol:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6699
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Promjena plana.

Kris Statlander će se boriti 8.1.2020. protiv pobjednika ovoga meča.

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Cody vs Darby Allin
Odmah na početku su uspostavili to da su ova dvojica dobro poznaju i oni pokušaji i kontre finishera na početku su to i pokazale. Allin je lijepo tokom cijelog meča imao fokus na Codyevom ramenu i prikazali su da on nije samo sposoban u hardcore nasilnim mečevima. Meč je kasnije pružio i druge lijepe sekvence tipa Codyev Avalanche Reverse Suplex i Darbyev Avalanche Code Red. Vrhunac meča je bio Allinov Coffin Drop Codyu na apron. Imam jedno pitanje: da li se dodirivanje konopca prstom računa kao rope break? Ovdje se računalo, u WWEu zavisi, nekad jeste, nekad nije. Kraj dobro odrađen sa AA-om, ali mi se rezultat ne sviđa. Darbyu je ova pobjeda trebala.
8/10

Zapravo kul mali segment sa Danielsom i Guevarom.

Riho vs Nyla Rose vs Hikaru Shida vs Britt Baker
Nyla Rose je bila zvijezda meča. Prelijepe sekvence kad je objesila Shidu na top rope i roknula je Jumping Knee Strikeom, pa kad se bacila Sentonom na Shidu kroz sto. I ostale su pokazale svoje prednosti, no nije mi baš u potpunosti kliknulo. Riho se bacala Foot Stompovima, Shida je pokazala snagu, Baker je išla na Lockjaw, ali sveukupno ništa posebno. Vrijeme je da Riho izgubi pojas, 3 mjeseca je šampion, a imala je 0 promoa jer vjv ne zna engleski, a nije se ni pojavljivala zadnjih mjesec dana i idalje stalno dobija na Roll-Up jer nijedan drugi finish ne izgleda uvjerljivo. AEW ženskoj diviziji treba jači šampion.
6/10

Lol prejeben low blow Janeli.

Koje su vaše teorije o identitetu vođe Dark Ordera?

Jon Moxley vs Trent
Solidno, no začudilo me to što je Trent ispao dosta bolje od Moxleya. Imao je prelijep rebound Spear na apronu pa kul Flip na ringside, sjajan DDT i super sekvencu kad je na Moxov stiff Clothesline odgovorio svojim Stiff Clotheslineom. No, nije da je Mox bio loš, imao je prejak Paradigm Shift na rampi, ali meč se fokusirao dosta na Trenta i mogućnost da on napravi upset i dobije Moxleya. Staredown Moxleya i Cassidya je bio dobar i doveo je do Trentovog Running Knee Kicka, još jedne dobre Trentove sekvence.
8/10

Prejak promo Jericha, ponudio je Moxu nešto konkretnije od generičnog "zajedno ćemo vladati". Mislim, ponudio mu je i to, ali Ford je lijep dodatak. Očekujem čak da Mox možda lažno pristane, a onda da ruši Inner Circle iznutra.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6699
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Koje su vaše teorije o identitetu vođe Dark Ordera?
Evil Uno je završio promo sa “Wonderful!” pa možda je to neka naznaka Matt Hardya kao njihovog potencijalnog vođu kojemu naravno ugovor ističe vrlo uskoro.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Matt hardy ne bi bio dobar vođa te frakcije. matt hardy, ako slučajno i dođe u aew, treba nastaviti biti svijet za sebe. mislim da on može jako puno kreativnosti dovesti.

bilo je nekih priča da bi mogao biti scrull ako potpiše, no realno, ako mu već daju frakciju, njemu bi butcher i blade bili bolji izbor
slika
Odgovori