Fyter Fest

29.06.2019.

All Elite Wrestling
HunterDX
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

Fyter Fest

PostPostao/la HunterDX » 01 srp 2019, 14:00

Meni se svideo ovaj event, ništa posebno, ali sasvim korektno.
slika

Roman Empire
Rank 6
Rank 6
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.

Fyter Fest

PostPostao/la Roman Empire » 01 srp 2019, 14:03

Vijesti nakon showa:

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Fyter Fest

PostPostao/la Sherpa » 01 srp 2019, 14:52

Pa nikada nije bilo ni kazno da je Fyter Fest rasprodan. Štoviše, otvarali bi novu prodaju tribina tak kad bi se ona trenutno na ponudi popunila. To je i Dave potvrdio još prije mjesec i pol, ili tako nešto
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Online

Fyter Fest

PostPostao/la Maki » 01 srp 2019, 19:50

Cody vs Darby Allin
Očekivao sam malo više. Bilo je interesantnih stvari. Cody je igrao odlično arogantnog siledžiju. Svidjelo mi se kad je ono poslao Allina kroz konopce, kad je radio sklekove u ringu i kad je na kraju stavio Allina u onu vreću. Odlično odigrano. Allin je imao dobar work na Codyjevoj šaci, pogotovo Headbutti, ali moglo se na tome malo više zadržati. Allin je dobro predstavljen kao neko ko može dosta izdržati. Cody je dominirao no to je i logično, ipak je veći od Allina. No, meč je imao i dosta problema:

1. zašto ono kaišanje nije bilo DQ za Codya?

2. ako su htjeli da Allin ispadne jak sa ovim time limitom, zašto onda meč nisu završili tako da i Cody i Allin završe na podu. Ovako je Allin ispao samo kao sretnik jer ga je Cody bukvalno dobio, samo mu je eto jedna sekunda pobjegla.

3. bilo je praznjikavih dijelova.

Onaj chairshot Spearsa je još rano komentarisati pošto ne znamo još kako će se to dalje odvijati.
8/10

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Fyter Fest

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 01 srp 2019, 19:54

Maki je napisao/la:Source of the post 1. zašto ono kaišanje nije bilo DQ za Codya?

A mislim, tribalo je onda i stavljanje Allina u onu vreću isto tako, volia bi doduše da to nekako uklope u priču da se suci boje Codya :mrgreen:

Maki je napisao/la:Source of the post 2. ako su htjeli da Allin ispadne jak sa ovim time limitom, zašto onda meč nisu završili tako da i Cody i Allin završe na podu. Ovako je Allin ispao samo kao sretnik jer ga je Cody bukvalno dobio, samo mu je eto jedna sekunda pobjegla.

Puno toga je tu bilo čudno odrađeno, komentatori nisu uopće stavljali over to da će Allin možda odgurat na draw s Codyem, realno nije mu ni Spears pomoga s chairshotom jer je priča odma prestala bit "Allin je izdrža 20 minuti pakla protiv Codya" i postala chairshot u glavu
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Fyter Fest

PostPostao/la Sherpa » 01 srp 2019, 19:59

Maki je napisao/la:Source of the post 1. zašto ono kaišanje nije bilo DQ za Codya?

zato što ćeš imati puno manje takvih stvari u AEWu, barem mi tako izgleda. da neće svaka pizdarija koja se dogodi biti dq

Maki je napisao/la:Source of the post 2. ako su htjeli da Allin ispadne jak sa ovim time limitom, zašto onda meč nisu završili tako da i Cody i Allin završe na podu. Ovako je Allin ispao samo kao sretnik jer ga je Cody bukvalno dobio, samo mu je eto jedna sekunda pobjegla.

zato što su stvorili dobru dinamiku, hoće li odraditi pin prije zvona. Meni je taj dio bio sjajno odrađen. jedna sekunda ili 100 sekundi - konačni rezultat je isti - neodlučeno. A cijeli meč je bio napravljen tako da je allin pobirao batine.

@
Eumaus The Swineherd
meni ne smeta što to nisu komentirali, da jesu ja bih odmah rekao da će biti remi. u budućnosti bi trebali. ovako su nam pokazali da je to mogućnost (show, don't tell princip)
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Fyter Fest

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 01 srp 2019, 20:03

Po meni je bolje ako komentatori to stavljaju over al nije mi nešto posebno bitno u smislu bia bi + da su to napravili al nije - šta nisu. Puno više mi je smetalo to šta je Spears ukra sav heat jadnom Allinu :mrgreen:

slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Fyter Fest

PostPostao/la Maki » 01 srp 2019, 20:14

@
Sherpa

Ali kaišanje nije "bilo kakva pizdarija" u rangu sa povlačenjem za kosu ili prstom u oko. To je korištenje stranog objekta tokom običnog meča. To mora ići DQ.

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Fyter Fest

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 01 srp 2019, 20:22

Mislim da su na OSW-u imali nedavno istu raspravu jer je neko nekog gušia odjećom i nije bia DQ pa su pitali stvarne suce šta oni misle :mrgreen: :lol:

slika

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Fyter Fest

PostPostao/la crocop97 » 01 srp 2019, 20:28

Meni ima više smisla da budu popustljivi oko toga, heelovi imaju više slobode tijekom meča. U New Japanu je odlično što suci, umjesto da prekinu meč, pokušaju uzet stolicu ili nešto iz ruku ili jednostavno puste da ovaj radi što hoće sve dok ne pretjera.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Fyter Fest

PostPostao/la Sherpa » 01 srp 2019, 20:30

ovo što @
crocop97
kaže, daš mu jednom, al ne i drugi put.

pošto ni ti kao sudac ne želiš dq mečeve
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Fyter Fest

PostPostao/la Maki » 01 srp 2019, 22:13

@
Sherpa

Slažem se da je bila kul dinamika oko toga da li će Cody stići, ali ako su htjeli da ispadne da je Allin sve izdržao, mogli su bolje.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Fyter Fest

PostPostao/la Sherpa » 01 srp 2019, 22:20

al morali su pokazati codya kao jakog, pošto ako pogledaš - tko je mislio da će allin ovo dobiti? gotovo nitko. i onda je otišlo na draw gdje je cody skoro dobio, i gdje možeš reći da ga je djelomično koštalo i to što se kurčio rijekom meča (recimo kada je radio sklekove - tu je izgubio više od te jedne sekunde)
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Fyter Fest

PostPostao/la Maki » 01 srp 2019, 22:23

Sherpa je napisao/la:Source of the post al morali su pokazati codya kao jakog, pošto ako pogledaš - tko je mislio da će allin ovo dobiti? gotovo nitko. i onda je otišlo na draw gdje je cody skoro dobio, i gdje možeš reći da ga je djelomično koštalo i to što se kurčio rijekom meča (recimo kada je radio sklekove - tu je izgubio više od te jedne sekunde)

Pa slažem se sa tim. Samo kažem da ako im je bio cilj da prikažu da je Allin izdržao sve, mogli su to bolje.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Fyter Fest

PostPostao/la HunterDX » 01 srp 2019, 22:25

Meni je baš ok, bio je blizu pobede, ali nije pobedio, pravila su takva, isteklo mu je vreme, čak mi i to bolje izgleda od tapkanje u poslednjim sekundama.
slika

Natrag na “AEW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.